I liga po 11 kolejkach
(data: 2010-12-19)



I LIGA
drużyny mecze pkt gry zw re po
1 TOMMARK SPORT 11 29 84 26 8 2 1
2 UNIWERSYTET MED. 10 28 79 21 8 2 0
3 PGE DYSTRYBUCJA 2 10 25 72 28 6 3 1
4 X-TEAM 10 25 61 39 7 1 2
5 WHSZ 10 24 64 36 7 0 3
6 GEMLAK 10 22 52 48 5 2 3
7 JUSPORT 1 10 21 57 43 5 1 4
8 PGE DYSTRYBUCJA 1 10 20 53 47 5 0 5
9 ADAMEX 10 15 38 62 2 1 7
10 GS PABIANICE 10 15 33 67 2 1 7
11 JEDYNKA 11 15 20 90 2 0 9
12 OL-MAR 10 14 28 72 2 0 8
13 OUTSIDERZY 10 11 19 81 0 1 9


Przepraszam za drobne opóźnienia w minionym tygodniu ale nie było mnie w Łodzi a internet nie wszędzie działał prawidłowo.


RANKING



Z uwzględnieniem sytuacji, że TOMMARK i JEDYNKA jeszcze nie pauzowały.

I LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety Sety
gry gry (info) W P
1 Masica Tomasz Tommark Sport 28 05 88 : 34
2 Placek Krzysztof Tommark Sport 28 04 87 : 32
3 Stępień Marek UM 28 02 85 : 17
4 Ostrowski Dawid UM 27 03 85 : 27
5 Rybikowski Przemysław PGE Dystrybucja 2 25 05 79 : 23
6 Bartłomiejczyk Jarosław PGE Dystrybucja 2 24 06 80 : 32
7 Ścierwicki Henryk WHSZ 24 06 75 : 35
8 Wiszowaty Kazimierz X-Team 21 00 63 : 02
9 Kalina Leszek Tommark Sport 20 11 76 : 49
10 Walaszczyk Rafał Gemlak 18 09 62 : 40
11 Gęszczak Patryk PGE Dystrybucja 2 17 13 59 : 47
12 Mękarski Artur Jusport 1 17 12 59 : 58
13 Przesmycki Przemysław Jusport 1 17 07 57 : 30
14 Romanowski Andrzej PGE Dystrybucja 1 17 10 56 : 45
15 Gajewicz Konrad X-Team 16 14 61 : 54
16 Wroński Piotr Gemlak 16 14 58 : 56
17 Zimny Jan Jusport 1 14 12 53 : 49
18 Skowroński Wojciech X-Team 14 16 52 : 65
19 Kasza Dominik Gemlak 13 17 54 : 65
20 Ciesiołkiewicz Waldemar WHSZ 13 13 49 : 55
21 Bednarek Krzysztof GS Pabianice 13 14 47 : 52
22 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 1 13 09 45 : 44
23 Juszko Adam PGE Dystrybucja 1 12 14 50 : 45
24 Jędrczak Zbigniew WHSZ 12 11 48 : 44
25 Beda Grzegorz Adamex 10 18 46 : 65
26 Juszko Andrzej Adamex 10 18 42 : 69
27 Konecki Adam Adamex 10 02 31 : 15
28 Sokołowski Witold Ol-Mar 09 15 39 : 54
29 Zawada Bartłomiej UM 09 05 30 : 24
30 Maczużak Bartłomiej GS Pabianice 08 16 42 : 54
31 Rybikowski Szymon Outsiderzy 08 22 39 : 75
32 Banasiak Jarosław Jedynka 08 25 39 : 80
33 Żywotek Sylwester WHSZ 08 03 25 : 23
34 Olczak Mariusz Ol-Mar 07 23 44 : 76
35 Mroczko Paweł Ol-Mar 07 08 25 : 28
36 Lewandowska Iwona Jedynka 06 27 37 : 87
37 Jarmakowski Kamil GS Pabianice 06 22 32 : 70
38 Marciniak Zbigniew Outsiderzy 06 24 31 : 79
39 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 1 05 08 26 : 28
40 Olbiński Janusz Jedynka 04 27 33 : 86
41 Kasprzak Sławomir Adamex 04 04 17 : 14
42 Borczyk Filip Jusport 1 04 03 14 : 13
43 Kunert Szymon Outsiderzy 03 24 19 : 74
44 Gralewski Adam Ol-Mar 03 15 16 : 47
45 Konieczna Magdalena UM 03 02 11 : 08
46 Zawirski Piotr UM 03 00 09 : 03
47 Kapelański Adam Adamex 02 11 11 : 33
48 Kierzek Kamil GS Pabianice 01 10 15 : 32
49 Bonikowska Aleksandra X-Team 01 08 08 : 24
50 Dubiela Jacek Outsiderzy 01 02 06 : 08
51 Molęda Jan UM 01 07 06 : 23
52 Jagiełło Piotr Gemlak 01 02 05 : 06
53 Snarski Krzysztof Tommark Sport 00 03 02 : 09
54 Sobczyński Adam Jusport 1 00 04 02 : 12
55 Markiewicz Zdzisław Jedynka 00 02 01 : 06

pavmar



«« powrót