WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI WETERANÓW w TORUNIU - tak (słabo) jeszcze nie było
(data: 2011-06-14)

Nowa strona 1
Tylko Zdzisław Orzechowski stanął na podium Mistrzostw Polski weteranów w tenisie stołowym w Toruniu, gdzie zajął trzecie miejsce indywidualnie i w grze podwójnej. Na wyróżnienie zasługuje ósme miejsce Waldemara Ciesiołkiewicza w silnie obsadzonej kategorii 50-59 lat.

Pecha miał Mistrz naszego województwa Waldemar Józala, który w grupie eliminacyjnej trafił na późniejszych medalistów Leszka Kucharskiego i Pawła Małkusa. Niewiele brakowało a Waldek byłby sprawcą największej sensacji Mistrzostw, ponieważ w meczu grupowym stoczył pasjonujący bój z Leszkiem Kucharskim (2:3) i był o włos od "wyrzucenia" z turnieju głównego późniejszego Mistrza (Kucharski przegrał później z Małkusem 0:3)... Szkoda - Waldek jednak nie wyszedł z grupy, pozostała mu gra w turnieju pocieszenia, który wygrał. WIELKIE BRAWA.

Nasza ekipa była co prawda w tym roku bardzo nieliczna ale tak licho z medalami i punktowanymi miejscami jeszcze nie było... Całkiem nie poszło trzem naszym Panom w kategorii 60-64.