Terminarz 1 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   02-06 10 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  ŁUCZAK TEAM  06.10.  19.00  piątek  10:0
 2  KOMENDA WOJ. PSP  SOKÓŁ I Zgierz  02.10.  18.00  poniedziałek  7:3
 3  TOMMARK sport  TOMMARK sport II  05.10.  18.00  czwartek  5:5
 4  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  SOKÓŁ II Zgierz  02.10.  18.00  poniedziałek  8:2
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  POCZTA Łódź  05.10.  19.30  czwartek  7:3
 6  X TEAM  T.B.S. PIEKARNIA  06.10.  20.00  piątek  10:0
 
 2 Tydzień   09-13 10 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  POCZTA Łódź  X TEAM  13.10.  17.30  piątek  7:3
 2  SOKÓŁ I Zgierz  ADAMEX  10.10.  17.30  czwartek  2:8
 3  SOKÓŁ II Zgierz  TOMMARK sport  10.10.  18.00  wtorek  0:10
 4  T.B.S. PIEKARNIA  UNIWERSYTET MEDYCZNY  11.10.  19.00  środa  1:9
 5  TOMMARK sport II  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  12.10.  18.00  czwartek  3:7
 6  ŁUCZAK TEAM  KOMENDA WOJ. PSP  12.10.  17.30  czwartek  6:4
 
 3 Tydzień   16-20 10 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  T.B.S. PIEKARNIA  20.10.  19.00  piątek  9:1
 2  KOMENDA WOJ. PSP  POCZTA Łódź  16.10.  18.00  poniedziałek  4:6
 3  TOMMARK sport  SOKÓŁ I Zgierz  19.10.  18.00  czwartek  8:2
 4  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  ŁUCZAK TEAM  16.10.  18.00  poniedziałek  8:2
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  TOMMARK sport II  19.10.  19.30  czwartek  10:0
 6  X TEAM  SOKÓŁ II Zgierz  20.10.  20.00  piątek  10:0
 
 4 Tydzień   23-27 10 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  POCZTA Łódź  ADAMEX  27.10.  17.30  piątek  3:7
 2  SOKÓŁ I Zgierz  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  26.10.  17.30  czwartek  5:5
 3  SOKÓŁ II Zgierz  UNIWERSYTET MEDYCZNY  24.10.  18.00  wtorek  0:10
 4  T.B.S. PIEKARNIA  KOMENDA WOJ. PSP  25.10.  19.00  środa  2:8
 5  TOMMARK sport II  X TEAM  26.10.  18.00  czwartek  2:8
 6  ŁUCZAK TEAM  TOMMARK sport  26.10.  17.30  czwartek  1:9
 
 5 Tydzień   06-10 11 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  SOKÓŁ II Zgierz  10.11.  19.00  piątek  10:0
 2  KOMENDA WOJ. PSP  TOMMARK sport II  06.11.  18.00  poniedziałek  8:2
 3  TOMMARK sport  POCZTA Łódź  09.11.  18.00  czwartek  8:2
 4  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  T.B.S. PIEKARNIA  06.11.  18.00  poniedziałek  6:4
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  SOKÓŁ I Zgierz  09.11.  19.30  czwartek  7:3
 6  X TEAM  ŁUCZAK TEAM  10.11.  20.00  piątek  7:3
 
 6 Tydzień   13-17 11 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  POCZTA Łódź  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  17.11.  17.30  piątek  6:4
 2  SOKÓŁ I Zgierz  X TEAM  16.11.  17.30  czwartek  3:7
 3  SOKÓŁ II Zgierz  KOMENDA WOJ. PSP  14.11.  18.00  wtorek  2:8
 4  T.B.S. PIEKARNIA  TOMMARK sport  15.11.  19.00  środa  1:9
 5  TOMMARK sport II  ADAMEX  16.11.  18.00  czwartek  1:9
 6  ŁUCZAK TEAM  UNIWERSYTET MEDYCZNY  16.11.  17.30  czwartek  1:9
 
 7 Tydzień   20-24 11 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  TOMMARK sport  24.11.  19.00  piątek  6:4
 2  KOMENDA WOJ. PSP  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  20.11.  18.00  poniedziałek  4:6
 3  SOKÓŁ II Zgierz  SOKÓŁ I Zgierz  21.11.  18.00  wtorek  5:5
 4  T.B.S. PIEKARNIA  POCZTA Łódź  22.11.  19.00  środa  6:4
 5  TOMMARK sport II  ŁUCZAK TEAM  23.11.  18.00  czwartek  8:2
 6  UNIWERSYTET MEDYCZNY  X TEAM  23.11.  19.30  czwartek  6:4
 
 8 Tydzień   27 11-01 12 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  POCZTA Łódź  TOMMARK sport II    17.30  piątek  7:3
 2  SOKÓŁ I Zgierz  T.B.S. PIEKARNIA  30.11.  17.30  czwartek  4:6
 3  TOMMARK sport  KOMENDA WOJ. PSP  30.11.  18.00  czwartek  9:1
 4  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  UNIWERSYTET MEDYCZNY  27.11.  18.00  poniedziałek  5:5
 5  X TEAM  ADAMEX  01.12.  20.00  piątek  5:5
 6  ŁUCZAK TEAM  SOKÓŁ II Zgierz  30.11.  17.30  czwartek  5:5
 
 9 Tydzień   04-08 12 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  08.12.  19.00  piątek  4:6
 2  POCZTA Łódź  ŁUCZAK TEAM  08.12.  17.30  piątek  7:3
 3  SOKÓŁ I Zgierz  TOMMARK sport II  07.12.  17.30  czwartek  4:6
 4  T.B.S. PIEKARNIA  SOKÓŁ II Zgierz  06.12.  19.00  środa  8:2
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  KOMENDA WOJ. PSP  07.12.  19.30  czwartek  8:2
 6  X TEAM  TOMMARK sport  08.12.  20.00  piątek  8:2
 
 10 Tydzień   11-15 12 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  UNIWERSYTET MEDYCZNY  15.12.  19.00  piątek  5:5
 2  KOMENDA WOJ. PSP  X TEAM  11.12.  18.00  poniedziałek  3:7
 3  SOKÓŁ II Zgierz  POCZTA Łódź  12.12.  18.00  wtorek  4:6
 4  TOMMARK sport II  T.B.S. PIEKARNIA  14.12.  18.00  czwartek  4:6
 5  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  TOMMARK sport  11.12.  18.00  poniedziałek  6:4
 6  ŁUCZAK TEAM  SOKÓŁ I Zgierz  14.12.  17.30  czwartek  6:4
 
 11 Tydzień   18-22 12 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KOMENDA WOJ. PSP  ADAMEX  18.12.  18.00  poniedziałek  1:9
 2  POCZTA Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  22.12.  17.30  piątek  5:5
 3  SOKÓŁ II Zgierz  TOMMARK sport II  19.12.  18.00  wtorek  2:8
 4  TOMMARK sport  UNIWERSYTET MEDYCZNY  21.12.  18.00  czwartek  6:4
 5  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  X TEAM  18.12.  18.00  poniedziałek  5:5
 6  ŁUCZAK TEAM  T.B.S. PIEKARNIA  21.12.  17.30  czwartek  4:6