I liga po 6-ciu kolejkach
(data: 2010-11-13)



DYSTRYBUCJA 2 - OL-MAR przełożony.

  I LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 TOMMARK SPORT 6 16 45 15 4 2 0
2 UNIWERSYTET MED. 5 14 39 11 4 1 0
3 WHSZ 6 14 35 25 4 0 2
4 X-TEAM 6 14 35 25 4 0 2
5 PGE DYSTRYBUCJA 2 5 13 33 17 3 2 0
6 GEMLAK 6 13 28 32 3 1 2
7 JUSPORT 1 5 11 31 19 3 0 2
8 JEDYNKA 6 10 15 45 2 0 4
9 PGE DYSTRYBUCJA 1 5 09 28 22 2 0 3
10 OL-MAR 5 09 23 27 2 0 3
11 GS PABIANICE 5 07 16 34 1 0 4
12 ADAMEX 5 05 12 38 0 0 5
13 OUTSIDERZY 5 05 10 40 0 0 5



RANKING



  I LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Masica Tomasz Tommark Sport 14 04 46 : 22
2 Placek Krzysztof Tommark Sport 14 03 44 : 20
3 Ścierwicki Henryk WHSZ 14 04 44 : 22
4 Stępień Marek UM 14 01 42 : 06
5 Ostrowski Dawid UM 13 02 42 : 15
6 Kalina Leszek Tommark Sport 12 04 42 : 20
7 Rybikowski Przemysław PGE Dystrybucja 2 12 03 39 : 13
8 Walaszczyk Rafał Gemlak 12 03 39 : 18
9 Przesmycki Przemysław Jusport 1 12 03 38 : 13
10 Wiszowaty Kazimierz X-Team 12 00 36 : 01
11 Bartłomiejczyk Jarosław PGE Dystrybucja 2 11 04 38 : 18
12 Gajewicz Konrad X-Team 10 08 36 : 31
13 Jędrczak Zbigniew WHSZ 09 08 37 : 35
14 Wroński Piotr Gemlak 09 09 33 : 35
15 Mękarski Artur Jusport 1 09 06 32 : 27
16 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 1 09 04 30 : 27
17 Sokołowski Witold Ol-Mar 08 04 31 : 20
18 Ciesiołkiewicz Waldemar WHSZ 08 09 30 : 38
19 Skowroński Wojciech X-Team 08 10 29 : 41
20 Gęszczak Patryk PGE Dystrybucja 2 07 08 28 : 31
21 Juszko Adam PGE Dystrybucja 1 07 07 26 : 23
22 Romanowski Andrzej PGE Dystrybucja 1 07 05 25 : 20
23 Zimny Jan Jusport 1 07 04 24 : 17
24 Mroczko Paweł Ol-Mar 07 05 24 : 19
25 Beda Grzegorz Adamex 06 09 22 : 33
26 Bednarek Krzysztof GS Pabianice 06 06 21 : 23
27 Olczak Mariusz Ol-Mar 05 10 24 : 33
28 Lewandowska Iwona Jedynka 05 13 24 : 44
29 Banasiak Jarosław Jedynka 05 13 22 : 42
30 Kasza Dominik Gemlak 04 14 27 : 47
31 Rybikowski Szymon Outsiderzy 04 11 22 : 36
32 Jarmakowski Kamil GS Pabianice 04 11 16 : 33
33 Zawada Bartłomiej UM 04 01 12 : 05
34 Olbiński Janusz Jedynka 03 13 20 : 42
35 Maczużak Bartłomiej GS Pabianice 03 09 19 : 29
36 Juszko Andrzej Adamex 03 11 14 : 39
37 Marciniak Zbigniew Outsiderzy 03 12 13 : 37
38 Zawirski Piotr UM 03 00 09 : 03
39 Kapelański Adam Adamex 02 11 11 : 33
40 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 1 02 02 10 : 07
41 Kunert Szymon Outsiderzy 01 11 09 : 33
42 Kierzek Kamil GS Pabianice 01 05 08 : 17
43 Dubiela Jacek Outsiderzy 01 02 06 : 08
44 Molęda Jan UM 01 05 06 : 17
45 Jagiełło Piotr Gemlak 01 02 05 : 06
46 Kasprzak Sławomir Adamex 01 01 04 : 03
47 Gralewski Adam Ol-Mar 01 05 04 : 16
48 Konieczna Magdalena UM 01 00 03 : 00
49 Bonikowska Aleksandra X-Team 00 06 03 : 18
50 Żywotek Sylwester WHSZ 00 02 02 : 06
51 Snarski Krzysztof Tommark Sport 00 03 02 : 09
52 Sobczyński Adam Jusport 1 00 04 02 : 12
53 Markiewicz Zdzisław Jedynka 00 02 01 : 06

pavmar



«« powrót