II liga po 20 kolejkach
(data: 2011-04-08)



  II LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 RADAR 19 48 119 071 13 3 3
2 DREWNOSTYL 19 48 117 073 12 5 2
3 TBS PIEKARNIA 1 20 48 121 079 13 2 5
4 SOKÓŁ 2 ZGIERZ 19 46 111 079 11 5 3
5 SSN START 1 20 44 109 091 10 4 6
6 TBS PIEKARNIA 2 20 39 105 095 8 3 8
7 CYRKIEL RZGÓW 19 39 094 096 8 4 7
8 SOBMAR 19 36 094 096 7 3 9
9 JUSPORT 2 20 35 089 111 6 3 11
10 SOKÓŁ 1 ZGIERZ 20 35 083 117 6 3 11
11 TOMA 19 31 079 111 5 2 12
12 DREWNOMIK 19 29 071 119 4 2 13
13 RAVEN CLUB 18 25 064 116 3 1 14



RANKING



  II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Jochman Roman Radar 48 04 149 : 027
2 Szcześniak Karol Sokół 2 Zgierz 48 09 149 : 063
3 Auguścik Adrian Drewnostyl 45 12 147 : 079
4 Wojtczak Tadeusz SSN Start 1 42 18 145 : 090
5 Krzywania Michał Sokół 2 Zgierz 41 16 140 : 084
6 Auguścik Natalia Drewnostyl 38 18 134 : 089
7 Okrasa Piotr TBS Piekarnia 1 37 15 130 : 080
8 Ferszowicz Krzysztof Cyrkiel Rzgów 35 22 123 : 094
9 Pyć Piotr Toma 34 23 123 : 093
10 Ciołek Włodzimierz Sobmar 34 20 121 : 085
11 Niedzielski Patryk Toma 33 24 120 : 094
12 Pabiańczyk Sławomir Radar 33 05 104 : 032
13 Gajewski Marcin Drewnomik 31 26 124 : 101
14 Skrzetuski Wojciech SSN Start 1 31 29 122 : 120
15 Drozda Sławomir TBS Piekarnia 2 30 22 117 : 094
16 Szymaniak Dariusz TBS Piekarnia 1 29 20 110 : 075
17 Szczęsny Domink Jusport 2 29 29 109 : 122
18 Szpakowski Eugeniusz Sokół 1 Zgierz 27 26 098 : 100
19 Bator Mateusz Raven Club 26 28 112 : 109
20 Kroczyński Tadeusz TBS Piekarnia 2 26 24 102 : 094
21 Masica Tadeusz Sokół 1 Zgierz 26 25 094 : 098
22 Wasiak Roman Sobmar 24 26 093 : 102
23 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 24 33 093 : 122
24 Kaczmarek Przemysław Jusport 2 23 21 101 : 112
25 Zimoń Mariusz Cyrkiel Rzgów 23 33 099 : 117
26 Sobieszek Sławomir Drewnomik 23 22 090 : 086
27 Rechciński Michał Cyrkiel Rzgów 22 18 082 : 071
28 Kaczmarek Jan Jusport 2 22 11 081 : 049
29 Krajewski Ireneusz TBS Piekarnia 1 22 12 080 : 056
30 Rejze Robert Sobmar 21 21 082 : 088
31 Ługowski Jarosław Drewnostyl 20 37 098 : 123
32 Rogalski Arkadiusz TBS Piekarnia 2 20 19 078 : 082
33 Wieczorek Miłosz TBS Piekarnia 1 19 14 081 : 054
34 Stefańczyk Bogusław TBS Piekarnia 2 19 19 076 : 070
35 Urbańczyk Stanisław SSN Start 1 16 15 061 : 061
36 Filipczak Jacek Radar 16 02 049 : 016
37 Zuchowicz Piotr Sokół 2 Zgierz 13 33 061 : 111
38 Andrzejewski Zbigniew Sokół 1 Zgierz 13 15 050 : 051
39 Badziak Mirosław SSN Start 1 11 07 040 : 026
40 Stańczyk Piotr Sokół 1 Zgierz 10 22 048 : 081
41 Wosek Tomasz Sobmar 09 14 038 : 046
42 Gossa Marek Raven Club 07 22 037 : 070
43 Mikołajczyk Robert Drewnomik 06 30 043 : 096
44 Drwenowicz Tadeusz Drewnomik 06 27 032 : 085
45 Szopa Dariusz Radar 06 03 019 : 013
46 Kotlicki Mirosław Cyrkiel Rzgów 05 10 021 : 034
47 Wnęk Stanisław Jusport 2 04 22 026 : 072
48 Stanowski Adam Raven Club 03 24 022 : 075
49 Pyrka Arkadiusz Jusport 2 02 04 008 : 014
50 Tomaszewski Edward Toma 01 39 030 : 114
51 Rogoziński Ryszard Radar 01 11 011 : 034
52 Krysiak Grzegorz Sokół 1 Zgierz 01 15 007 : 046
53 Marczyński Jerzy Sokół 2 Zgierz 01 10 006 : 030
54 Zieliński Michał TBS Piekarnia 2 01 00 003 : 002
55 Pyć Włodzimierz Toma 00 18 018 : 054
56 Pychyński Michał Radar 00 34 005 : 102
57 Woźniak Wiesław SSN Start 1 00 04 003 : 012
58 Kowalski Andrzej Sobmar 00 02 002 : 006
59 Bińkowski Tadeusz Cyrkiel Rzgów 00 03 002 : 009
60 Korus Józef SSN Start 1 00 01 001 : 003
61 Kwiatkowski Krzysztof Raven Club 00 02 001 : 006
62 Piątkowski Marek Radar 00 05 001 : 015
63 Ługowski Artur Drewnostyl 00 02 000 : 006
64 Siniarski Dariusz Raven Club 00 02 000 : 006
65 Wielkopolan Henryk SSN Start 1 00 03 000 : 009

pavmar



«« powrót