Terminarz 1 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   13-17.02.2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  L.K.S. Koluszki  ADAMEX  16.02.  16.45  czwartek  1:9
 2  SOKÓŁ II Zgierz  X TEAM  14.02.  18.00  wtorek  1:9
 3  TKKF ALLES Głowno  T.B.S. PIEKARNIA  17.02.  17.00  poniedziałek  5:5
 4  TOMMARK sport II  TOMMARK sport  16.02.  18.00  czwartek  3:7
 5  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  KOMENDA WOJ. PSP  13.02.  18.00  poniedziałek  7:3
 6  ŁUCZAK TEAM  UNIWERSYTET MEDYCZNY  16.02.  17.30  czwartek  0:10
 
 2 Tydzień   20-24.02.2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  SOKÓŁ II Zgierz  21.02.  19.00  wtorek  10:0
 2  KOMENDA WOJ. PSP  TKKF ALLES Głowno  20.02.  18.00  poniedziałek  10:0
 3  T.B.S. PIEKARNIA  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  22.02.  18.00  środa  0:10
 4  TOMMARK sport  ŁUCZAK TEAM  23.02.  18.00  czwartek  10:0
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  TOMMARK sport II  21.02.  20.00  wtorek  9:1
 6  X TEAM  L.K.S. Koluszki  24.02.  20.00  piątek  9:1
 
 3 Tydzień   27.02-03.03.2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  L.K.S. Koluszki  KOMENDA WOJ. PSP  02.03.  16.45  czwartek  1:9
 2  SOKÓŁ II Zgierz  T.B.S. PIEKARNIA  28.02.  18.00  wtorek  0:10
 3  TKKF ALLES Głowno  UNIWERSYTET MEDYCZNY  01.03.  17.00  poniedziałek  2:8
 4  TOMMARK sport II  ADAMEX  02.03.  18.00  czwartek  0:10
 5  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  TOMMARK sport  27.02.  18.00  poniedziałek  4:6
 6  ŁUCZAK TEAM  X TEAM  02.03.  17.30  czwartek  0:10
 
 4 Tydzień   06-10.03.2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  ŁUCZAK TEAM  07.03.  19.00  wtorek  10:0
 2  KOMENDA WOJ. PSP  SOKÓŁ II Zgierz  06.03.  18.00  poniedziałek  8:2
 3  T.B.S. PIEKARNIA  L.K.S. Koluszki  08.03.  18.00  środa  6:4
 4  TOMMARK sport  TKKF ALLES Głowno  09.03.  18.00  czwartek  10:0
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  07.03.  20.00  wtorek  5:5
 6  X TEAM  TOMMARK sport II  10.03.  20.00  piątek  8:2
 
 5 Tydzień   13-17.03.2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  L.K.S. Koluszki  TOMMARK sport  16.03.  16.45  czwartek  3:7
 2  SOKÓŁ II Zgierz  UNIWERSYTET MEDYCZNY  14.03.  18.00  wtorek  1:9
 3  TKKF ALLES Głowno  X TEAM  15.03.  17.00  poniedziałek  1:9
 4  TOMMARK sport II  KOMENDA WOJ. PSP  16.03.  18.00  czwartek  1:9
 5  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  ADAMEX  13.03.  18.00  poniedziałek  4:6
 6  ŁUCZAK TEAM  T.B.S. PIEKARNIA  16.03.  17.30  czwartek  2:8
 
 6 Tydzień   20-24.03.2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  TKKF ALLES Głowno  21.03.  19.00  wtorek  9:1
 2  KOMENDA WOJ. PSP  ŁUCZAK TEAM  20.03.  18.00  poniedziałek  9:1
 3  T.B.S. PIEKARNIA  TOMMARK sport II  22.03.  18.00  środa  6:4
 4  TOMMARK sport  SOKÓŁ II Zgierz  23.03.  18.00  czwartek  10:0
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  L.K.S. Koluszki  21.03.  20.00  wtorek  8:2
 6  X TEAM  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  24.03.  20.00  piątek  4:6
 
 7 Tydzień   27-31.03.2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  UNIWERSYTET MEDYCZNY  28.03.  19.00  wtorek  5:5
 2  T.B.S. PIEKARNIA  KOMENDA WOJ. PSP  29.03.  18.00  środa  1:9
 3  TOMMARK sport II  SOKÓŁ II Zgierz  30.03.  18.00  czwartek  7:3
 4  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  TKKF ALLES Głowno  27.03.  18.00  poniedziałek  10:0
 5  X TEAM  TOMMARK sport  31.03.  20.00  piątek  4:6
 6  ŁUCZAK TEAM  L.K.S. Koluszki  30.03.  17.30  czwartek  7:3
 
 8 Tydzień   03-07.04.2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KOMENDA WOJ. PSP  X TEAM  03.04.  18.00  poniedziałek  5:5
 2  L.K.S. Koluszki  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  06.04.  16.45  czwartek  0:10
 3  SOKÓŁ II Zgierz  ŁUCZAK TEAM  04.04.  18.00  wtorek  6:4
 4  TKKF ALLES Głowno  TOMMARK sport II  05.04.  17.00  poniedziałek  5:5
 5  TOMMARK sport  ADAMEX  06.04.  18.00  czwartek  6:4
 6  UNIWERSYTET MEDYCZNY  T.B.S. PIEKARNIA  04.04.  20.00  wtorek  8:2
 
 9 Tydzień   10-14.04.2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  T.B.S. PIEKARNIA  11.04.  19.00  wtorek  8:2
 2  L.K.S. Koluszki  TOMMARK sport II  13.04.  16.45  czwartek  2:8
 3  SOKÓŁ II Zgierz  TKKF ALLES Głowno  11.04.  18.00  wtorek  5:5
 4  TOMMARK sport  KOMENDA WOJ. PSP  13.04.  18.00  czwartek  3:7
 5  X TEAM  UNIWERSYTET MEDYCZNY  14.04.  20.00  piątek  1:9
 6  ŁUCZAK TEAM  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  13.04.  17.30  czwartek  2:8
 
 10 Tydzień   24-28.04.2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  X TEAM  25.04.  19.00  wtorek  10:0
 2  KOMENDA WOJ. PSP  UNIWERSYTET MEDYCZNY  24.04.  18.00  poniedziałek  5:5
 3  T.B.S. PIEKARNIA  TOMMARK sport  26.04.  18.00  środa  1:9
 4  TKKF ALLES Głowno  L.K.S. Koluszki  26.04.  17.00  poniedziałek  6:4
 5  TOMMARK sport II  ŁUCZAK TEAM  27.04.  18.00  czwartek  8:2
 6  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  SOKÓŁ II Zgierz  24.04.  18.00  poniedziałek  10:0
 
 11 Tydzień   08-12.05.2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KOMENDA WOJ. PSP  ADAMEX  08.05.  18.00  poniedziałek  5:5
 2  L.K.S. Koluszki  SOKÓŁ II Zgierz  11.05.  16.45  czwartek  6:4
 3  T.B.S. PIEKARNIA  X TEAM  10.05.  18.00  środa  3:6
 4  TKKF ALLES Głowno  ŁUCZAK TEAM  10.05.  17.00  poniedziałek  8:2
 5  TOMMARK sport II  ULKS CENTRUM TOREX PIĄTEK  11.05.  18.00  czwartek  5:5
 6  UNIWERSYTET MEDYCZNY  TOMMARK sport  09.05.  20.00  wtorek  7:3