I liga po I rundzie
(data: 2011-01-15)



GS PABIANICE - PGE DYSTRYBUCJA 1 = 6:4

  I LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 UNIWERSYTET MED. 12 34 94 26 10 2 0
2 TOMMARK SPORT 12 32 94 26 9 2 1
3 PGE DYSTRYBUCJA 2 12 31 91 29 8 3 1
4 WHSZ 12 29 76 44 8 1 3
5 X-TEAM 12 29 73 47 8 1 3
6 JUSPORT 1 12 26 68 52 6 2 4
7 GEMLAK 12 26 63 57 6 2 4
8 PGE DYSTRYBUCJA 1 12 22 57 63 5 0 7
9 GS PABIANICE 12 19 39 81 3 1 8
10 OL-MAR 12 18 37 83 3 0 9
11 ADAMEX 12 17 42 78 2 1 9
12 JEDYNKA 12 16 22 98 2 0 10
13 OUTSIDERZY 12 13 24 96 0 1 11

RANKING



  I LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Stępień Marek UM 33 03 102 : 020
2 Ostrowski Dawid UM 32 04 100 : 032
3 Rybikowski Przemysław PGE Dystrybucja 2 31 05 097 : 027
4 Masica Tomasz Tommark Sport 31 05 097 : 034
5 Placek Krzysztof Tommark Sport 31 04 096 : 033
6 Bartłomiejczyk Jarosław PGE Dystrybucja 2 29 07 097 : 038
7 Ścierwicki Henryk WHSZ 26 10 085 : 050
8 Walaszczyk Rafał Gemlak 24 09 080 : 048
9 Wiszowaty Kazimierz X-Team 24 00 072 : 004
10 Kalina Leszek Tommark Sport 23 11 085 : 050
11 Gęszczak Patryk PGE Dystrybucja 2 23 13 077 : 050
12 Mękarski Artur Jusport 1 20 15 072 : 071
13 Przesmycki Przemysław Jusport 1 20 10 069 : 044
14 Wroński Piotr Gemlak 19 17 073 : 069
15 Gajewicz Konrad X-Team 19 17 071 : 065
16 Zimny Jan Jusport 1 18 14 067 : 061
17 Jędrczak Zbigniew WHSZ 17 12 064 : 052
18 Romanowski Andrzej PGE Dystrybucja 1 17 13 058 : 054
19 Skowroński Wojciech X-Team 15 21 058 : 080
20 Bednarek Krzysztof GS Pabianice 15 18 055 : 066
21 Juszko Adam PGE Dystrybucja 1 14 18 058 : 060
22 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 1 14 11 051 : 050
23 Kasza Dominik Gemlak 13 20 058 : 074
24 Ciesiołkiewicz Waldemar WHSZ 13 13 049 : 055
25 Sokołowski Witold Ol-Mar 12 18 051 : 063
26 Konecki Adam Adamex 12 06 040 : 029
27 Rybikowski Szymon Outsiderzy 11 25 053 : 088
28 Żywotek Sylwester WHSZ 11 06 037 : 036
29 Beda Grzegorz Adamex 10 22 052 : 077
30 Juszko Andrzej Adamex 10 21 044 : 078
31 Mroczko Paweł Ol-Mar 10 08 034 : 033
32 Banasiak Jarosław Jedynka 09 27 043 : 088
33 Zawada Bartłomiej UM 09 05 030 : 024
34 Olczak Mariusz Ol-Mar 08 28 051 : 092
35 Maczużak Bartłomiej GS Pabianice 08 19 045 : 063
36 Marciniak Zbigniew Outsiderzy 08 28 040 : 092
37 Lewandowska Iwona Jedynka 07 29 042 : 094
38 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 1 06 13 034 : 045
39 Jarmakowski Kamil GS Pabianice 06 22 032 : 070
40 Kasprzak Sławomir Adamex 06 07 025 : 024
41 Konieczna Magdalena UM 05 03 018 : 014
42 Olbiński Janusz Jedynka 04 30 036 : 095
43 Kierzek Kamil GS Pabianice 04 13 026 : 045
44 Gralewski Adam Ol-Mar 04 17 019 : 054
45 Bonikowska Aleksandra X-Team 04 08 017 : 026
46 Borczyk Filip Jusport 1 04 03 014 : 013
47 Kunert Szymon Outsiderzy 03 27 019 : 083
48 Molęda Jan UM 03 08 012 : 026
49 Zawirski Piotr UM 03 00 009 : 003
50 Kapelański Adam Adamex 02 11 011 : 033
51 Jagiełło Piotr Gemlak 02 04 008 : 012
52 Dubiela Jacek Outsiderzy 01 05 009 : 017
53 Snarski Krzysztof Tommark Sport 00 03 002 : 009
54 Sobczyński Adam Jusport 1 00 04 002 : 012
55 Markiewicz Zdzisław Jedynka 00 02 001 : 006

pavmar



«« powrót