II liga po zakończeniu sezonu 2010/2011
(data: 2011-05-21)



TG SOKÓŁ 2 może już umawiać się z ADAMEXEM na rozegranie w przyszłym tygodniu pierwszego barażu.
TG SOKÓŁ 1 gra baraż z AZS`em.

  II LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 RADAR 24 62 151 089 17 4 3
2 SOKÓŁ 2 ZGIERZ 11:9 24 59 139 101 14 7 3
3 DREWNOSTYL 9:11 24 59 149 091 15 5 4
4 TBS PIEKARNIA 1 24 58 147 093 16 2 6
5 SSN START 1 24 54 131 109 13 4 7
6 SOBMAR 24 50 131 109 11 4 9
7 TBS PIEKARNIA 2 13:7 24 46 126 114 9 4 11
8 CYRKIEL RZGÓW 7:13 24 46 116 124 8 6 10
9 JUSPORT 2 24 44 111 129 8 4 12
10 SOKÓŁ 1 ZGIERZ 24 41 097 143 6 5 13
11 TOMA 24 38 098 142 6 2 16
12 DREWNOMIK 24 34 083 157 4 2 18
13 RAVEN CLUB 24 33 082 158 4 1 19

RANKING



  II LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Jochman Roman Radar 62 05 193 : 035
2 Szcześniak Karol Sokół 2 Zgierz 59 13 188 : 087
3 Auguścik Adrian Drewnostyl 58 14 189 : 096
4 Krzywania Michał Sokół 2 Zgierz 52 20 180 : 108
5 Wojtczak Tadeusz SSN Start 1 50 22 168 : 114
6 Auguścik Natalia Drewnostyl 46 25 166 : 114
7 Ciołek Włodzimierz Sobmar 46 22 161 : 097
8 Okrasa Piotr TBS Piekarnia 1 43 17 150 : 101
9 Pabiańczyk Sławomir Radar 43 08 138 : 047
10 Pyć Piotr Toma 42 30 156 : 120
11 Ferszowicz Krzysztof Cyrkiel Rzgów 42 30 149 : 125
12 Niedzielski Patryk Toma 39 30 146 : 119
13 Drozda Sławomir TBS Piekarnia 2 38 26 146 : 113
14 Gajewski Marcin Drewnomik 37 35 151 : 135
15 Skrzetuski Wojciech SSN Start 1 35 37 141 : 146
16 Szymaniak Dariusz TBS Piekarnia 1 35 26 139 : 097
17 Szczęsny Domink Jusport 2 34 30 125 : 129
18 Rejze Robert Sobmar 34 23 122 : 103
19 Szpakowski Eugeniusz Sokół 1 Zgierz 33 32 122 : 126
20 Bator Mateusz Raven Club 31 32 130 : 127
21 Kroczyński Tadeusz TBS Piekarnia 2 31 30 124 : 116
22 Wasiak Roman Sobmar 31 31 124 : 127
23 Zimoń Mariusz Cyrkiel Rzgów 30 31 130 : 150
24 Ługowski Jarosław Drewnostyl 29 43 132 : 150
25 Kaczmarek Przemysław Jusport 2 29 27 128 : 139
26 Kaczmarek Jan Jusport 2 29 15 108 : 063
27 Masica Tadeusz Sokół 1 Zgierz 29 31 107 : 122
28 Wawrzyniak Zbigniew Raven Club 28 41 114 : 149
29 Wieczorek Miłosz TBS Piekarnia 1 27 15 107 : 067
30 Sobieszek Sławomir Drewnomik 27 30 107 : 115
31 Rechciński Michał Cyrkiel Rzgów 27 23 105 : 090
32 Krajewski Ireneusz TBS Piekarnia 1 26 15 095 : 068
33 Rogalski Arkadiusz TBS Piekarnia 2 23 23 092 : 096
34 Stefańczyk Bogusław TBS Piekarnia 2 23 21 090 : 082
35 Filipczak Jacek Radar 23 07 077 : 037
36 Badziak Mirosław SSN Start 1 19 11 069 : 048
37 Urbańczyk Stanisław SSN Start 1 16 15 061 : 061
38 Zuchowicz Piotr Sokół 2 Zgierz 13 42 066 : 138
39 Stańczyk Piotr Sokół 1 Zgierz 13 31 064 : 114
40 Andrzejewski Zbigniew Sokół 1 Zgierz 13 18 052 : 060
41 Wosek Tomasz Sobmar 10 14 041 : 046
42 Gossa Marek Raven Club 09 31 052 : 099
43 Mikołajczyk Robert Drewnomik 06 39 046 : 123
44 Drwenowicz Tadeusz Drewnomik 06 36 034 : 112
45 Szopa Dariusz Radar 06 03 019 : 013
46 Wnęk Stanisław Jusport 2 05 28 035 : 091
47 Kotlicki Mirosław Cyrkiel Rzgów 05 10 021 : 034
48 Stanowski Adam Raven Club 03 24 022 : 075
49 Marczyński Jerzy Sokół 2 Zgierz 02 15 014 : 047
50 Bińkowski Tadeusz Cyrkiel Rzgów 02 06 011 : 018
51 Pyrka Arkadiusz Jusport 2 02 04 008 : 014
52 Tomaszewski Edward Toma 01 50 033 : 147
53 Pyć Włodzimierz Toma 01 24 023 : 073
54 Rogoziński Ryszard Radar 01 12 012 : 037
55 Krysiak Grzegorz Sokół 1 Zgierz 01 15 007 : 046
56 Siniarski Dariusz Raven Club 01 10 005 : 032
57 Zieliński Michał TBS Piekarnia 2 01 00 003 : 002
58 Pychyński Michał Radar 00 38 005 : 114
59 Kowalski Andrzej Sobmar 00 05 004 : 012
60 Woźniak Wiesław SSN Start 1 00 04 003 : 012
61 Kwiatkowski Krzysztof Raven Club 00 06 003 : 018
62 Korus Józef SSN Start 1 00 01 001 : 003
63 Piątkowski Marek Radar 00 05 001 : 015
64 Ługowski Artur Drewnostyl 00 02 000 : 006
65 Wielkopolan Henryk SSN Start 1 00 03 000 : 009

pavmar

«« powrót