IV liga po zakończeniu sezonu 2010/2011
(data: 2011-06-02)



  IV LIGA              
  drużyny mecze pkt gry zw re po
1 ARISTO JEANS 32 90 248 072 27 4 1
2 MPK ŁÓDŹ 32 90 255 065 28 2 2
3 MAGELLAN 32 83 231 089 22 7 3
4 ZAPAŁ 32 78 194 126 21 4 7
5 GOK LUTOMIERSK 32 77 218 102 21 3 8
6 RET GIM 20 32 72 194 126 18 4 10
7 SSN START 2 32 70 185 135 17 4 11
8 PAKA MARCINIAKA 32 70 181 139 16 6 10
9 RADAR 2 32 69 180 140 16 5 11
10 POWER TEAM 32 63 154 166 14 3 15
11 ELEKTROPROJEKT 32 62 171 149 12 6 14
12 RELAX ŁÓDŹ 32 53 125 195 10 2 20
13 LUKS KOŹLE 32 52 118 202 9 2 21
14 WIMARAN 32 49 121 196 7 3 22
15 SIEDLECKA 32 41 067 253 4 1 27
16 STINGS RĄBIEŃ 32 34 038 282 1 1 30
17 AMPER 1 32 33 043 277 0 1 31

RANKING



  IV LIGA Przegrane gry tylko informacyjnie
  Zawodnik Drużyna Wygrane Przegrane Sety   Sety
gry gry (info) W P
1 Durka Sławomir Radar 2 82 11 261 : 076
2 Kowalewski Jerzy Zapał 78 18 253 : 086
3 Pączek Piotr GOK Lutomiersk 76 20 249 : 079
4 Błaziński Andrzej MPK Łódź 76 17 244 : 098
5 Hankiewicz Włodzimierz SSN Start 2 72 24 238 : 099
6 Milas Tymoteusz Aristo Jeans 66 10 209 : 083
7 Korzeniewski Marcin Ret Gim 20 65 28 221 : 134
8 Krawczyk Piotr Aristo Jeans 65 14 209 : 067
9 Gruszecki Witold Ret Gim 20 64 29 222 : 138
10 Duraj Andrzej GOK Lutomiersk 64 26 221 : 106
11 Ciesielski Robert Aristo Jeans 64 28 218 : 111
12 Grabowicz Grzegorz Magellan 64 17 214 : 082
13 Majda Jan Wimaran 63 30 218 : 126
14 Kryściak Przemysław Power Team 62 31 221 : 129
15 Kamiński Jacek Zapał 62 19 211 : 099
16 Skowroński Marek MPK Łódź 60 11 195 : 063
17 Mikołajczyk Grzegorz SSN Start 2 55 38 196 : 163
18 Maniak Paweł Paka Marciniaka 55 27 189 : 126
19 Sobczak Bogdan Elektroprojekt 51 24 173 : 104
20 Jacak Patryk Elektroprojekt 49 25 175 : 101
21 Skowroński Maciej Luks Koźle 48 45 185 : 171
22 Piotrowski Robert Paka Marciniaka 46 34 178 : 131
23 Gajewicz Mariusz Magellan 45 20 153 : 092
24 Szczepaniak Przemysław Paka Marciniaka 44 31 160 : 142
25 Kolasiński Andrzej Magellan 44 16 146 : 071
26 Moćko Przemysław MPK Łódź 39 07 122 : 046
27 Jeziorski Zbigniew Radar 2 38 35 131 : 138
28 Jop Józef Relax Łódź 36 52 155 : 191
29 Michalak Ludwik Power Team 35 55 153 : 191
30 Węgierski Stanisław MPK Łódź 35 16 125 : 078
31 Białek Włodzimierz Wimaran 34 65 144 : 219
32 Jankowski Jan Relax Łódź 34 38 127 : 145
33 Chrzanowski Wiesław Relax Łódź 32 39 118 : 134
34 Podolski Adrian Luks Koźle 31 65 135 : 223
35 Jakubowski Grzegorz Aristo Jeans 31 07 099 : 034
36 Walak Dariusz Magellan 30 18 103 : 074
37 Luchowski Bogdan Elektroprojekt 29 44 114 : 158
38 Serwach Adam GOK Lutomiersk 27 06 084 : 037
39 Szychta Krzysztof Siedlecka 25 68 108 : 230
40 Majchrzak Łukasz SSN Start 2 24 24 091 : 088
41 Abel Łukasz Stings Rąbień 22 71 113 : 234
42 Marciniak Andrzej Paka Marciniaka 21 30 083 : 100
43 Caban Anna Magellan 21 05 070 : 027
44 Sokół Mirosław Radar 2 20 48 102 : 159
45 Turek Przemysław Siedlecka 20 71 093 : 232
46 Wilk Ryszard Elektroprojekt 19 42 080 : 142
47 Grabowska Karolina Power Team 19 45 080 : 151
48 Sokół Piotr Radar 2 19 25 074 : 096
49 Łaski Wiesław Wimaran 18 63 081 : 202
50 Wieczorek Kazimierz Amper 1 17 66 078 : 219
51 Marchwicki Paweł GOK Lutomiersk 17 31 076 : 103
52 Głobiński Krzysztof Amper 1 16 75 108 : 240
53 Banasiak Łukasz Luks Koźle 16 54 086 : 175
54 Mruk Wiesław Zapał 16 43 073 : 139
55 Pawlik Kamil Siedlecka 14 57 066 : 192
56 Kilanowski Maciej Power Team 14 15 056 : 061
57 Białkowski Sławomir Zapał 13 39 059 : 124
58 Tylman Bogdan SSN Start 2 13 20 050 : 073
59 Gniadek Dariusz Ret Gim 20 12 07 042 : 027
60 Ziemicki Krzysztof Ret Gim 20 12 00 036 : 002
61 Kuciński Stanisław Relax Łódź 11 40 053 : 130
62 Sitarski Tomasz Ret Gim 20 11 26 044 : 083
63 Majchrzak Arkadiusz GOK Lutomiersk 09 03 030 : 015
64 Chrobot Maciej Power Team 09 04 029 : 020
65 Moskwa Dariusz Luks Koźle 08 16 040 : 055
66 Pinek Jerzy Ret Gim 20 07 04 026 : 016
67 Michno Dariusz Stings Rąbień 06 77 054 : 236
68 Kwiatkowski Łukasz Stings Rąbień 05 79 029 : 243
69 Jaworski Jakub MPK Łódź 05 01 015 : 005
70 Rogalski Paweł Power Team 05 02 015 : 011
71 Sobczak Edward Magellan 04 04 015 : 013
72 Olbińska Anna Amper 1 03 47 020 : 143
73 Cienkus Tomasz Siedlecka 03 22 019 : 067
74 Gasiński Jerzy Amper 1 02 62 025 : 190
75 Bobrowski Tadeusz Ret Gim 20 02 21 016 : 064
76 Kuper Paweł Stings Rąbień 02 08 011 : 024
77 Pelski Sławomir Luks Koźle 02 03 008 : 013
78 Kiciński Ryszard SSN Start 2 02 13 008 : 042
79 Stolarski Paweł Elektroprojekt 01 03 005 : 014
80 Derendarz Zdzisław Aristo Jeans 01 02 004 : 006
81 Wiliński Wiesław SSN Start 2 00 03 004 : 009
82 Janicki Kacper Radar 2 00 03 002 : 009
83 Wójcik Arkadiusz Siedlecka 00 07 001 : 021
84 Grzyb Łukasz Siedlecka 00 01 000 : 003

pavmar



«« powrót