IV liga po 26 kolejkach
(data: 2011-04-08)



Przełożone: ELEKTROPROJEKT - SIEDLECKA i RET GIM - POWER TEAM.

  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 MPK ŁÓDŹ 25 72 207 043 23 1 1
2 ARISTO JEANS 25 71 199 051 22 2 1
3 ZAPAŁ 26 67 165 095 19 3 4
4 MAGELLAN 25 66 185 065 18 5 2
5 GOK LUTOMIERSK 26 64 186 074 18 2 6
6 PAKA MARCINIAKA 25 57 146 104 15 2 8
7 RADAR 2 25 56 145 105 14 3 8
8 RET GIM 20 24 53 139 101 13 3 8
9 SSN START 2 26 52 135 125 11 4 11
10 POWER TEAM 25 47 115 135 11 0 14
11 ELEKTROPROJEKT 24 44 119 121 8 4 12
12 LUKS KOŹLE 26 44 093 167 8 2 16
13 WIMARAN 26 40 107 153 5 4 17
14 RELAX ŁÓDŹ 25 40 095 155 7 1 17
15 SIEDLECKA 25 32 048 202 3 1 21
16 AMPER 1 27 28 032 138 0 1 26
17 STINGS RĄBIEŃ 25 25 028 222 0 1 24



RANKING



  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 65 13 209 : 056
2 Durka Sławomir Radar 2 64 08 201 : 059
3 Błaziński Andrzej MPK Łódź 64 09 203 : 068
4 Kowalewski Jerzy Zapał 64 14 207 : 068
5 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 57 18 190 : 078
6 Kamiński Jacek Zapał 57 15 190 : 086
7 Hankiewicz Włodzimierz SSN Start 2 57 21 190 : 087
8 Majda Jan Wimaran 54 18 180 : 087
9 Ciesielski Robert Aristo Jeans 52 19 174 : 080
10 Krawczyk Piotr Aristo Jeans 52 10 167 : 049
11 Milas Tymoteusz Aristo Jeans 52 06 163 : 060
12 Skowroński Marek MPK Łódź 51 08 166 : 048
13 Gruszecki Witold Ret Gim 20 48 24 167 : 109
14 Grabowicz Grzegorz Magellan 48 12 159 : 057
15 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 47 22 160 : 099
16 Kryściak Przemysław Power Team 45 25 160 : 099
17 Maniak Paweł Paka Marciniaka 44 23 154 : 106
18 Gajewicz Mariusz Magellan 41 14 137 : 070
19 Skowroński Maciej Luks Koźle 40 38 154 : 144
20 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 40 35 148 : 139
21 Kolasiński Andrzej Magellan 40 14 133 : 063
22 Szczepaniak Przemysław Paka Marciniaka 38 22 135 : 107
23 Piotrowski Robert Paka Marciniaka 35 26 142 : 097
24 Jacak Patryk Elektroprojekt 34 22 129 : 085
25 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 34 21 119 : 085
26 Jeziorski Zbigniew Radar 2 29 26 101 : 103
27 Białek Włodzimierz Wimaran 28 50 117 : 170
28 Jankowski Jan Relax Łódź 28 35 108 : 129
29 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 27 37 103 : 137
30 Węgierski Stanisław MPK Łódź 27 15 101 : 063
31 Jakubowski Grzegorz Aristo Jeans 26 05 082 : 025
32 Michalak Ludwik Power Team 25 41 112 : 145
33 Moćko Przemysław MPK Łódź 24 01 073 : 020
34 Chrzanowski Wiesław Relax Łódź 23 30 086 : 102
35 Podolski Adrian Luks Koźle 22 56 098 : 187
36 Walak Dariusz Magellan 22 14 076 : 056
37 Serwach Adam GOK Lutomiersk 21 06 066 : 033
38 Szychta Krzysztof Siedlecka 19 53 078 : 180
39 Jop Józef Relax Łódź 18 42 119 : 151
40 Abel Łukasz Stings Rąbień 18 54 092 : 177
41 Majchrzak Łukasz SSN Start 2 18 22 069 : 078
42 Sokół Piotr Radar 2 18 23 069 : 090
43 Marchwicki Paweł GOK Lutomiersk 17 31 076 : 103
44 Sokół Mirosław Radar 2 17 30 075 : 103
45 Marciniak Andrzej Paka Marciniaka 17 20 067 : 069
46 Grabowska Karolina Power Team 15 35 059 : 117
47 Turek Przemysław Siedlecka 14 56 073 : 180
48 Łaski Wiesław Wimaran 14 46 064 : 150
49 Wieczorek Kazimierz Amper 1 14 60 064 : 197
50 Mruk Wiesław Zapał 14 31 062 : 101
51 Kilanowski Maciej Power Team 14 15 056 : 061
52 Banasiak Łukasz Luks Koźle 13 44 068 : 142
53 Wilk Ryszard Elektroprojekt 13 28 052 : 095
54 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 12 06 041 : 024
55 Caban Anna Magellan 11 01 034 : 009
56 Głobiński Krzysztof Amper 1 09 64 077 : 198
57 Białkowski Sławomir Zapał 09 30 044 : 094
58 Pawlik Kamil Siedlecka 08 45 041 : 144
59 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 08 17 028 : 055
60 Kuciński Stanisław Relax Łódź 07 32 037 : 102
61 Pinek Jerzy Ret Gim 20 07 02 023 : 010
62 Moskwa Dariusz Luks Koźle 06 12 028 : 042
63 Michno Dariusz Stings Rąbień 05 66 043 : 201
64 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 05 01 016 : 006
65 Jaworski Jakub MPK Łódź 05 00 015 : 002
66 Tylman Bogdan SSN Start 2 04 19 022 : 062
67 Sobczak Edward Magellan 04 04 015 : 013
68 Chrobot Maciej Power Team 04 02 013 : 008
69 Kwiatkowski Łukasz Stings Rąbień 03 60 021 : 184
70 Cienkus Tomasz Siedlecka 03 22 019 : 067
71 Gasiński Jerzy Amper 1 02 48 023 : 148
72 Bobrowski Tadeusz Ret Gim 20 02 21 016 : 064
73 Olbińska Anna Amper 1 02 35 010 : 105
74 Kiciński Ryszard SSN Start 2 02 13 008 : 042
75 Pelski Sławomir Luks Koźle 02 01 006 : 007
76 Rogalski Paweł Power Team 02 02 006 : 009
77 Derendarz Zdzisław Aristo Jeans 01 02 004 : 006
78 Wiliński Wiesław SSN Start 2 00 03 004 : 009
79 Janicki Kacper Radar 2 00 03 002 : 009
80 Kuper Paweł Stings Rąbień 00 04 002 : 012
81 Wójcik Arkadiusz Siedlecka 00 04 001 : 012
82 Długołęcka Magdalena Aristo Jeans 00 00 000 : 000
83 Grzyb Łukasz Siedlecka 00 01 000 : 003

pavmar



«« powrót