IV liga po 20 kolejkach
(data: 2011-02-18)



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 MPK ŁÓDŹ 20 57 161 039 18 1 1
2 ARISTO JEANS 20 55 153 047 16 3 1
3 ZAPAŁ 20 53 127 073 15 3 2
4 MAGELLAN 20 52 144 056 14 4 2
5 GOK LUTOMIERSK 20 48 140 060 13 2 5
6 SOKÓŁ 3 ZGIERZ 20 46 114 086 11 4 5
7 SSN START 2 20 43 114 086 10 3 7
8 RET GIM 20 20 41 109 091 9 3 8
9 POWER TEAM 20 41 098 102 10 1 9
10 RADAR 2 20 41 106 094 9 3 8
11 PAKA MARCINIAKA 19 40 100 090 10 1 8
12 ELEKTROPROJEKT 20 36 101 099 6 4 10
13 RELAX ŁÓDŹ 20 33 074 126 6 1 13
14 WIMARAN 20 32 091 109 4 4 12
15 LUKS KOŹLE 20 32 070 130 5 2 13
16 SIEDLECKA 19 24 037 153 2 1 16
17 AMPER 1 20 21 027 173 0 1 19
18 STINGS RĄBIEŃ 20 20 020 180 0 1 19

RANKING



  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Kowalewski Jerzy Zapał 52 08 164 : 049
2 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 50 10 162 : 043
3 Błaziński Andrzej MPK Łódź 49 09 158 : 060
4 Antczak Damian Sokół 3 Zgierz 48 12 158 : 070
5 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 48 12 156 : 058
6 Durka Sławomir Radar 2 47 10 151 : 064
7 Hankiewicz Włodzimierz SSN Start 2 46 14 151 : 059
8 Majda Jan Wimaran 46 11 151 : 064
9 Kamiński Jacek Zapał 45 12 154 : 067
10 Milas Tymoteusz Aristo Jeans 44 06 137 : 052
11 Skowroński Marek MPK Łódź 41 06 132 : 041
12 Kostrzewski Patryk Sokół 3 Zgierz 39 21 138 : 081
13 Krawczyk Piotr Aristo Jeans 39 11 128 : 050
14 Kryściak Przemysław Power Team 38 20 134 : 081
15 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 38 22 133 : 091
16 Ciesielski Robert Aristo Jeans 38 16 126 : 063
17 Gruszecki Witold Ret Gim 20 36 24 131 : 103
18 Grabowicz Grzegorz Magellan 35 10 118 : 044
19 Gajewicz Mariusz Magellan 35 14 118 : 065
20 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 34 23 123 : 096
21 Kolasiński Andrzej Magellan 32 13 108 : 058
22 Skowroński Maciej Luks Koźle 31 29 117 : 109
23 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 30 16 103 : 070
24 Maniak Paweł Paka Marciniaka 29 21 107 : 092
25 Szczepaniak Przemysław Paka Marciniaka 28 21 104 : 089
26 Białek Włodzimierz Wimaran 25 38 101 : 127
27 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 24 30 095 : 113
28 Węgierski Stanisław MPK Łódź 24 14 090 : 057
29 Piotrowski Robert Paka Marciniaka 24 20 087 : 078
30 Jop Józef Relax Łódź 23 32 096 : 117
31 Jacak Patryk Elektroprojekt 23 21 095 : 078
32 Michalak Ludwik Power Team 22 29 093 : 107
33 Walak Dariusz Magellan 22 08 072 : 040
34 Jankowski Jan Relax Łódź 21 27 083 : 097
35 Jeziorski Zbigniew Radar 2 21 26 075 : 098
36 Marchwicki Paweł GOK Lutomiersk 18 33 081 : 110
37 Podolski Adrian Luks Koźle 18 42 075 : 142
38 Chrzanowski Wiesław Relax Łódź 18 23 069 : 080
39 Majchrzak Łukasz SSN Start 2 17 25 072 : 087
40 Sitek Mateusz Sokół 3 Zgierz 16 16 065 : 060
41 Jakubowski Grzegorz Aristo Jeans 16 06 053 : 024
42 Szychta Krzysztof Siedlecka 15 39 058 : 134
43 Łaski Wiesław Wimaran 14 37 067 : 121
44 Kilanowski Maciej Power Team 14 11 052 : 049
45 Abel Łukasz Stings Rąbień 13 44 066 : 145
46 Turek Przemysław Siedlecka 13 42 064 : 136
47 Sokół Mirosław Radar 2 13 24 057 : 082
48 Banasiak Łukasz Luks Koźle 12 39 061 : 126
49 Wieczorek Kazimierz Amper 1 12 47 056 : 158
50 Sokół Piotr Radar 2 12 18 050 : 067
51 Grabowska Karolina Power Team 12 25 043 : 086
52 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 12 06 041 : 024
53 Marciniak Andrzej Paka Marciniaka 11 17 049 : 060
54 Wilk Ryszard Elektroprojekt 09 27 041 : 088
55 Serwach Adam GOK Lutomiersk 09 00 027 : 005
56 Głobiński Krzysztof Amper 1 08 47 061 : 147
57 Mruk Wiesław Zapał 08 28 039 : 088
58 Moćko Przemysław MPK Łódź 08 01 025 : 011
59 Wojtczak Marcin Sokół 3 Zgierz 07 18 027 : 061
60 Pinek Jerzy Ret Gim 20 07 02 023 : 010
61 Kuciński Stanisław Relax Łódź 06 30 032 : 094
62 Białkowski Sławomir Zapał 05 22 031 : 068
63 Pawlik Kamil Siedlecka 05 27 028 : 089
64 Jaworski Jakub MPK Łódź 05 00 015 : 002
65 Michno Dariusz Stings Rąbień 04 51 035 : 155
66 Sobczak Edward Magellan 04 04 015 : 013
67 Chrobot Maciej Power Team 03 02 010 : 007
68 Pelski Sławomir Luks Koźle 03 03 010 : 013
69 Długołęcka Magdalena Aristo Jeans 03 00 009 : 000
70 Caban Anna Magellan 03 00 009 : 001
71 Gasiński Jerzy Amper 1 02 39 019 : 121
72 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 02 18 010 : 056
73 Kiciński Ryszard SSN Start 2 02 13 008 : 042
74 Tylman Bogdan SSN Start 2 02 01 007 : 006
75 Rogalski Paweł Power Team 02 02 006 : 009
76 Cienkus Tomasz Siedlecka 01 22 013 : 066
77 Kwiatkowski Łukasz Stings Rąbień 01 50 013 : 152
78 Bobrowski Tadeusz Ret Gim 20 01 12 008 : 037
79 Głowcki Kazimierz Sokół 3 Zgierz 01 02 004 : 006
80 Wiliński Wiesław SSN Start 2 00 03 004 : 009
81 Olbińska Anna Amper 1 00 25 003 : 075
82 Janicki Kacper Radar 2 00 03 002 : 009
83 Moskwa Sławomir Luks Koźle 00 03 002 : 009
84 Kuper Paweł Stings Rąbień 00 05 002 : 015
85 Wójcik Arkadiusz Siedlecka 00 05 001 : 015
86 Derendarz Zdzisław Aristo Jeans 00 01 000 : 003
87 Grzyb Łukasz Siedlecka 00 02 000 : 006

pavmar



«« powrót