Terminarz Va Ligi Runda jesienna:
 1 Kolejka   2-6.10.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  BSA RODZINA  OLD  DOUBLE  2.10.2017  18:00  poniedziałek  6:4
 2  ELEKTROPROJEKT   -         
 3  KNZ  DK Plichtów  4.10.2017  17:30  środa  10:0
 4  MAP  POLSKA  KOMARY  3.10.2017  17:30  wtorek  7:3
 5  OFF+  AMPER   3.10.2017  18:00  wtorek  8:2
 
 2 Kolejka   9-13.10.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  AMPER   MAP  POLSKA  10.10.2017  17:30  wtorek  3:7
 2  DK Plichtów   -         
 3  ELEKTROPROJEKT  OFF+  12.10.2017  17:00  czwartek  6:4
 4  KOMARY  BSA RODZINA  12.10.2017  18:00  czwartek  5:5
 5  OLD  DOUBLE  KNZ  12.10.2017  18:00  czwartek  0:10
 
 3 Kolejka   16-20.10.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  BSA RODZINA  AMPER   16.10.2017  18:00  poniedziałek  6:4
 2  DK Plichtów  OLD  DOUBLE  19.10.2017  17:30  czwartek  7:3
 3  KNZ  KOMARY  18.10.2017  17:30  środa  8:2
 4  MAP  POLSKA  ELEKTROPROJEKT  17.10.2017  17:30  wtorek  6:4
 5  OFF+   -         
 
 4 Kolejka   23-27.10.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  AMPER   KNZ  24.10.2017  17:30  wtorek  0:10
 2  ELEKTROPROJEKT  BSA RODZINA  26.10.2017  17:00  czwartek  6:4
 3  KOMARY  DK Plichtów  26.10.2017  18:00  czwartek  6:4
 4  OFF+  MAP  POLSKA  24.10.2017  18:00  wtorek  2:8
 5  OLD  DOUBLE   -         
 
 5 Kolejka   6-10.11.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  BSA RODZINA  OFF+  6.11.2017  18:00  poniedziałek  7:3
 2  DK Plichtów  AMPER   9.11.2017  17:30  czwartek  6:4
 3  KNZ  ELEKTROPROJEKT  8.11.2017  17:30  środa  10:0
 4  MAP  POLSKA   -         
 5  OLD  DOUBLE  KOMARY  9.11.2017  18:00  czwartek  2:8
 
 6 Kolejka   13-17.11.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  AMPER   OLD  DOUBLE  14.11.2017  17:30  wtorek  6:4
 2  ELEKTROPROJEKT  DK Plichtów  16.11.2017  17:00  czwartek  5:5
 3  KOMARY   -         
 4  MAP  POLSKA  BSA RODZINA  14.11.2017  17:30  wtorek  7:3
 5  OFF+  KNZ  14.11.2017  18:00  wtorek  0:10
 
 7 Kolejka   20-24.11.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  BSA RODZINA   -         
 2  DK Plichtów  OFF+  23.11.2017  17:30  czwartek  6:4
 3  KNZ  MAP  POLSKA  22.11.2017  17:30  środa  10:0
 4  KOMARY  AMPER   23.11.2017  18:00  czwartek  8:2
 5  OLD  DOUBLE  ELEKTROPROJEKT  23.11.2017  18:00  czwartek  3:7
 
 8 Kolejka   27-30.11.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  AMPER    -         
 2  BSA RODZINA  KNZ  27.11.2017  18:00  poniedziałek  
 3  ELEKTROPROJEKT  KOMARY  30.11.2017  17:00  czwartek  
 4  MAP  POLSKA  DK Plichtów  28.11.2017  17:30  wtorek  
 5  OFF+  OLD  DOUBLE  28.11.2017  18:00  wtorek  
 
