IV liga po 30 kolejkach
(data: 2011-05-14)



Zaległy mecz: START 2 - ELEKTROPROJEKT
Przełożony: RET GIM - LUTOMIERSK

  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 MPK ŁÓDŹ 29 84 240 050 27 1 1
2 ARISTO JEANS 29 82 226 064 25 3 1
3 MAGELLAN 29 75 209 081 20 6 3
4 ZAPAŁ 29 72 178 112 20 3 6
5 GOK LUTOMIERSK 29 70 204 086 19 3 7
6 PAKA MARCINIAKA 29 64 163 127 15 5 9
7 RADAR 2 29 64 168 122 15 5 9
8 SSN START 2 29 61 160 130 14 4 11
9 RET GIM 20 28 61 162 118 15 3 10
10 POWER TEAM 29 57 141 149 13 2 14
11 ELEKTROPROJEKT 28 55 153 127 11 5 12
12 RELAX ŁÓDŹ 29 49 114 176 9 2 18
13 LUKS KOŹLE 29 47 104 186 8 2 19
14 WIMARAN 29 44 112 178 6 3 20
15 SIEDLECKA 29 36 056 234 3 1 25
16 STINGS RĄBIEŃ 29 31 038 252 1 1 27
17 AMPER 1 30 31 038 262 0 1 29

RANKING



  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Durka Sławomir Radar 2 75 09 236 : 068
2 Błaziński Andrzej MPK Łódź 72 13 229 : 085
3 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 71 16 230 : 065
4 Kowalewski Jerzy Zapał 70 17 229 : 080
5 Hankiewicz Włodzimierz SSN Start 2 65 22 215 : 092
6 Milas Tymoteusz Aristo Jeans 63 07 198 : 073
7 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 62 22 211 : 093
8 Majda Jan Wimaran 58 26 199 : 111
9 Kamiński Jacek Zapał 58 17 197 : 092
10 Krawczyk Piotr Aristo Jeans 58 12 186 : 060
11 Gruszecki Witold Ret Gim 20 57 27 198 : 124
12 Ciesielski Robert Aristo Jeans 57 26 197 : 103
13 Skowroński Marek MPK Łódź 57 08 184 : 052
14 Kryściak Przemysław Power Team 56 28 202 : 115
15 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 56 25 191 : 116
16 Grabowicz Grzegorz Magellan 55 17 187 : 077
17 Maniak Paweł Paka Marciniaka 51 25 175 : 119
18 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 47 37 171 : 152
19 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 45 22 154 : 095
20 Kolasiński Andrzej Magellan 44 16 146 : 071
21 Szczepaniak Przemysław Paka Marciniaka 43 29 155 : 135
22 Skowroński Maciej Luks Koźle 42 42 165 : 159
23 Jacak Patryk Elektroprojekt 42 23 153 : 090
24 Gajewicz Mariusz Magellan 42 17 142 : 081
25 Piotrowski Robert Paka Marciniaka 39 32 157 : 119
26 Jop Józef Relax Łódź 35 50 149 : 182
27 Jeziorski Zbigniew Radar 2 35 29 119 : 116
28 Moćko Przemysław MPK Łódź 35 02 108 : 028
29 Jankowski Jan Relax Łódź 34 38 127 : 145
30 Węgierski Stanisław MPK Łódź 33 15 119 : 072
31 Michalak Ludwik Power Team 32 49 140 : 172
32 Białek Włodzimierz Wimaran 31 59 130 : 201
33 Chrzanowski Wiesław Relax Łódź 31 37 115 : 128
34 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 29 38 111 : 140
35 Jakubowski Grzegorz Aristo Jeans 28 07 090 : 033
36 Podolski Adrian Luks Koźle 27 60 119 : 205
37 Walak Dariusz Magellan 26 16 088 : 067
38 Serwach Adam GOK Lutomiersk 24 06 075 : 034
39 Abel Łukasz Stings Rąbień 22 62 111 : 207
40 Szychta Krzysztof Siedlecka 22 62 094 : 209
41 Majchrzak Łukasz SSN Start 2 21 22 078 : 081
42 Sokół Mirosław Radar 2 20 39 092 : 132
43 Sokół Piotr Radar 2 19 25 074 : 096
44 Turek Przemysław Siedlecka 17 65 082 : 213
45 Wieczorek Kazimierz Amper 1 17 66 078 : 219
46 Marchwicki Paweł GOK Lutomiersk 17 31 076 : 103
47 Wilk Ryszard Elektroprojekt 17 36 073 : 123
48 Grabowska Karolina Power Team 17 40 072 : 135
49 Marciniak Andrzej Paka Marciniaka 17 25 068 : 084
50 Caban Anna Magellan 16 04 054 : 021
51 Łaski Wiesław Wimaran 15 57 072 : 184
52 Mruk Wiesław Zapał 15 36 067 : 116
53 Banasiak Łukasz Luks Koźle 14 47 076 : 152
54 Kilanowski Maciej Power Team 14 15 056 : 061
55 Głobiński Krzysztof Amper 1 13 75 099 : 237
56 Białkowski Sławomir Zapał 12 36 054 : 114
57 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 12 07 042 : 027
58 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 11 23 044 : 074
59 Kuciński Stanisław Relax Łódź 10 38 050 : 124
60 Pawlik Kamil Siedlecka 10 52 050 : 168
61 Tylman Bogdan SSN Start 2 09 20 038 : 073
62 Moskwa Dariusz Luks Koźle 08 16 040 : 055
63 Pinek Jerzy Ret Gim 20 07 04 026 : 016
64 Chrobot Maciej Power Team 07 04 023 : 017
65 Michno Dariusz Stings Rąbień 06 71 052 : 218
66 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 06 03 021 : 014
67 Kwiatkowski Łukasz Stings Rąbień 05 70 029 : 216
68 Jaworski Jakub MPK Łódź 05 00 015 : 002
69 Rogalski Paweł Power Team 05 02 015 : 011
70 Sobczak Edward Magellan 04 04 015 : 013
71 Cienkus Tomasz Siedlecka 03 22 019 : 067
72 Olbińska Anna Amper 1 03 44 018 : 134
73 Gasiński Jerzy Amper 1 02 59 024 : 181
74 Bobrowski Tadeusz Ret Gim 20 02 21 016 : 064
75 Pelski Sławomir Luks Koźle 02 03 008 : 013
76 Kuper Paweł Stings Rąbień 02 05 008 : 015
77 Kiciński Ryszard SSN Start 2 02 13 008 : 042
78 Derendarz Zdzisław Aristo Jeans 01 02 004 : 006
79 Wiliński Wiesław SSN Start 2 00 03 004 : 009
80 Janicki Kacper Radar 2 00 03 002 : 009
81 Wójcik Arkadiusz Siedlecka 00 07 001 : 021
82 Grzyb Łukasz Siedlecka 00 01 000 : 003

pavmar



«« powrót