IV liga po 22 kolejkach
(data: 2011-03-12)



Mecze do rozegrania:
PAKA MARCINIAKA - SSN START 2
WIMARAN - AMPER

  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 MPK ŁÓDŹ 21 60 172 038 19 1 1
2 ARISTO JEANS 21 59 166 044 18 2 1
3 ZAPAŁ 22 57 140 080 16 3 3
4 GOK LUTOMIERSK 22 55 161 059 15 1 5
5 MAGELLAN 21 55 154 056 15 4 2
6 RET GIM 20 22 47 124 096 11 3 8
7 SSN START 2 21 46 121 089 11 3 7
8 PAKA MARCINIAKA 20 45 115 085 12 1 7
9 RADAR 2 20 43 112 088 10 3 7
10 POWER TEAM 22 42 100 120 10 0 12
11 ELEKTROPROJEKT 22 40 114 106 7 4 11
12 RELAX ŁÓDŹ 22 37 088 132 7 1 14
13 LUKS KOŹLE 22 36 076 144 6 2 14
14 WIMARAN 20 31 088 112 4 3 13
15 SIEDLECKA 21 26 036 174 2 1 18
16 AMPER 1 21 22 026 184 0 1 20
17 STINGS RĄBIEŃ 22 22 023 197 0 1 21

RANKING



  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 57 09 182 : 041
2 Kowalewski Jerzy Zapał 56 10 178 : 054
3 Durka Sławomir Radar 2 52 08 165 : 059
4 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 52 14 172 : 065
5 Błaziński Andrzej MPK Łódź 52 09 167 : 060
6 Hankiewicz Włodzimierz SSN Start 2 49 14 159 : 060
7 Kamiński Jacek Zapał 47 13 159 : 073
8 Majda Jan Wimaran 47 10 151 : 061
9 Milas Tymoteusz Aristo Jeans 44 06 139 : 053
10 Ciesielski Robert Aristo Jeans 43 16 143 : 063
11 Krawczyk Piotr Aristo Jeans 43 09 140 : 044
12 Gruszecki Witold Ret Gim 20 42 24 149 : 105
13 Skowroński Marek MPK Łódź 42 05 133 : 036
14 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 41 22 142 : 094
15 Kryściak Przemysław Power Team 39 22 139 : 087
16 Grabowicz Grzegorz Magellan 38 10 127 : 045
17 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 36 24 131 : 102
18 Gajewicz Mariusz Magellan 36 13 120 : 063
19 Kolasiński Andrzej Magellan 35 13 117 : 057
20 Maniak Paweł Paka Marciniaka 34 19 122 : 088
21 Skowroński Maciej Luks Koźle 33 33 129 : 125
22 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 33 20 116 : 082
23 Szczepaniak Przemysław Paka Marciniaka 32 19 114 : 092
24 Jacak Patryk Elektroprojekt 28 22 111 : 082
25 Piotrowski Robert Paka Marciniaka 28 19 102 : 077
26 Jop Józef Relax Łódź 26 35 109 : 128
27 Jankowski Jan Relax Łódź 26 28 098 : 107
28 Węgierski Stanisław MPK Łódź 26 14 097 : 059
29 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 25 33 097 : 122
30 Jeziorski Zbigniew Radar 2 23 24 082 : 094
31 Michalak Ludwik Power Team 22 35 098 : 126
32 Białek Włodzimierz Wimaran 22 41 095 : 135
33 Chrzanowski Wiesław Relax Łódź 22 28 082 : 096
34 Jakubowski Grzegorz Aristo Jeans 22 05 070 : 025
35 Walak Dariusz Magellan 20 10 068 : 043
36 Majchrzak Łukasz SSN Start 2 18 22 069 : 078
37 Podolski Adrian Luks Koźle 17 49 081 : 163
38 Marchwicki Paweł GOK Lutomiersk 17 31 076 : 103
39 Sokół Piotr Radar 2 17 18 065 : 073
40 Szychta Krzysztof Siedlecka 15 48 064 : 160
41 Abel Łukasz Stings Rąbień 14 49 076 : 160
42 Turek Przemysław Siedlecka 14 50 072 : 162
43 Łaski Wiesław Wimaran 14 37 064 : 123
44 Sokół Mirosław Radar 2 14 24 062 : 082
45 Kilanowski Maciej Power Team 14 15 056 : 061
46 Moćko Przemysław MPK Łódź 14 01 043 : 015
47 Serwach Adam GOK Lutomiersk 14 01 042 : 012
48 Marciniak Andrzej Paka Marciniaka 13 16 054 : 056
49 Banasiak Łukasz Luks Koźle 12 39 061 : 126
50 Wieczorek Kazimierz Amper 1 12 47 055 : 158
51 Wilk Ryszard Elektroprojekt 12 25 048 : 085
52 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 12 06 041 : 024
53 Mruk Wiesław Zapał 11 25 048 : 082
54 Grabowska Karolina Power Team 11 31 043 : 103
55 Białkowski Sławomir Zapał 08 28 041 : 088
56 Głobiński Krzysztof Amper 1 07 51 062 : 158
57 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 07 17 025 : 055
58 Pinek Jerzy Ret Gim 20 07 02 023 : 010
59 Kuciński Stanisław Relax Łódź 06 27 030 : 085
60 Caban Anna Magellan 06 00 018 : 002
61 Michno Dariusz Stings Rąbień 05 57 038 : 174
62 Pawlik Kamil Siedlecka 05 39 030 : 125
63 Jaworski Jakub MPK Łódź 05 00 015 : 002
64 Moskwa Dariusz Luks Koźle 04 08 020 : 029
65 Sobczak Edward Magellan 04 04 015 : 013
66 Tylman Bogdan SSN Start 2 03 05 014 : 019
67 Chrobot Maciej Power Team 03 02 010 : 007
68 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 03 00 009 : 002
69 Gasiński Jerzy Amper 1 02 42 021 : 130
70 Kwiatkowski Łukasz Stings Rąbień 02 55 017 : 167
71 Kiciński Ryszard SSN Start 2 02 13 008 : 042
72 Pelski Sławomir Luks Koźle 02 01 006 : 007
73 Rogalski Paweł Power Team 02 02 006 : 009
74 Cienkus Tomasz Siedlecka 01 21 013 : 063
75 Bobrowski Tadeusz Ret Gim 20 01 17 010 : 052
76 Wiliński Wiesław SSN Start 2 00 03 004 : 009
77 Olbińska Anna Amper 1 00 28 003 : 084
78 Janicki Kacper Radar 2 00 03 002 : 009
79 Kuper Paweł Stings Rąbień 00 04 002 : 012
80 Wójcik Arkadiusz Siedlecka 00 04 001 : 012
81 Długołęcka Magdalena Aristo Jeans 00 00 000 : 000
82 Derendarz Zdzisław Aristo Jeans 00 01 000 : 003
83 Grzyb Łukasz Siedlecka 00 01 000 : 003

pavmar



«« powrót