I liga po 24 kolejkach
(data: 2011-05-14)



Brak protokołu z meczu: DYSTRYBUCJA 1 - GS PABIANICE

  I LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 UNIWERSYTET MED. 23 66 179 051 20 3 0
2 PGE DYSTRYBUCJA 2 23 62 182 048 18 3 2
3 TOMMARK SPORT 23 57 160 070 15 4 4
4 WHSZ 23 53 133 097 13 4 6
5 JUSPORT 1 23 50 129 101 12 3 8
6 GEMLAK 23 50 126 104 11 5 7
7 X-TEAM 23 47 115 115 11 2 10
8 PGE DYSTRYBUCJA 1 22 44 105 115 9 4 9
9 OL-MAR 23 39 088 142 8 0 15
10 GS PABIANICE 22 39 087 133 7 3 12
11 ADAMEX 23 34 087 143 4 3 16
12 JEDYNKA 24 29 051 189 2 1 21
13 OUTSIDERZY 23 26 048 182 1 1 21

RANKING



  I LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Stępień Marek UM 64 05 199 : 041
2 Ostrowski Dawid UM 62 07 195 : 064
3 Rybikowski Przemysław PGE Dystrybucja 2 59 07 183 : 052
4 Bartłomiejczyk Jarosław PGE Dystrybucja 2 55 13 182 : 073
5 Masica Tomasz Tommark Sport 49 13 157 : 068
6 Walaszczyk Rafał Gemlak 48 15 156 : 091
7 Kalina Leszek Tommark Sport 46 21 164 : 093
8 Placek Krzysztof Tommark Sport 45 14 157 : 069
9 Gęszczak Patryk PGE Dystrybucja 2 45 17 149 : 073
10 Ścierwicki Henryk WHSZ 44 18 147 : 084
11 Mękarski Artur Jusport 1 38 30 143 : 132
12 Przesmycki Przemysław Jusport 1 38 22 130 : 099
13 Zimny Jan Jusport 1 35 24 128 : 103
14 Wroński Piotr Gemlak 33 30 127 : 120
15 Konecki Adam Adamex 33 18 117 : 088
16 Gajewicz Konrad X-Team 31 38 126 : 137
17 Jędrczak Zbigniew WHSZ 31 23 120 : 101
18 Wiszowaty Kazimierz X-Team 30 00 090 : 004
19 Bednarek Krzysztof GS Pabianice 27 33 107 : 124
20 Ciesiołkiewicz Waldemar WHSZ 27 27 101 : 113
21 Juszko Adam PGE Dystrybucja 1 26 34 112 : 118
22 Sokołowski Witold Ol-Mar 25 34 105 : 120
23 Skowroński Wojciech X-Team 25 41 103 : 149
24 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 1 24 28 096 : 109
25 Zawada Bartłomiej UM 23 09 075 : 047
26 Rybikowski Szymon Outsiderzy 22 23 107 : 162
27 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 1 21 26 093 : 101
28 Kierzek Kamil GS Pabianice 21 20 086 : 079
29 Mroczko Paweł Ol-Mar 20 24 074 : 089
30 Romanowski Andrzej PGE Dystrybucja 1 20 17 070 : 068
31 Beda Grzegorz Adamex 17 39 084 : 131
32 Żywotek Sylwester WHSZ 17 17 067 : 075
33 Olczak Mariusz Ol-Mar 16 43 090 : 145
34 Juszko Andrzej Adamex 16 40 074 : 140
35 Kowalski Mateusz Gemlak 16 11 062 : 058
36 Jarmakowski Kamil GS Pabianice 15 41 073 : 139
37 Kozak Michał Ol-Mar 14 01 043 : 010
38 Olbiński Janusz Jedynka 13 53 084 : 176
39 Marciniak Zbigniew Outsiderzy 13 54 070 : 178
40 Kasza Dominik Gemlak 13 20 058 : 074
41 Jarosik Kacper Jedynka 13 19 054 : 072
42 Kasprzak Sławomir Adamex 13 09 048 : 036
43 Bonikowska Aleksandra X-Team 12 24 052 : 083
44 Lewandowska Iwona Jedynka 11 49 069 : 156
45 Maczużak Bartłomiej GS Pabianice 11 27 062 : 092
46 Banasiak Jarosław Jedynka 11 42 060 : 133
47 Borczyk Filip Jusport 1 07 03 023 : 017
48 Dubiela Jacek Outsiderzy 06 24 036 : 080
49 Konieczna Magdalena UM 06 11 030 : 040
50 Małkus Paweł PGE Dystrybucja 2 06 03 023 : 015
51 Zawirski Piotr UM 05 01 017 : 010
52 Gralewski Adam Ol-Mar 04 20 021 : 063
53 Molęda Jan UM 04 10 016 : 032
54 Kunert Szymon Outsiderzy 03 27 019 : 083
55 Kapelański Adam Adamex 02 19 017 : 057
56 Rogoziński Tonasz Tommark Sport 02 05 010 : 017
57 Jagiełło Piotr Gemlak 02 07 010 : 021
58 Śniady Kacper Gemlak 02 03 008 : 011
59 Snarski Krzysztof Tommark Sport 02 04 008 : 013
60 Papuga Dawid Outsiderzy 02 00 006 : 006
61 Wlaźlak Joanna Gemlak 01 06 005 : 018
62 Sobczyński Adam Jusport 1 00 10 002 : 030
63 Markiewicz Zdzisław Jedynka 00 02 001 : 006
64 Izdebski Sławomir WHSZ 00 03 000 : 009

pavmar



«« powrót