III liga po zakończeniu sezonu 2010/2011
(data: 2011-05-21)



AZS może już umawiać się na przyszły tydzień z TG SOKÓŁ 1 na baraże.
POKEMONY jeszcze czekają na zakończenie rozgrywek IV ligi.

  III LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 KSIĘŻAK ŁOWICZ 26 74 224 036 24 0 2
2 AZS UŁ 26 73 183 077 23 1 2
3 DEKO-STAR 26 70 170 090 20 4 2
4 TAURON 26 62 155 105 17 3 6
5 MKS JEDYNKA 26 58 137 123 14 4 8
6 EXPANDOR 26 56 137 123 13 4 9
7 KORAD 26 52 130 130 10 6 10
8 POLONIA 26 47 120 140 9 3 14
9 POKEMONY 26 45 112 147 6 7 13
10 SALOS WODNA 26 40 097 162 6 3 17
11 MTS PIRANIE 26 40 096 164 6 2 18
12 POLESIANKA 26 39 088 172 5 4 17
13 PORTA WAN 26 37 087 173 3 5 18
14 ATOS 26 32 082 178 1 4 21

RANKING



  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W   P
1 Godlewski Przemysław AZS 72 05 221 : 046
2 Wycech Paweł Deko-Star 71 01 214 : 039
3 Wiaderny Paweł Tauron 61 14 196 : 073
4 Przybyłek Przemysław Expandor 53 25 176 : 112
5 Orzechowski Zdzisław Księżak Łowicz 52 05 162 : 035
6 Adamczyk Jarosław Korad 51 23 176 : 099
7 Domański Marian Polonia 51 20 175 : 092
8 Przygoda Andrzej MKS Jedynka 50 25 172 : 121
9 Rosiak Rafał AZS 46 20 159 : 091
10 Kępiński Paweł Deko-Star 45 26 154 : 111
11 Lewandowski Witold Porta Wan 44 30 156 : 130
12 Michalski Marcin Atos 41 36 160 : 149
13 Pniak Szymon Pokemony 41 31 147 : 131
14 Markowski Maciej Pokemony 40 35 144 : 143
15 Wójcik Paweł Księżak Łowicz 40 09 128 : 043
16 Chobot Wojciech Salos Wodna 39 18 132 : 096
17 Podsędek Mateusz Księżak Łowicz 37 03 116 : 029
18 Krasoń Krzysztof MKS Jedynka 36 42 140 : 158
19 Sienkiewicz Krzysztof Tauron 36 18 124 : 080
20 Matusiak Lech Polesianka 35 40 138 : 157
21 Przygoda Jerzy MKS Jedynka 34 43 141 : 154
22 Korus Piotr Korad 34 28 132 : 111
23 Raszkiewicz Adam MTS Piranie 33 42 132 : 152
24 Kijo Stanisław Polesianka 32 43 128 : 164
25 Rojek Paweł Expandor 30 09 103 : 039
26 Tarkowski Jacek MTS Piranie 28 41 126 : 150
27 Budkowski Jan Atos 26 51 116 : 174
28 Zbrojewski Aureliusz Tauron 26 43 113 : 151
29 Przeworski Przemysław AZS 26 26 103 : 098
30 Knetel Julian Salos Wodna 25 17 091 : 069
31 Rudak Mateusz Księżak Łowicz 25 04 083 : 028
32 Pytkowski Tadeusz Księżak Łowicz 25 04 078 : 021
33 Gabara Adam Polonia 24 33 097 : 121
34 Łuczak Zbigniew MTS Piranie 23 52 111 : 176
35 Kopczyński Jerzy Korad 23 26 089 : 098
36 Rojek Zbigniew Expandor 23 31 088 : 124
37 Maślanka Piotr AZS 23 16 084 : 070
38 Winnicki Damian Księżak Łowicz 23 01 069 : 010
39 Przygocki Zbigniew Pokemony 22 53 099 : 177
40 Lis Jacek Porta Wan 19 53 102 : 176
41 Sułkowski Jacek Polonia 19 48 097 : 169
42 Przepiórkowski Jerzy Polesianka 18 57 104 : 191
43 Zawada Piotr Deko-Star 18 02 057 : 017
44 Kapusta Marcin Expandor 16 44 083 : 148
45 Baniewicz Wincenty Porta Wan 15 25 056 : 080
46 Boczek Michał Salos Wodna 13 30 072 : 108
47 Barański Michał Tauron 12 09 046 : 033
48 Solarek Kamil Salos Wodna 11 15 052 : 054
49 Grabarczyk Andrzej Deko-Star 11 31 047 : 102
50 Korpecki Piotr Korad 10 29 053 : 096
51 Płoński Henryk Atos 05 68 042 : 216
52 Wojciechowski Wojciech Polonia 05 20 027 : 063
53 Leśniewski Piotr Salos Wodna 04 23 023 : 072
54 Kielan Bogdan Polonia 04 07 015 : 026
55 Wycech Grzegorz Deko-Star 04 02 013 : 011
56 Pietrzak Witold Porta Wan 03 37 028 : 115
57 Worpus Sławomir MTS Piranie 01 14 016 : 042
58 Wycech Zdzisław Deko-Star 01 22 010 : 067
59 Kurzawski Jędrzej Salos Wodna 00 03 002 : 009
60 Będzia Eugeniusz Atos 00 02 001 : 006
61 Kopczyński Adam Korad 00 11 001 : 033

pavmar



«« powrót