Terminarz 1 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   29.09 - 03.10.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  JEDYNKA ŁZE  X TEAM  03.10.  17:00  piątek  1:9
 2  OL-MAR  Jakub Wendler III KORONY Pabianice  01.10.  18:00  środa  1:9
 3  Państwowa Straż Pożarna  SSN START I  29.09.  18:00  poniedziałek  5:5
 4  POCZTA I  UNIWERSYTET MEDYCZNY  03.10.  18:00  piątek  3:7
 5  RADAR Os. Pojezierska  ADAMEX  02.10.  18.00  czwartek  0:10
 6  T.B.S. PIEKARNIA I  TOMMARK sport  03.10.  19:30  piątek  3:7
 7  ŁZE II  WHSP  01.10.  17:00  środa  5:5
 
 2 Tydzień   6.10. - 10.10.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  JEDYNKA ŁZE  10.10.  19:00  piątek  9:1
 2  Jakub Wendler III KORONY Pabianice  POCZTA I  08.10.  18:15  środa  9:1
 3  RADAR Os. Pojezierska  TOMMARK sport  09.10.  18:00  czwartek  1:9
 4  SSN START I  T.B.S. PIEKARNIA I  07.10.  17:00  wtorek  6:4
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  Państwowa Straż Pożarna  09.10.  19:30  czwartek  9:1
 6  WHSP  OL-MAR  08.10.  17:30  czwartek  9:1
 7  X TEAM  ŁZE II  10.10.  19:00  piątek  8:2
 
 3 Tydzień   13.10. - 17.10.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  JEDYNKA ŁZE  RADAR Os. Pojezierska  17.10.  17:00  piątek  3:7
 2  OL-MAR  X TEAM  15.10.  18:00  środa  2:8
 3  Państwowa Straż Pożarna  Jakub Wendler III KORONY Pabianice  13.10.  18:00  poniedziałek  2:8
 4  POCZTA I  WHSP  15.10.  18:00  piątek  1:9
 5  T.B.S. PIEKARNIA I  UNIWERSYTET MEDYCZNY  17.10.  19:30  piątek  2:8
 6  TOMMARK sport  SSN START I  16.10.  18:00  czwartek  9:1
 7  ŁZE II  ADAMEX  15.10.  17:00  środa  1:9
 
 4 Tydzień   20.10. - 24.10.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  OL-MAR  24.10.  19:00  piątek  10:0
 2  Jakub Wendler III KORONY Pabianice  T.B.S. PIEKARNIA I  22.10.  18:00  środa  7:3
 3  JEDYNKA ŁZE  ŁZE II  24.10.  17:00  piątek  4:6
 4  RADAR Os. Pojezierska  SSN START I  23.10.  18:00  czwartek  6:4
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  TOMMARK sport  23.10.  19:30  czwartek  4:6
 6  WHSP  Państwowa Straż Pożarna  23.10.  17:30  czwartek  5:5
 7  X TEAM  POCZTA I  24.10.  20:00  piątek  7:3
 
 5 Tydzień   27.10. - 31.10.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  OL-MAR  JEDYNKA ŁZE  29.10.  18:00  środa  7:3
 2  Państwowa Straż Pożarna  X TEAM  27.10.  18:00  poniedziałek  3:7
 3  POCZTA I  ADAMEX  31.10.  18:00  piątek  1:9
 4  SSN START I  UNIWERSYTET MEDYCZNY  28.10.  17:00  wtorek  4:6
 5  T.B.S. PIEKARNIA I  WHSP  31.10.  19:30  piątek  1:9
 6  TOMMARK sport  Jakub Wendler III KORONY Pabianice  30.10.  18:00  czwartek  6:4
 7  ŁZE II  RADAR Os. Pojezierska  29.10.  17:00  środa  5:5
 
 6 Tydzień   03.11. - 07.11.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  Państwowa Straż Pożarna  07.11.  19:00  piątek  8:2
 2  Jakub Wendler III KORONY Pabianice  SSN START I  05.11.  18:00  środa  6:4
 3  POCZTA I  JEDYNKA ŁZE  07.11.  18:00  piątek  8:2
 4  RADAR Os. Pojezierska  UNIWERSYTET MEDYCZNY  06.11.  18:00  czwartek  0:10
 5  WHSP  TOMMARK sport  06.11.  17:30  czwartek  5:5
 6  X TEAM  T.B.S. PIEKARNIA I  07.11.  20:00  piątek  9:1
 7  ŁZE II  OL-MAR  05.11.  17:00  środa  5:5
 
 7 Tydzień   17.11. - 21.11.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  OL-MAR  RADAR Os. Pojezierska  19.11.  18:00  środa  8:2
 2  Państwowa Straż Pożarna  JEDYNKA ŁZE  17.11.  18:00  poniedziałek  8:2
 3  SSN START I  WHSP  18.11.  17:00  wtorek  0:10
 4  T.B.S. PIEKARNIA I  ADAMEX  21.11.  19:30  piątek  3:7
 5  TOMMARK sport  X TEAM  20.11.  18:00  czwartek  4:6
 6  UNIWERSYTET MEDYCZNY  Jakub Wendler III KORONY Pabianice  20.11.  19:30  czwartek  7:3
 7  ŁZE II  POCZTA I  19.11.  17:00  środa  4:6
 