 9 Kolejka   4-8.12.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  AMPER   ELEKTROPROJEKT  5.12.2017  17:30  wtorek  
 2  DK Plichtów  BSA RODZINA  7.12.2017  17:30  czwartek  
 3  KNZ   -         
 4  KOMARY  OFF+  7.12.2017  18:00  czwartek  
 5  OLD  DOUBLE  MAP  POLSKA  7.12.2017  18:00  czwartek  
 
 10 Kolejka   11-15.12.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  AMPER   OFF+  12.12.2017  17:30  wtorek  
 2  DK Plichtów  KNZ  14.12.2017  17:30  czwartek  
 3  ELEKTROPROJEKT   -         
 4  KOMARY  MAP  POLSKA  14.12.2017  18:00  czwartek  
 5  OLD  DOUBLE  BSA RODZINA  14.12.2017  18:00  czwartek  
 
 11 Kolejka   18-22.12.2017
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  BSA RODZINA  KOMARY  18.12.2017  18:00  poniedziałek  
 2  DK Plichtów   -         
 3  KNZ  OLD  DOUBLE  20.12.2017  17:30  środa  
 4  MAP  POLSKA  AMPER   19.12.2017  17:30  wtorek  
 5  OFF+  ELEKTROPROJEKT  19.12.2017  18:00  wtorek  
 
 12 Kolejka   8-12.01.2018
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  AMPER   BSA RODZINA  9.01.2018  17:30  wtorek  
 2  ELEKTROPROJEKT  MAP  POLSKA  11.01.2018  17:00  czwartek  
 3  KOMARY  KNZ  11.01.2018  18:00  czwartek  
 4  OFF+   -         
 5  OLD  DOUBLE  DK Plichtów  11.01.2018  18:00  czwartek  
 
 13 Kolejka   15-19.01.2018
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  BSA RODZINA  ELEKTROPROJEKT  15.01.2018  18:00  poniedziałek  
 2  DK Plichtów  KOMARY  18.01.2018  17:30  czwartek  
 3  KNZ  AMPER   17.01.2018  17:30  środa  
 4  MAP  POLSKA  OFF+  16.01.2018  17:30  wtorek  
 5  OLD  DOUBLE   -         
 
 14 Kolejka  
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  AMPER   DK Plichtów    17:30  wtorek  
 2  ELEKTROPROJEKT  KNZ    17:00  czwartek  
 3  KOMARY  OLD  DOUBLE    18:00  czwartek  
 4  MAP  POLSKA   -         
 5  OFF+  BSA RODZINA    18:00  wtorek  
 
 15 Kolejka  
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  BSA RODZINA  MAP  POLSKA    18:00  poniedziałek  
 2  DK Plichtów  ELEKTROPROJEKT    17:30  czwartek  
 3  KNZ  OFF+    17:30  środa  
 4  KOMARY   -         
 5  OLD  DOUBLE  AMPER     18:00  czwartek  
 
 16 Kolejka  
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  AMPER   KOMARY    17:30  wtorek  
 2  BSA RODZINA   -         
 3  ELEKTROPROJEKT  OLD  DOUBLE    17:00  czwartek  
 4  MAP  POLSKA  KNZ    17:30  wtorek  
 5  OFF+  DK Plichtów    18:00  wtorek  
 
 17 Kolejka  
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  AMPER    -         
 2  DK Plichtów  MAP  POLSKA    17:30  czwartek  
 3  KNZ  BSA RODZINA    17:30  środa  
 4  KOMARY  ELEKTROPROJEKT    18:00  czwartek  
 5  OLD  DOUBLE  OFF+    18:00  czwartek  
 
 18 Kolejka  
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień  tygodnia   Wynik 
 1  BSA RODZINA  DK Plichtów    18:00  poniedziałek  
 2  ELEKTROPROJEKT  AMPER     17:00  czwartek  
 3  KNZ   -         
 4  MAP  POLSKA  OLD  DOUBLE    17:30  wtorek  
 5  OFF+  KOMARY    18:00  wtorek