II liga po I rundzie
(data: 2011-01-15)



  II LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 TBS PIEKARNIA 1 12 32 79 41 10 0 2
2 RADAR 12 30 72 48 8 2 2
3 DREWNOSTYL 12 30 74 46 7 4 1
4 SSN START 1 12 29 68 52 8 1 3
5 SOKÓŁ 2 ZGIERZ 12 28 67 53 6 4 2
6 JUSPORT 2 12 25 65 55 5 3 4
7 CYRKIEL RZGÓW 12 24 59 61 5 2 5
8 TBS PIEKARNIA 2 12 23 63 57 4 3 5
9 SOBMAR 12 20 54 66 3 2 7
10 TOMA 12 19 50 70 3 1 8
11 SOKÓŁ 1 ZGIERZ 12 19 50 70 2 3 7
12 RAVEN CLUB 12 17 40 80 2 1 9
13 DREWNOMIK 12 16 39 81 2 0 10
                 

RANKING



Ranking uwzględnia odjęcie punktów w meczach z LKS Koluszki

  II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Jochman Roman Radar 33 03 103 : 022
2 Auguścik Adrian Drewnostyl 28 08 092 : 051
3 Szcześciak Karol Sokół 2 Zgierz 28 08 090 : 046
4 Krzywania Michał Sokół 2 Zgierz 27 09 092 : 051
5 Wojtczak Tadeusz SSN Start 1 26 10 091 : 053
6 Okrasa Piotr TBS Piekarnia 1 25 08 087 : 046
7 Niedzielski Patryk Toma 23 13 083 : 055
8 Auguścik Natalia Drewnostyl 23 12 082 : 054
9 Kaczmarek Jan Jusport 2 22 11 081 : 049
10 Skrzetuski Wojciech SSN Start 1 21 15 079 : 067
11 Ciołek Włodzimierz Sobmar 21 12 075 : 052
12 Ferszowicz Krzysztof Cyrkiel Rzgów 21 15 074 : 062
13 Pyć Piotr Toma 20 16 074 : 062
14 Szczęsny Domink Jusport 2 19 15 071 : 066
15 Szymaniak Dariusz TBS Piekarnia 1 18 15 074 : 059
16 Pabiańczyk Sławomir Radar 18 03 056 : 016
17 Gajewski Marcin Drewnomik 17 19 074 : 069
18 Zimoń Mariusz Cyrkiel Rzgów 17 18 067 : 068
19 Szpakowski Eugeniusz Sokół 1 Zgierz 17 14 061 : 057
20 Masica Tadeusz Sokół 1 Zgierz 17 18 059 : 069
21 Kroczyński Tadeusz TBS Piekarnia 2 16 14 061 : 055
22 Urbańczyk Stanisław SSN Start 1 16 15 061 : 061
23 Krajewski Ireneusz TBS Piekarnia 1 16 05 054 : 031
24 Bator Mateusz Raven Club 15 18 072 : 065
25 Ługowski Jarosław Drewnostyl 14 21 063 : 070
26 Kaczmarek Przemysław Jusport 2 14 19 061 : 071
27 Drozda Sławomir TBS Piekarnia 2 14 14 056 : 055
28 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 14 22 053 : 078
29 Stefańczyk Bogusław TBS Piekarnia 2 13 14 052 : 052
30 Wasiak Roman Sobmar 13 16 050 : 060
31 Rogalski Arkadiusz TBS Piekarnia 2 13 09 047 : 045
32 Sobieszek Sławomir Drewnomik 12 12 047 : 045
33 Rechciński Michał Cyrkiel Rzgów 12 10 045 : 038
34 Wieczorek Miłosz TBS Piekarnia 1 11 04 044 : 021
35 Andrzejewski Zbigniew Sokół 1 Zgierz 11 15 044 : 051
36 Wosek Tomasz Sobmar 09 14 038 : 046
37 Rejze Robert Sobmar 08 13 034 : 050
38 Szopa Dariusz Radar 06 03 019 : 013
39 Zuchowicz Piotr Sokół 2 Zgierz 05 21 030 : 068
40 Drwenowicz Tadeusz Drewnomik 05 19 023 : 060
41 Mikołajczyk Robert Drewnomik 04 20 025 : 064
42 Kotlicki Mirosław Cyrkiel Rzgów 04 08 016 : 026
43 Stanowski Adam Raven Club 03 21 021 : 066
44 Stańczyk Piotr Sokół 1 Zgierz 03 09 018 : 028
45 Filipczak Jacek Radar 03 00 009 : 001
46 Gossa Marek Raven Club 02 09 013 : 028
47 Wnęk Stanisław Jusport 2 02 04 008 : 015
48 Tomaszewski Edward Toma 01 25 017 : 072
49 Rogoziński Ryszard Radar 01 11 011 : 034
50 Marczyński Jerzy Sokół 2 Zgierz 01 09 005 : 027
51 Zieliński Michał TBS Piekarnia 2 01 00 003 : 002
52 Pyrka Arkadiusz Jusport 2 01 01 003 : 005
53 Pyć Włodzimierz Toma 00 11 015 : 033
54 Pychyński Michał Radar 00 27 004 : 081
55 Woźniak Wiesław SSN Start 1 00 04 003 : 012
56 Kowalski Andrzej Sobmar 00 02 002 : 006
57 Bińkowski Tadeusz Cyrkiel Rzgów 00 03 002 : 009
58 Korus Józef SSN Start 1 00 01 001 : 003
59 Kwiatkowski Krzysztof Raven Club 00 02 001 : 006
60 Krysiak Grzegorz Sokół 1 Zgierz 00 04 001 : 012
61 Ługowski Artur Drewnostyl 00 02 000 : 006
62 Siniarski Dariusz Raven Club 00 02 000 : 006

pavmar



«« powrót