I liga po zakończeniu sezonu 2010/2011
(data: 2011-05-21)



ADAMEX może już umawiać się z SOKOŁEM 2 na baraże.

  I LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 UNIWERSYTET MED. 24 69 187 053 21 3 0
2 PGE DYSTRYBUCJA 2 24 65 191 049 19 3 2
3 TOMMARK SPORT 24 60 166 074 16 4 4
4 WHSZ 24 56 139 101 14 4 6
5 JUSPORT 1 24 53 135 105 13 3 8
6 GEMLAK 24 51 130 110 11 5 8
7 X-TEAM 24 50 125 115 12 2 10
8 PGE DYSTRYBUCJA 1 24 46 108 132 9 4 11
9 GS PABIANICE 24 43 099 141 8 3 13
10 OL-MAR 24 40 090 150 8 0 16
11 ADAMEX 24 35 091 149 4 3 17
12 JEDYNKA 24 29 051 189 2 1 21
13 OUTSIDERZY 24 27 048 192 1 1 22

RANKING


  I LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Stępień Marek UM 67 05 208 : 042
2 Ostrowski Dawid UM 65 07 204 : 064
3 Rybikowski Przemysław PGE Dystrybucja 2 62 07 192 : 055
4 Bartłomiejczyk Jarosław PGE Dystrybucja 2 58 13 191 : 077
5 Masica Tomasz Tommark Sport 52 13 166 : 071
6 Walaszczyk Rafał Gemlak 51 15 165 : 095
7 Kalina Leszek Tommark Sport 49 21 173 : 096
8 Gęszczak Patryk PGE Dystrybucja 2 47 18 157 : 078
9 Ścierwicki Henryk WHSZ 46 19 155 : 087
10 Placek Krzysztof Tommark Sport 45 14 157 : 069
11 Mękarski Artur Jusport 1 40 31 151 : 138
12 Przesmycki Przemysław Jusport 1 40 23 136 : 104
13 Zimny Jan Jusport 1 36 26 134 : 110
14 Konecki Adam Adamex 36 18 126 : 092
15 Gajewicz Konrad X-Team 34 38 135 : 137
16 Wroński Piotr Gemlak 34 32 134 : 127
17 Jędrczak Zbigniew WHSZ 33 24 127 : 105
18 Wiszowaty Kazimierz X-Team 30 00 090 : 004
19 Skowroński Wojciech X-Team 28 41 112 : 149
20 Ciesiołkiewicz Waldemar WHSZ 28 29 107 : 118
21 Juszko Adam PGE Dystrybucja 1 27 39 119 : 133
22 Bednarek Krzysztof GS Pabianice 27 33 107 : 124
23 Sokołowski Witold Ol-Mar 25 34 105 : 120
24 Kierzek Kamil GS Pabianice 25 22 101 : 088
25 Rebkowiec Waldemar PGE Dystrybucja 1 24 31 099 : 118
26 Zawada Bartłomiej UM 23 09 075 : 047
27 Rybikowski Szymon Outsiderzy 22 26 107 : 171
28 Nowak Sylwester PGE Dystrybucja 1 22 28 098 : 109
29 Mroczko Paweł Ol-Mar 20 27 075 : 098
30 Romanowski Andrzej PGE Dystrybucja 1 20 20 073 : 077
31 Jarmakowski Kamil GS Pabianice 19 43 086 : 145
32 Olczak Mariusz Ol-Mar 17 45 094 : 153
33 Beda Grzegorz Adamex 17 39 084 : 131
34 Żywotek Sylwester WHSZ 17 17 067 : 075
35 Juszko Andrzej Adamex 16 40 074 : 140
36 Kowalski Mateusz Gemlak 16 12 063 : 061
37 Bonikowska Aleksandra X-Team 15 24 061 : 083
38 Maczużak Bartłomiej GS Pabianice 14 30 075 : 101
39 Kozak Michał Ol-Mar 14 01 043 : 010
40 Olbiński Janusz Jedynka 13 53 084 : 176
41 Marciniak Zbigniew Outsiderzy 13 57 070 : 187
42 Kasza Dominik Gemlak 13 20 058 : 074
43 Jarosik Kacper Jedynka 13 19 054 : 072
44 Kasprzak Sławomir Adamex 13 09 048 : 036
45 Lewandowska Iwona Jedynka 11 49 069 : 156
46 Banasiak Jarosław Jedynka 11 42 060 : 133
47 Konieczna Magdalena UM 08 11 036 : 041
48 Borczyk Filip Jusport 1 07 03 023 : 017
49 Dubiela Jacek Outsiderzy 06 27 036 : 089
50 Małkus Paweł PGE Dystrybucja 2 06 03 023 : 015
51 Zawirski Piotr UM 05 01 017 : 010
52 Gralewski Adam Ol-Mar 04 20 021 : 063
53 Molęda Jan UM 04 10 016 : 032
54 Kapelański Adam Adamex 03 21 021 : 065
55 Kunert Szymon Outsiderzy 03 27 019 : 083
56 Rogoziński Tonasz Tommark Sport 02 05 010 : 017
57 Jagiełło Piotr Gemlak 02 07 010 : 021
58 Śniady Kacper Gemlak 02 05 009 : 017
59 Snarski Krzysztof Tommark Sport 02 04 008 : 013
60 Papuga Dawid Outsiderzy 02 00 006 : 006
61 Wlaźlak Joanna Gemlak 01 06 005 : 018
62 Wróbel Izabela UM 00 01 002 : 003
63 Sobczyński Adam Jusport 1 00 10 002 : 030
64 Markiewicz Zdzisław Jedynka 00 02 001 : 006
65 Izdebski Sławomir WHSZ 00 03 000 : 009

pavmar



«« powrót