III liga po I rundzie
(data: 2011-01-15)



  III LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 KSIĘŻAK ŁOWICZ 13 37 106 024 12 0 1
2 AZS UŁ 13 37 091 039 12 0 1
3 TAURON 13 33 081 049 9 2 2
4 DEKO-STAR 13 32 076 054 8 3 2
5 MKS JEDYNKA 13 29 070 060 7 2 4
6 KORAD 13 27 067 063 5 4 4
7 SALOS WODNA 13 25 065 065 5 2 6
8 EXPANDOR 13 24 059 071 4 3 6
9 POLONIA 13 24 060 070 4 3 6
10 POKEMONY 13 23 058 072 2 6 5
11 MTS PIRANIE 13 21 048 082 3 2 8
12 PORTA WAN 13 19 046 084 2 2 9
13 POLESIANKA 13 18 040 090 2 1 10
14 ATOS 13 15 042 088 0 2 11

RANKING



  III LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W   P
1 Wycech Paweł Deko-Star 39 00 117 : 020
2 Godlewski Przemysław AZS 38 01 116 : 018
3 Wiaderny Paweł Tauron 33 06 105 : 037
4 Domański Marian Polonia 27 10 092 : 045
5 Chobot Wojciech Salos Wodna 27 12 090 : 068
6 Przybyłek Przemysław Expandor 26 13 089 : 058
7 Orzechowski Zdzisław Księżak Łowicz 26 04 082 : 026
8 Rosiak Rafał AZS 25 12 090 : 056
9 Przygoda Andrzej MKS Jedynka 25 11 085 : 060
10 Adamczyk Jarosław Korad 24 14 083 : 054
11 Pniak Szymon Pokemony 24 15 083 : 069
12 Lewandowski Witold Porta Wan 23 15 078 : 062
13 Korus Piotr Korad 21 13 079 : 055
14 Knetel Julian Salos Wodna 21 15 076 : 063
15 Markowski Maciej Pokemony 21 18 074 : 073
16 Podsędek Mateusz Księżak Łowicz 20 02 063 : 021
17 Michalski Marcin Atos 19 20 077 : 072
18 Krasoń Krzysztof MKS Jedynka 19 20 076 : 076
19 Kępiński Paweł Deko-Star 19 20 074 : 076
20 Raszkiewicz Adam MTS Piranie 19 20 073 : 075
21 Sienkiewicz Krzysztof Tauron 19 11 068 : 047
22 Przygoda Jerzy MKS Jedynka 17 22 072 : 081
23 Budkowski Jan Atos 15 24 067 : 080
24 Kijo Stanisław Polesianka 15 24 064 : 093
25 Winnicki Damian Księżak Łowicz 15 00 045 : 004
26 Tarkowski Jacek MTS Piranie 14 22 066 : 083
27 Matusiak Lech Polesianka 14 25 061 : 092
28 Rojek Zbigniew Expandor 14 21 054 : 083
29 Zbrojewski Aureliusz Tauron 13 24 057 : 082
30 Pytkowski Tadeusz Księżak Łowicz 13 04 042 : 017
31 Sułkowski Jacek Polonia 12 21 052 : 080
32 Przeworski Przemysław AZS 12 13 049 : 049
33 Kopczyński Jerzy Korad 11 11 043 : 043
34 Baniewicz Wincenty Porta Wan 11 13 040 : 047
35 Rudak Mateusz Księżak Łowicz 11 02 037 : 013
36 Wójcik Paweł Księżak Łowicz 11 03 034 : 017
37 Przepiórkowski Jerzy Polesianka 10 29 060 : 098
38 Łuczak Zbigniew MTS Piranie 10 29 055 : 097
39 Lis Jacek Porta Wan 09 30 053 : 097
40 Przygocki Zbigniew Pokemony 09 30 043 : 100
41 Solarek Kamil Salos Wodna 08 12 040 : 043
42 Gabara Adam Polonia 08 12 032 : 045
43 Maślanka Piotr AZS 08 08 029 : 032
44 Kapusta Marcin Expandor 06 28 040 : 092
45 Korpecki Piotr Korad 06 12 032 : 041
46 Barański Michał Tauron 06 05 024 : 018
47 Boczek Michał Salos Wodna 05 08 022 : 033
48 Rojek Paweł Expandor 04 02 015 : 008
49 Płoński Henryk Atos 03 33 025 : 109
50 Wojciechowski Wojciech Polonia 03 16 020 : 050
51 Wycech Grzegorz Deko-Star 03 00 009 : 003
52 Kielan Bogdan Polonia 03 02 009 : 011
53 Grabarczyk Andrzej Deko-Star 02 13 013 : 040
54 Wycech Zdzisław Deko-Star 01 20 010 : 061
55 Pietrzak Witold Porta Wan 00 13 008 : 039
56 Worpus Sławomir MTS Piranie 00 03 005 : 009
57 Kurzawski Jędrzej Salos Wodna 00 03 002 : 009
58 Kopczyński Adam Korad 00 05 001 : 015

pavmar



«« powrót