Terminarz III liga - Runda jesienna:
 1 Kolejka   2-6.10.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  ATOS  POLESIANKA  4.10.2017  18:30  środa  5:5
 2  HUNTERS Łódź  KWJ Łódź   4.10.2017  17:00  środa  5:5
 3  KANZAS    BASTION  2.10.2017  18:00  poniedziałek  6:4
 4  NASTAL  PROJEKT  X  5.10.2017  20:00  czwartek  2:8
 5  PAŁAC  MŁODZIEŻY  2  WAN - PORTA  3.10.2017  17:00  wtorek  4:6
 6  RAVEN CLUB  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  2.10.2017  17:30  poniedziałek  6:4
 7  TG SOKÓŁ Zgierz  II  DREWNOMIK  3.10.2017  17:30  wtorek  6:4
 
 2 Kolejka   9-13.10.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  BASTION  NASTAL  10.10.2017  18:00  wtorek  4:6
 2  DREWNOMIK  ATOS  11.10.2017  19:00  środa  7:3
 3  KWJ Łódź   PAŁAC  MŁODZIEŻY  2  11.10.2017  17:30  środa  6:4
 4  POLESIANKA  HUNTERS Łódź  9.10.2017  18:00  poniedziałek  3:7
 5  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  KANZAS    13.10.2017  19:00  piątek  7:3
 6  PROJEKT  X  TG SOKÓŁ Zgierz  II  9.10.2017  18:30  poniedziałek  7:3
 7  WAN - PORTA  RAVEN CLUB  9.10.2017  18:30  poniedziałek  7:3
 
 3 Kolejka   16-20.10.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  ATOS  PROJEKT  X  18.10.2017  18:30  środa  3:7
 2  DREWNOMIK  POLESIANKA  18.10.2017  19:00  środa  5:5
 3  KANZAS    WAN - PORTA  16.10.2017  18:00  poniedziałek  4:6
 4  NASTAL  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  19.10.2017  19:15  czwartek  6:4
 5  PAŁAC  MŁODZIEŻY  2  HUNTERS Łódź  17.10.2017  17:00  wtorek  3:7
 6  RAVEN CLUB  KWJ Łódź   16.10.2017  17:30  poniedziałek  3:7
 7  TG SOKÓŁ Zgierz  II  BASTION  17.10.2017  17:30  wtorek  4:6
 
 4 Kolejka   23-27.10.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  BASTION  ATOS  24.10.2017  18:00  wtorek  4:6
 2  HUNTERS Łódź  RAVEN CLUB  25.10.2017  17:00  środa  7:3
 3  KWJ Łódź   KANZAS    25.10.2017  17:30  środa  9:1
 4  POLESIANKA  PAŁAC  MŁODZIEŻY  2  23.10.2017  18:00  poniedziałek  4:6
 5  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  TG SOKÓŁ Zgierz  II  27.10.2017  19:00  piątek  3:7
 6  PROJEKT  X  DREWNOMIK  23.10.2017  18:30  poniedziałek  6:4
 7  WAN - PORTA  NASTAL  23.10.2017  18:30  poniedziałek  5:5
 
 5 Kolejka   6-10.11.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  ATOS  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  8.11.2017  18:30  środa  7:3
 2  DREWNOMIK  BASTION  8.11.2017  19:00  środa  5:5
 3  KANZAS    HUNTERS Łódź  6.11.2017  18:00  poniedziałek  6:4
 4  NASTAL  KWJ Łódź   9.11.2017  19:15  czwartek  5:5
 5  PROJEKT  X  POLESIANKA  6.11.2017  18:30  poniedziałek  9:1
 6  RAVEN CLUB  PAŁAC  MŁODZIEŻY  2  6.11.2017  17:30  poniedziałek  7:3
 7  TG SOKÓŁ Zgierz  II  WAN - PORTA  7.11.2017  17:30  wtorek  6:4
 
 6 Kolejka   13-17.11.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  BASTION  PROJEKT  X  14.11.2017  18:00  wtorek  6:4
 2  HUNTERS Łódź  NASTAL  15.11.2017  17:00  środa  5:5
 3  KWJ Łódź   TG SOKÓŁ Zgierz  II  15.11.2017  17:30  środa  6:4
 4  PAŁAC  MŁODZIEŻY  2  KANZAS    14.11.2017  17:00  wtorek  7:3
 5  POLESIANKA  RAVEN CLUB  16.11.2017  18:15  czwartek  6:4
 6  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  DREWNOMIK  17.11.2017  19:00  piątek  3:7
 7  WAN - PORTA  ATOS  13.11.2017  18:30  poniedziałek  7:3
 
