IV liga po I rundzie
(data: 2011-01-15)



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 MPK ŁÓDŹ 17 48 134 036 15 1 1
2 ZAPAŁ 17 47 112 058 14 2 1
3 ARISTO JEANS 17 46 129 041 13 3 1
4 MAGELLAN 17 45 125 045 12 4 1
5 SOKÓŁ 3 ZGIERZ 17 41 103 067 10 4 3
6 GOK LUTOMIERSK 17 39 110 060 10 2 5
7 SSN START 2 17 37 096 074 9 2 6
8 RET GIM 20 17 37 099 071 9 2 6
9 PAKA MARCINIAKA 17 34 088 082 8 1 8
10 POWER TEAM 17 34 082 088 8 1 8
11 RADAR 2 17 34 086 084 8 1 8
12 ELEKTROPROJEKT 17 32 084 086 6 3 8
13 RELAX ŁÓDŹ 17 28 063 107 5 1 11
14 WIMARAN 17 27 075 095 3 4 10
15 LUKS KOŹLE 17 25 057 113 3 2 12
16 SIEDLECKA 17 22 036 134 2 1 14
17 AMPER 1 17 18 022 148 0 1 16
18 STINGS RĄBIEŃ 17 17 019 151 0 1 16

RANKING



  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Kowalewski Jerzy Zapał 45 06 141 : 041
2 Błaziński Andrzej MPK Łódź 43 08 140 : 052
3 Antczak Damian Sokół 3 Zgierz 42 09 140 : 054
4 Kamiński Jacek Zapał 41 07 138 : 050
5 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 41 10 135 : 043
6 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 39 12 129 : 052
7 Majda Jan Wimaran 39 09 127 : 056
8 Hankiewicz Włodzimierz SSN Start 2 38 13 126 : 053
9 Durka Sławomir Radar 2 38 10 124 : 059
10 Skowroński Marek MPK Łódź 38 06 123 : 040
11 Milas Tymoteusz Aristo Jeans 38 06 119 : 047
12 Kostrzewski Patryk Sokół 3 Zgierz 37 14 126 : 060
13 Ciesielski Robert Aristo Jeans 35 15 117 : 059
14 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 34 17 115 : 072
15 Gruszecki Witold Ret Gim 20 33 18 118 : 080
16 Gajewicz Mariusz Magellan 33 10 106 : 052
17 Kryściak Przemysław Power Team 32 18 116 : 072
18 Krawczyk Piotr Aristo Jeans 32 10 105 : 041
19 Grabowicz Grzegorz Magellan 31 08 103 : 036
20 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 30 21 109 : 087
21 Skowroński Maciej Luks Koźle 26 25 099 : 093
22 Kolasiński Andrzej Magellan 26 10 087 : 048
23 Maniak Paweł Paka Marciniaka 25 19 095 : 081
24 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 23 22 090 : 087
25 Szczepaniak Przemysław Paka Marciniaka 23 20 087 : 081
26 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 23 14 080 : 055
27 Michalak Ludwik Power Team 22 24 091 : 092
28 Jop Józef Relax Łódź 22 26 087 : 098
29 Piotrowski Robert Paka Marciniaka 22 16 076 : 064
30 Jacak Patryk Elektroprojekt 21 20 087 : 074
31 Węgierski Stanisław MPK Łódź 21 14 081 : 056
32 Białek Włodzimierz Wimaran 20 34 083 : 112
33 Walak Dariusz Magellan 20 07 064 : 036
34 Marchwicki Paweł GOK Lutomiersk 18 33 081 : 110
35 Jankowski Jan Relax Łódź 18 24 071 : 083
36 Bojęś Sławomir MPK Łódź 18 05 064 : 020
37 Sitek Mateusz Sokół 3 Zgierz 16 13 063 : 051
38 Jeziorski Zbigniew Radar 2 16 22 057 : 082
39 Szychta Krzysztof Siedlecka 15 34 057 : 119
40 Chrzanowski Wiesław Relax Łódź 15 18 054 : 059
41 Podolski Adrian Luks Koźle 14 37 060 : 123
42 Majchrzak Łukasz SSN Start 2 14 22 058 : 076
43 Turek Przemysław Siedlecka 13 36 060 : 118
44 Sokół Mirosław Radar 2 13 24 057 : 082
45 Abel Łukasz Stings Rąbień 12 36 056 : 120
46 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 12 06 041 : 024
47 Jakubowski Grzegorz Aristo Jeans 12 04 037 : 016
48 Łaski Wiesław Wimaran 11 31 053 : 100
49 Marciniak Andrzej Paka Marciniaka 11 17 049 : 060
50 Kilanowski Maciej Power Team 11 09 041 : 041
51 Banasiak Łukasz Luks Koźle 10 35 051 : 112
52 Grabowska Karolina Power Team 10 21 036 : 074
53 Wilk Ryszard Elektroprojekt 09 21 039 : 070
54 Głobiński Krzysztof Amper 1 08 40 058 : 126
55 Wieczorek Kazimierz Amper 1 08 42 041 : 139
56 Mruk Wiesław Zapał 08 25 036 : 079
57 Sokół Piotr Radar 2 08 13 031 : 047
58 Pinek Jerzy Ret Gim 20 07 02 023 : 010
59 Wojtczak Marcin Sokół 3 Zgierz 06 16 024 : 053
60 Pawlik Kamil Siedlecka 05 21 026 : 071
61 Michno Dariusz Stings Rąbień 04 42 032 : 128
62 Kuciński Stanisław Relax Łódź 04 26 026 : 080
63 Sobczak Edward Magellan 04 04 015 : 013
64 Białkowski Sławomir Zapał 03 18 024 : 056
65 Pelski Sławomir Luks Koźle 03 03 010 : 013
66 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 02 14 010 : 044
67 Kiciński Ryszard SSN Start 2 02 13 008 : 042
68 Rogalski Paweł Power Team 02 02 006 : 009
69 Gasiński Jerzy Amper 1 01 34 016 : 104
70 Cienkus Tomasz Siedlecka 01 21 013 : 063
71 Kwiatkowski Łukasz Stings Rąbień 01 44 013 : 134
72 Bobrowski Tadeusz Ret Gim 20 00 08 004 : 024
73 Olbińska Anna Amper 1 00 20 003 : 060
74 Janicki Kacper Radar 2 00 03 002 : 009
75 Chrobot Maciej Power Team 00 02 001 : 006
76 Wójcik Arkadiusz Siedlecka 00 05 001 : 015
77 Derendarz Zdzisław Aristo Jeans 00 01 000 : 003
78 Grzyb Łukasz Siedlecka 00 02 000 : 006
79 Kuper Paweł Stings Rąbień 00 02 000 : 006

pavmar



«« powrót