IV liga po 14 koleklach
(data: 2010-12-10)



Zaległy mecz: SOKÓŁ 3 - POWER TEAM
Przełożony: WIMARAN - STINGS

  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 MPK ŁÓDŹ 14 42 119 021 14 0 0
2 ARISTO JEANS 14 39 107 033 11 3 0
3 ZAPAŁ 14 38 092 048 11 2 1
4 MAGELLAN 14 37 103 037 10 3 1
5 GOK LUTOMIERSK 14 33 093 047 9 1 4
6 RET GIM 20 14 31 086 054 8 1 5
7 SOKÓŁ 3 ZGIERZ 13 31 077 053 8 2 3
8 SSN START 2 14 30 077 063 7 2 5
9 RADAR 2 14 29 073 067 7 1 6
10 PAKA MARCINIAKA 14 28 070 070 7 0 7
11 POWER TEAM 13 27 064 066 7 0 6
12 ELEKTROPROJEKT 14 24 067 073 4 2 8
13 RELAX ŁÓDŹ 14 21 048 092 3 1 10
14 WIMARAN 13 20 053 077 2 3 8
15 LUKS KOŹLE 14 20 042 098 2 2 10
16 SIEDLECKA 14 17 027 113 1 1 12
17 AMPER 1 14 15 015 125 0 1 13
18 STINGS RĄBIEŃ 13 14 017 113 0 1 12



RANKING



Bez spotkań: SOKÓŁ 3 - POWER TEAM i WIMARAN - STINGS

  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Błaziński Andrzej MPK Łódź 38 04 118 : 037
2 Kowalewski Jerzy Zapał 37 05 115 : 037
3 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 34 08 111 : 035
4 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 33 09 109 : 041
5 Milas Tymoteusz Aristo Jeans 33 05 102 : 037
6 Antczak Damian Sokół 3 Zgierz 32 07 107 : 038
7 Kamiński Jacek Zapał 32 07 102 : 044
8 Hankiewicz Włodzimierz SSN Start 2 31 11 102 : 043
9 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 31 11 099 : 053
10 Skowroński Marek MPK Łódź 31 04 098 : 029
11 Ciesielski Robert Aristo Jeans 30 12 100 : 048
12 Durka Sławomir Radar 2 30 09 099 : 045
13 Gruszecki Witold Ret Gim 20 28 14 098 : 065
14 Kostrzewski Patryk Sokół 3 Zgierz 28 11 093 : 047
15 Majda Jan Wimaran 27 09 091 : 046
16 Grabowicz Grzegorz Magellan 26 07 086 : 032
17 Gajewicz Mariusz Magellan 26 08 083 : 040
18 Krawczyk Piotr Aristo Jeans 25 08 082 : 034
19 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 24 18 090 : 074
20 Kryściak Przemysław Power Team 24 14 086 : 057
21 Skowroński Maciej Luks Koźle 21 21 079 : 078
22 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 20 19 79 : 074
23 Maniak Paweł Paka Marciniaka 20 15 078 : 064
24 Węgierski Stanisław MPK Łódź 20 06 068 : 032
25 Kolasiński Andrzej Magellan 20 07 065 : 035
26 Michalak Ludwik Power Team 19 17 077 : 068
27 Szczepaniak Przemysław Paka Marciniaka 18 19 071 : 073
28 Bojęś Sławomir MPK Łódź 18 05 064 : 020
29 Walak Dariusz Magellan 18 06 058 : 031
30 Jop Józef Relax Łódź 17 22 068 : 081
31 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 17 11 060 : 040
32 Piotrowski Robert Paka Marciniaka 17 14 059 : 054
33 Marchwicki Paweł GOK Lutomiersk 16 26 065 : 086
34 Sitek Mateusz Sokół 3 Zgierz 16 13 063 : 051
35 Jacak Patryk Elektroprojekt 15 17 064 : 060
36 Białek Włodzimierz Wimaran 14 28 063 : 088
37 Jankowski Jan Relax Łódź 14 19 056 : 065
38 Jeziorski Zbigniew Radar 2 13 16 045 : 058
39 Abel Łukasz Stings Rąbień 12 27 049 : 093
40 Sokół Mirosław Radar 2 12 19 048 : 065
41 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 12 06 041 : 024
42 Turek Przemysław Siedlecka 11 30 049 : 099
43 Szychta Krzysztof Siedlecka 10 30 041 : 102
44 Chrzanowski Wiesław Relax Łódź 10 17 039 : 056
45 Majchrzak Łukasz SSN Start 2 10 17 038 : 060
46 Podolski Adrian Luks Koźle 09 33 044 : 107
47 Łaski Wiesław Wimaran 09 21 039 : 068
48 Wilk Ryszard Elektroprojekt 09 18 038 : 061
49 Jakubowski Grzegorz Aristo Jeans 09 03 028 : 013
50 Sokół Piotr Radar 2 08 13 031 : 047
51 Kilanowski Maciej Power Team 08 06 030 : 027
52 Banasiak Łukasz Luks Koźle 07 29 036 : 092
53 Mruk Wiesław Zapał 07 17 027 : 055
54 Grabowska Karolina Power Team 07 18 025 : 060
55 Głobiński Krzysztof Amper 1 06 33 044 : 103
56 Pinek Jerzy Ret Gim 20 06 01 019 : 006
57 Marciniak Andrzej Paka Marciniaka 05 15 036 : 053
58 Wieczorek Kazimierz Amper 1 05 36 031 : 115
59 Sobczak Edward Magellan 04 04 015 : 013
60 Białkowski Sławomir Zapał 03 18 024 : 056
61 Kuciński Stanisław Relax Łódź 03 24 023 : 073
62 Michno Dariusz Stings Rąbień 03 34 023 : 103
63 Pawlik Kamil Siedlecka 03 15 018 : 051
64 Pelski Sławomir Luks Koźle 03 03 010 : 013
65 Wojtczak Marcin Sokół 3 Zgierz 02 08 009 : 024
66 Kiciński Ryszard SSN Start 2 02 13 008 : 042
67 Rogalski Paweł Power Team 02 01 006 : 006
68 Gasiński Jerzy Amper 1 01 25 014 : 077
69 Cienkus Tomasz Siedlecka 01 20 013 : 060
70 Kwiatkowski Łukasz Stings Rąbień 01 35 012 : 107
71 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 01 09 005 : 028
72 Bobrowski Tadeusz Ret Gim 20 00 07 004 : 021
73 Olbińska Anna Amper 1 00 20 003 : 060
74 Janicki Kacper Radar 2 00 03 002 : 009
75 Chrobot Maciej Power Team 00 01 001 : 003
76 Derendarz Zdzisław Aristo Jeans 00 01 000 : 003
77 Grzyb Łukasz Siedlecka 00 02 000 : 006
78 Kuper Paweł Stings Rąbień 00 02 000 : 006
79 Wójcik Arkadiusz Siedlecka 00 04 000 : 012

pavmar



«« powrót