 7 Kolejka   20-24.11.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  ATOS  KWJ Łódź   22.11.2017  18:30  środa  5:5
 2  BASTION  POLESIANKA  21.11.2017  18:00  wtorek  4:6
 3  DREWNOMIK  WAN - PORTA  22.11.2017  19:00  środa  
 4  KANZAS    RAVEN CLUB  20.11.2017  18:00  poniedziałek  3:7
 5  NASTAL  PAŁAC  MŁODZIEŻY  2  23.11.2017  19:15  czwartek  
 6  PROJEKT  X  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  20.11.2017  18:30  poniedziałek  GOŚĆ
 7  TG SOKÓŁ Zgierz  II  HUNTERS Łódź  21.11.2017  17:30  wtorek  
 
 8 Kolejka   27.11-1.12.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  HUNTERS Łódź  ATOS  29.11.2017  17:00  środa  
 2  KWJ Łódź   DREWNOMIK  29.11.2017  17:30  środa  
 3  PAŁAC  MŁODZIEŻY  2  TG SOKÓŁ Zgierz  II  28.11.2017  17:00  wtorek  
 4  POLESIANKA  KANZAS    30.11.2017  18:15  czwartek  
 5  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  BASTION  1.12.2017  19:00  piątek  
 6  RAVEN CLUB  NASTAL  27.11.2017  17:30  poniedziałek  
 7  WAN - PORTA  PROJEKT  X  27.11.2017  18:30  poniedziałek  
 
 9 Kolejka   4-8.12.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  ATOS  PAŁAC  MŁODZIEŻY  2  6.12.2017  18:30  środa  
 2  BASTION  WAN - PORTA  5.12.2017  18:00  wtorek  
 3  DREWNOMIK  HUNTERS Łódź  6.12.2017  19:00  środa  
 4  NASTAL  KANZAS    7.12.2017  19:15  czwartek  
 5  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  POLESIANKA  8.12.2017  19:00  piątek  
 6  PROJEKT  X  KWJ Łódź   4.12.2017  18:30  poniedziałek  
 7  TG SOKÓŁ Zgierz  II  RAVEN CLUB  5.12.2017  17:30  wtorek  
 
 10 Kolejka   11-15.12.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  HUNTERS Łódź  PROJEKT  X  13.12.2017  17:00  środa  
 2  KANZAS    TG SOKÓŁ Zgierz  II  11.12.2017  18:00  poniedziałek  
 3  KWJ Łódź   BASTION  13.12.2017  17:30  środa  
 4  PAŁAC  MŁODZIEŻY  2  DREWNOMIK  12.12.2017  17:00  wtorek  
 5  POLESIANKA  NASTAL  14.12.2017  18:15  czwartek  5:5
 6  RAVEN CLUB  ATOS  11.12.2017  17:30  poniedziałek  
 7  WAN - PORTA  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  11.12.2017  18:30  poniedziałek  
 
 11 Kolejka   18-22.12.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  ATOS  KANZAS    20.12.2017  18:30  środa  
 2  BASTION  HUNTERS Łódź  19.12.2017  18:00  wtorek  
 3  DREWNOMIK  RAVEN CLUB  20.12.2017  19:00  środa  
 4  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  KWJ Łódź   22.12.2017  19:00  piątek  
 5  PROJEKT  X  PAŁAC  MŁODZIEŻY  2  18.12.2017  18:30  poniedziałek  
 6  TG SOKÓŁ Zgierz  II  NASTAL  19.12.2017  17:30  wtorek  
 7  WAN - PORTA  POLESIANKA  18.12.2017  18:30  poniedziałek  6:4
 
 12 Kolejka   8-12.01.2018
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  HUNTERS Łódź  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  10.01.2018  17:00  środa  
 2  KANZAS    DREWNOMIK  8.01.2018  18:00  poniedziałek  
 3  KWJ Łódź   WAN - PORTA  10.01.2018  17:30  środa  
 4  NASTAL  ATOS  11.01.2018  19:15  czwartek  
 5  PAŁAC  MŁODZIEŻY  2  BASTION  9.01.2018  17:00  wtorek  
 6  POLESIANKA  TG SOKÓŁ Zgierz  II  11.01.2018  18:15  czwartek  
 7  RAVEN CLUB  PROJEKT  X  8.01.2018  17:30  poniedziałek  
 
 13 Kolejka   15-19.01.2018
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  ATOS  TG SOKÓŁ Zgierz  II  17.01.2018  18:30  środa  
 2  BASTION  RAVEN CLUB  16.01.2018  18:00  wtorek  
 3  DREWNOMIK  NASTAL  17.01.2018  19:00  środa  
 4  KWJ Łódź   POLESIANKA  17.01.2018  17:30  środa  
 5  PROFILAKTYKA I ZDROWIE  PAŁAC  MŁODZIEŻY  2  19.01.2018  19:00  piątek  
 6  PROJEKT  X  KANZAS    15.01.2018  18:30  poniedziałek  
 7  WAN - PORTA  HUNTERS Łódź  15.01.2018  18:30  poniedziałek