 8 Tydzień   24.11. - 28.11.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  TOMMARK sport  28.11.  19:00  piątek  4:6
 2  JEDYNKA ŁZE  T.B.S. PIEKARNIA I  28.11.   17:00  piątek  4:6
 3  OL-MAR  POCZTA I  26.11.   18:00  środa  6:4
 4  RADAR Os. Pojezierska  Jakub Wendler III KORONY Pabianice  27.11.  18:00  czwartek  4:6
 5  WHSP  UNIWERSYTET MEDYCZNY  27.11.  17:30  czwartek  1:9
 6  X TEAM  SSN START I  28.11.  20:00  piątek  10:0
 7  ŁZE II  Państwowa Straż Pożarna  26.11.   17:00  środa  4:6
 
 9 Tydzień   01.12. - 05.12.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  Jakub Wendler III KORONY Pabianice  WHSP  03.12.   18:00  środa  3:7
 2  Państwowa Straż Pożarna  OL-MAR  01.12.   18:00  poniedziałek  3:7
 3  POCZTA I  RADAR Os. Pojezierska  05.12.   18:00  piątek  8:2
 4  SSN START I  ADAMEX  02.12.  17:00  wtorek  2:8
 5  T.B.S. PIEKARNIA I  ŁZE II  05.12.  19:30  piątek  3:7
 6  TOMMARK sport  JEDYNKA ŁZE  04.12.   18:00  czwartek  8:2
 7  UNIWERSYTET MEDYCZNY  X TEAM  04.12.  19:30  czwartek  5:5
 
 10 Tydzień   08.12. - 12.12.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  UNIWERSYTET MEDYCZNY  12.12.  19:00  piątek  5:5
 2  OL-MAR  T.B.S. PIEKARNIA I  10.12.   18:00  środa  8:2
 3  POCZTA I  Państwowa Straż Pożarna  12.12.   18:00  piątek  5:5
 4  RADAR Os. Pojezierska  WHSP  11.12.  18:00  czwartek  0:10
 5  SSN START I  JEDYNKA ŁZE  09.12.  17:00  wtorek  2:8
 6  X TEAM  Jakub Wendler III KORONY Pabianice  12.12.  20:00  piątek  4:6
 7  ŁZE II  TOMMARK sport  10.12.  17:00  środa  2:8
 
 11 Tydzień   15.12 - 19.12.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  Jakub Wendler III KORONY Pabianice  ADAMEX  18.12.  17:30  czwartek  4:6
 2  Państwowa Straż Pożarna  RADAR Os. Pojezierska  15.12.  18:00  poniedziałek  10:0
 3  SSN START I  ŁZE II  16.12.  17:00  wtorek  2:8
 4  T.B.S. PIEKARNIA I  POCZTA I  19.12.  19:30  piątek  2:8
 5  TOMMARK sport  OL-MAR  18.12.  18:00  czwartek  7:3
 6  UNIWERSYTET MEDYCZNY  JEDYNKA ŁZE  18.12.  19:30  czwartek  7:3
 7  WHSP  X TEAM  18.12  17:30  czwartek  2:8
 
 12 Tydzień   05.01. - 09.01.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  WHSP  09.01.  19:00  piątek  6:4
 2  JEDYNKA ŁZE  Jakub Wendler III KORONY Pabianice  09.01.  17:00  piątek  4:6
 3  OL-MAR  SSN START I  07.01.  18:00  środa  8:2
 4  Państwowa Straż Pożarna  T.B.S. PIEKARNIA I  05.01.  18:00  poniedziałek  7:3
 5  POCZTA I  TOMMARK sport  09.01.  18:00  piątek  0:10
 6  RADAR Os. Pojezierska  X TEAM  08.01.  18:00  czwartek  0:10
 7  ŁZE II  UNIWERSYTET MEDYCZNY  07.01.  17:00  środa  4:6
 
 13 Tydzień   12.01. - 16.01.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  Jakub Wendler III KORONY Pabianice  ŁZE II  14.01.  18:00  środa  9:1
 2  SSN START I  POCZTA I  13.01.  17:00  wtorek  4:6
 3  T.B.S. PIEKARNIA I  RADAR Os. Pojezierska  16.01.  19:30  piątek  3:7
 4  TOMMARK sport  Państwowa Straż Pożarna  15.01.  18:00  czwartek  5:5
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  OL-MAR  15.01.  19:30  czwartek  9:1
 6  WHSP  JEDYNKA ŁZE  14.01.  17:30  czwartek  6:4
 7  X TEAM  ADAMEX  15.01.  20:00  piątek  3:7