II liga po 24 kolejkach
(data: 2011-05-14)



  II LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 RADAR 23 59 144 086 16 4 3
2 TBS PIEKARNIA 1 23 57 144 086 16 2 5
3 SOKÓŁ 2 ZGIERZ 23 56 133 097 13 7 3
4 DREWNOSTYL 23 56 140 090 14 5 4
5 SSN START 1 23 53 127 103 13 4 6
6 SOBMAR 23 47 124 106 10 4 9
7 TBS PIEKARNIA 2 24 46 126 114 9 4 11
8 CYRKIEL RZGÓW 23 44 111 119 8 5 10
9 JUSPORT 2 23 41 104 126 7 4 12
10 SOKÓŁ 1 ZGIERZ 23 39 092 138 6 4 13
11 TOMA 23 37 095 135 6 2 15
12 DREWNOMIK 23 33 080 150 4 2 17
13 RAVEN CLUB 23 32 081 149 4 1 18

RANKING



  II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Jochman Roman Radar 59 05 184 : 033
2 Szcześniak Karol Sokół 2 Zgierz 57 12 180 : 082
3 Auguścik Adrian Drewnostyl 55 14 180 : 093
4 Krzywania Michał Sokół 2 Zgierz 50 19 172 : 105
5 Wojtczak Tadeusz SSN Start 1 48 21 162 : 108
6 Ciołek Włodzimierz Sobmar 44 22 155 : 095
7 Auguścik Natalia Drewnostyl 43 25 157 : 113
8 Okrasa Piotr TBS Piekarnia 1 42 15 145 : 093
9 Pyć Piotr Toma 41 28 150 : 114
10 Ferszowicz Krzysztof Cyrkiel Rzgów 40 29 142 : 120
11 Pabiańczyk Sławomir Radar 40 08 129 : 045
12 Niedzielski Patryk Toma 39 30 146 : 119
13 Drozda Sławomir TBS Piekarnia 2 38 26 146 : 113
14 Gajewski Marcin Drewnomik 36 33 147 : 128
15 Skrzetuski Wojciech SSN Start 1 35 34 138 : 137
16 Szymaniak Dariusz TBS Piekarnia 1 35 23 134 : 088
17 Bator Mateusz Raven Club 31 32 130 : 127
18 Kroczyński Tadeusz TBS Piekarnia 2 31 30 124 : 116
19 Szczęsny Domink Jusport 2 31 30 116 : 127
20 Szpakowski Eugeniusz Sokół 1 Zgierz 31 31 114 : 121
21 Rejze Robert Sobmar 31 23 113 : 100
22 Wasiak Roman Sobmar 29 29 114 : 119
23 Masica Tadeusz Sokół 1 Zgierz 29 31 107 : 122
24 Zimoń Mariusz Cyrkiel Rzgów 28 30 122 : 144
25 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 28 38 109 : 140
26 Kaczmarek Przemysław Jusport 2 27 26 121 : 132
27 Wieczorek Miłosz TBS Piekarnia 1 27 15 107 : 067
28 Rechciński Michał Cyrkiel Rzgów 27 23 105 : 090
29 Kaczmarek Jan Jusport 2 27 15 102 : 063
30 Ługowski Jarosław Drewnostyl 26 43 123 : 145
31 Sobieszek Sławomir Drewnomik 26 28 102 : 108
32 Krajewski Ireneusz TBS Piekarnia 1 24 14 089 : 063
33 Rogalski Arkadiusz TBS Piekarnia 2 23 23 092 : 096
34 Stefańczyk Bogusław TBS Piekarnia 2 23 21 090 : 082
35 Filipczak Jacek Radar 22 05 072 : 030
36 Badziak Mirosław SSN Start 1 17 10 062 : 042
37 Urbańczyk Stanisław SSN Start 1 16 15 061 : 061
38 Zuchowicz Piotr Sokół 2 Zgierz 13 42 066 : 138
39 Andrzejewski Zbigniew Sokół 1 Zgierz 13 15 050 : 051
40 Stańczyk Piotr Sokół 1 Zgierz 11 30 057 : 107
41 Wosek Tomasz Sobmar 10 14 041 : 046
42 Gossa Marek Raven Club 09 28 049 : 090
43 Mikołajczyk Robert Drewnomik 06 36 044 : 114
44 Drwenowicz Tadeusz Drewnomik 06 36 034 : 112
45 Szopa Dariusz Radar 06 03 019 : 013
46 Wnęk Stanisław Jusport 2 05 27 035 : 088
47 Kotlicki Mirosław Cyrkiel Rzgów 05 10 021 : 034
48 Stanowski Adam Raven Club 03 24 022 : 075
49 Pyrka Arkadiusz Jusport 2 02 04 008 : 014
50 Tomaszewski Edward Toma 01 47 031 : 138
51 Rogoziński Ryszard Radar 01 12 012 : 037
52 Marczyński Jerzy Sokół 2 Zgierz 01 13 009 : 039
53 Kowalski Andrzej Sobmar 01 03 007 : 010
54 Krysiak Grzegorz Sokół 1 Zgierz 01 15 007 : 046
55 Bińkowski Tadeusz Cyrkiel Rzgów 01 04 005 : 012
56 Siniarski Dariusz Raven Club 01 07 004 : 023
57 Zieliński Michał TBS Piekarnia 2 01 00 003 : 002
58 Pyć Włodzimierz Toma 00 22 019 : 066
59 Pychyński Michał Radar 00 38 005 : 114
60 Woźniak Wiesław SSN Start 1 00 04 003 : 012
61 Kwiatkowski Krzysztof Raven Club 00 06 003 : 018
62 Korus Józef SSN Start 1 00 01 001 : 003
63 Piątkowski Marek Radar 00 05 001 : 015
64 Ługowski Artur Drewnostyl 00 02 000 : 006
65 Wielkopolan Henryk SSN Start 1 00 03 000 : 009

pavmar



«« powrót