MP Polski Amatorów - listy startowe
(data: 2011-05-25)

Nowa strona 1
  LISTA STARTOWA  
  MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW 2011 CHOCEŃ
     
  KATEGORIA  NIGDY NIE ZRZESZONY  
1 Bielunkiewicz Paweł Bydgoszcz
2 Okrasa Piotr Łódź
3 Staszczyk Tomasz Inowrocław
4 Lewandowski Grzegorz Inowrocław
5 Okonek Bogusław Bydgoszcz
6 Boiński Stanisław Toruń
7 Maćkiewicz Jacek Toruń
8 Ługowski Jarosław Łódź
9 Życki Paweł Izabelin
10 Stefańczyk Bogusław Łódź
11 Grajkowski Janusz Toruń
12 Różyński Robert Bydgoszcz
13 Męczyński Adrian Zła Wieś
14 Laskowski Marek Warszawa
15 Szumlas Adam Bydgoszcz
16 Lewandowski Zbigniew Inowrocław
17 Kryszak Piotr Gniewkowo
18 Wołowiec Ryszard Inowrocław
19 Olbiński Janusz Łódź
20 Ostrowski Wiesław Plemięta
21 Durka Sławomir Łódź
22 Ostrowski Zbigniew Plemięta
23 Maślanka Piotr Łódź
24 Duraj Andrzej Łódź
25 Zawadzki Marek Warszawa
26 Hnyda Adam Świerklaniec
27 Przewłocki Leszek Płock
28 Piasecki Piotr Choceń
29 Jabłoński Marcin Choceń
30 Wojciechowski Piotr Choceń
31 Wojciechowski Józef Choceń
32 Rzepnikowski Leszek Choceń
     
     
  KATEGORIA 50 PLUS  
1 Ciesiołkiewicz Waldemar Łódź
2 Grajkowski Janusz Toruń
3 Pawlak Leon Płock
4 Cabański Waldemar Toruń
5 Okrasa Piotr Łódź
6 Olechnowicz Marian Strzelce Krajeńskie
7 Boiński Stanisław Toruń
8 Renkel Edmund Grudziądz
9 Szumlas Adam Bydgoszcz
10 Przewłocki Leszek Płock
11 Laskowski Marek Warszawa
12 Wlekliński Marek Bydgoszcz
13 Olbiński Janusz Łódź
14 Sobociński Ryszard Rogóźno
15 Lewandowski Zbigniew Inowrocław
16 Ostrowski Wiesław Plemięta
17 Janicki Stanisław Bydgoszcz
18 Kryszak Piotr Gniewkowo
19 Wołowiec Ryszard Inowrocław
20 Juszko Andrzej Łódź
21 Duraj Andrzej Łódź
22 Żukowski Janusz Szczecin
23 Kielak Zbigniew Chełmża
24 Pater Edward Bydgoszcz
25 Glura Henryk Bydgoszcz
26 Hnyda Adam Świerklaniec
27 Zawadzki Marek Warszawa
28 Ostrowski Zbigniew Plemięta
29 Witkowski Waldemar Międzyzdroje
30 Wojciechowski Piotr Choceń
31 Golasiński Sławomir Choceń
32 Wojtalik Krzysztof Choceń
33 Rzepnikowski Leszek Choceń
34 Wojciechowski Józef Choceń
     
     
  KATEGORIA 19-49 LAT  
1 Bielunkiewicz Paweł Bydgoszcz
2 Okonek Bogusław Bydgoszcz
3 Męczyński Adrian Zła Wieś
4 Życki Paweł Izabelin
5 Lewandowski Grzegorz Inowrocław
6 Stefańczyk Bogdan Łódź
7 Korczak Tomasz Płock
8 Berka Ryszard Nakło
9 Grzegorzewski Artur Toruń
10 Maćkiewicz Jacek Toruń
11 Staszczyk Tomasz Inowrocław
12 Białkowski Adam Toruń
13 Ługowski Jarosław Łódź
14 Rebkowiec Waldemar Łódź
15 Politowski Jarosław Płock
16 Marciniak Zbigniew Łódź
17 Różyński Robert Bydgoszcz
18 Maślanka Piotr Łódź
19 Juszko Adam Łódź
20 Sokołowski Witold Łódź
21 Durka Sławomir Łódź
22 Safianowski Grzegorz Choceń
23 Kruczykowski Kamil Choceń
24 Radzikowski Bartłomiej Choceń


«« powrót