KOMUNIKAT #1 - SEZON 2011-2012 DRUŻYNY
(data: 2011-09-05)



W związku z połączeniem się pierwszoligowych drużyn TOMMARKU i OL-MARU [występować będą jako OL-MAR.pl] należało wprowadzić kilka zmian ``organizacyjnych``.

JEDYNKA wraca z powrotem do I ligi. RADAR zrezygnował na rzecz TG SOKÓŁ 2 ZGIERZ z grania w I lidze a więc pozostaje w II lidze.

Zwolnione przez JEDYNKĘ miejsce w II lidze zajmuje TG SOKÓŁ 1 ZGIERZ. To z kolei spowodowało, że do III ligi wracają POKEMONY.

W IV lidze zrezygnowała z dalszego uczestnictwa drużyna SALOSU a więc miejsce Pokemonów zajmuje RADAR 2 a po Salosie wraca do IV ligi Power Team, który w tym sezonie będzie się nazywał PAŁAC MŁODZIEŻY 1.

V ligę tworzyć będzie 16 drużyn.

Ligi I,II,III,IV zaczynają rozgrywki 3.10.2011

V liga rusza tydzień wcześniej, tj 26.09.2011

Prezes W. Mruk ogłosi niebawem kiedy odbędzie się zebranie wstępne przed sezonem 2011-2012.

 

 

SEZON 2011 / 2012

 

 

 

 

 

 

I LIGA 2011 / 2012

 

II LIGA 2011 / 2012

 

 

 

 

1

GS PABIANICE

1

KSIĘŻAK ŁOWICZ

* 2

TG SOKÓŁ 2 ZGIERZ

2

SSN START 1

3

WHSZ

3

CYRKIEL RZGÓW

* 4

X-TEAM

*4

RADAR

* 5

PGE DYSTRYBUCJA 1

5

DREWNOSTYL.pl

* 6

PGE DYSTRYBUCJA 2

*6

TBS PIEKARNIA 2

7

UNIWERSYTET MED.

7

JUSPORT 2

8

GEMLAK

8

OUTSIDERZY

* 9

OL-MAR.pl

*9

SOBMAR

10

ADAMEX

*10

TBS PIEKARNIA 1

* 11

JEDYNKA

11

TG SOKÓŁ 1 ZGIERZ

12

JUSPORT

12

AZS ŁÓDŹ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III LIGA 2011 / 2012

 

IV LIGA 2011 / 2012

 

 

 

 

*1

MKS JEDYNKA

*1

PAŁAC MŁODZIEŻY 1

2

TOMA

*2

ATOS

3

DREWNOMIK

*3

SSN START 2

*4

KORAD

4

RET GIM 20

*5

DEKO-STAR

5

GOK LUTOMIERSK

*6

TAURON

*6

PORTA WAN

*7

SOLIDARNOŚĆ MPK

*7

POLESIANKA

8

EXPANDOR

*8

MTS PIRANIE

9

RAVEN CLUB

*9

RADAR 2

*10

POLONIA ANDRZEJÓW

*10

ZAPAŁ

*11

ARISTO JEANS

*11

MAGELLAN

*12

POKEMONY

12

PAKA MARCINIAKA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V LIGA 2011 / 2012

 

 

 

 

 

 

*1

PAŁAC MŁODZIEŻY 2

wt.17:30

Wyszyńskiego 86,Pałac Młodzieży

2

MAP POLSKA

śr. 17:00

Morgowa 7

*3

SSN START 3

wt.17:00

Olimpijska 9, Gimnazjum #20

4

ELEKTROPROJEKT

wt.17:00

Rewolucji 1905r 21

5

RELAX ŁÓDŹ

pn.17:00

Rydzowa 5, DK Relax

6

LUKS KOŹLE

pn.18:00

SP w Koźlu, Kożle 65

7

SIEDLECKA

śr.17:30

Siedlecka7/21wejście od Łęczyckiej

*8

STINGS RĄBIEŃ

pn.19:00

SP w Rąbieniu, Słowiańska 5

9

AMPER

pn.17:00

Tuwima 12a Gimnazjum

10

KANZAS

wt.19:00

Konstantynów, Łódzka 5/7 Gimn.

11

PROJEKT X

cz.19:30

Wiśniowa Góra, Tuszyńska 113

12

KAMIKAZE

pt.17:00

Żeromskiego 115, ZSP#19

13

JAGIELLONIA TUSZYN

śr.18:00

Tuszyn, Żeromskiego 31 ZSP

14

WIMARAN

śr.18:00

Lermontowa 7 SP #33

15

WODOCIĄGI

wt.17:00

Wierzbowa 52 teren ZWiK

16

BASTION

cz.17:30

Przędzelniana 70 SP #29

 

 

 

 


pavmar



«« powrót