Terminarz 1 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   29.09 - 3.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  PGE DYSTRYBUCJA  3 paź  19:00  piątek  9:1
 2  ALEX-TEAM  DREWNOSTYL.pl  1 paź  18:00  środa  6:4
 3  AZS UŁ  JUSPORT 1  1 paź  17:30  środa  5:5
 4  ELMAX PABIANICE  X TEAM  2 paź  18:00  czwartek  3:7
 5  FALCO  WHSZ  29 wrz  19:00  poniedziałek  3:7
 6  SOKÓŁ Zgierz  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  2 paź  17:30  czwartek  8:2
 7  UNIWERSYTET MEDYCZNY  GEMLAK  30 wrz  20:00  wtorek  1:9
 
 2 Tydzień   6.10 - 10.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOSTYL.pl  UNIWERSYTET MEDYCZNY  7 paź  19:00  wtorek  8:2
 2  GEMLAK  ADAMEX  10 paź  18:30  piątek  5:5
 3  JUSPORT 1  ALEX-TEAM  10 paź  19:00  piątek  6:4
 4  PGE DYSTRYBUCJA  ELMAX PABIANICE  8 paź  17:30  środa  5:5
 5  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  AZS UŁ  9 paź  17:15  czwartek  5:5
 6  WHSZ  SOKÓŁ Zgierz  9 paź  18:00  czwartek  4:6
 7  X TEAM  FALCO  9 paź  18:30  czwartek  8:2
 
 3 Tydzień   13.10 - 17.10.2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  DREWNOSTYL.pl  17 paź  19:00  piątek  3:7
 2  ALEX-TEAM  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  15 paź  18:00  środa  8:2
 3  AZS UŁ  SOKÓŁ Zgierz  15 paź  17:30  środa  6:4
 4  ELMAX PABIANICE  GEMLAK  16 paź  18:00  czwartek  4:6
 5  FALCO  PGE DYSTRYBUCJA  13 paź  19:00  poniedziałek  3:7
 6  UNIWERSYTET MEDYCZNY  JUSPORT 1  14 paź  20:00  wtorek  4:6
 7  X TEAM  WHSZ  16 paź  18:30  czwartek  6:4
 
 4 Tydzień   20.10 - 24.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOSTYL.pl  ELMAX PABIANICE  21 paź  19:00  wtorek  9:1
 2  GEMLAK  FALCO  24 paź  18:30  piątek  7:3
 3  JUSPORT 1  ADAMEX  24 paź  19:00  piątek  7:3
 4  PGE DYSTRYBUCJA  X TEAM  22 paź  17:30  środa  3:7
 5  SOKÓŁ Zgierz  ALEX-TEAM  23 paź  17:30  czwartek  9:1
 6  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  UNIWERSYTET MEDYCZNY  23 paź  17:15  czwartek  10:0
 7  WHSZ  AZS UŁ  23 paź  18:00  czwartek  7:3
 
 5 Tydzień   27.10 - 31.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  31 paź  19:00  piątek  7:3
 2  ALEX-TEAM  AZS UŁ  29 paź  18:00  środa  4:6
 3  ELMAX PABIANICE  JUSPORT 1  30 paź  18:00  czwartek  3:7
 4  FALCO  DREWNOSTYL.pl  27 paź  19:00  poniedziałek  6:4
 5  PGE DYSTRYBUCJA  WHSZ  29 paź  17:30  środa  5:5
 6  UNIWERSYTET MEDYCZNY  SOKÓŁ Zgierz  28 paź  20:00  wtorek  1:9
 7  X TEAM  GEMLAK  30 paź  18:30  czwartek  7:3
 
 6 Tydzień   03.11 - 07.11. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AZS UŁ  UNIWERSYTET MEDYCZNY  5 lis  17:00  środa  10:0
 2  DREWNOSTYL.pl  X TEAM  4 lis  19:00  wtorek  3:7
 3  GEMLAK  PGE DYSTRYBUCJA  7 lis  18:30  piątek  7:3
 4  JUSPORT 1  FALCO  7 lis  19:00  piątek  6:4
 5  SOKÓŁ Zgierz  ADAMEX  6 lis  17:30  czwartek  8:2
 6  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  ELMAX PABIANICE  6 lis  17:15  czwartek  6:4
 7  WHSZ  ALEX-TEAM  6 lis  18:00  czwartek  8:2
 
 7 Tydzień   17.11 - 21.11. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  AZS UŁ  21 lis  19:00  piątek  4:6
 2  ELMAX PABIANICE  SOKÓŁ Zgierz  20 lis  18:00  czwartek  7:3
 3  FALCO  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  17 lis  19:00  poniedziałek  6:4
 4  GEMLAK  WHSZ  21 lis  18:30  piątek  2:8
 5  PGE DYSTRYBUCJA  DREWNOSTYL.pl  19 lis  17:30  środa  5:5
 6  UNIWERSYTET MEDYCZNY  ALEX-TEAM  18 lis  20:00  wtorek  1:9
 7  X TEAM  JUSPORT 1  20 lis  18:30  czwartek  3:7
 
 8 Tydzień   24.11 - 28.11. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ALEX-TEAM  ADAMEX  26 lis  18:00  środa  7:3
 2  AZS UŁ  ELMAX PABIANICE  26 lis  17:00  środa  8:2
 3  DREWNOSTYL.pl  GEMLAK  25 lis  19:00  wtorek  3:7
 4  JUSPORT 1  PGE DYSTRYBUCJA  28 lis  19:00  piątek  5:5
 5  SOKÓŁ Zgierz  FALCO  27 lis  17:30  czwartek  10:0
 6  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  X TEAM  27 lis  17:15  czwartek  1:9
 7  WHSZ  UNIWERSYTET MEDYCZNY  27 lis  18:00  czwartek  10:0
 
 9 Tydzień   01.12 - 05.12. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  UNIWERSYTET MEDYCZNY  5 gru  19:00  piątek  10:0
 2  DREWNOSTYL.pl  WHSZ  2 gru  19:00  wtorek  1:9
 3  ELMAX PABIANICE  ALEX-TEAM  4 gru  18:00  czwartek  6:4
 4  FALCO  AZS UŁ  1 gru  19:00  poniedziałek  2:8
 5  GEMLAK  JUSPORT 1  5 gru  18:30  piątek  4:6
 6  PGE DYSTRYBUCJA  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  3 gru  17:30  środa  6:4
 7  X TEAM  SOKÓŁ Zgierz  4 gru  18:30  czwartek  3:7
 
 10 Tydzień   08.12 - 12.12. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ALEX-TEAM  FALCO  10 gru  18:00  środa  5:5
 2  AZS UŁ  X TEAM  10 gru  17:00  środa  2:8
 3  JUSPORT 1  DREWNOSTYL.pl  12 gru  19:00  piątek  9:1
 4  SOKÓŁ Zgierz  PGE DYSTRYBUCJA  11 gru  17:30  czwartek  9:1
 5  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  GEMLAK  11 gru  17:15  czwartek  3:7
 6  UNIWERSYTET MEDYCZNY  ELMAX PABIANICE  9 gru  20:00  wtorek  0:10
 7  WHSZ  ADAMEX  11 gru  18:00  czwartek  7:3
 
 11 Tydzień   15.12 - 19.12. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOSTYL.pl  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  16 gru  19:00  wtorek  8:2
 2  ELMAX PABIANICE  ADAMEX  18 gru  18:00  czwartek  9:1
 3  FALCO  UNIWERSYTET MEDYCZNY  15 gru  19:00  poniedziałek  9:1
 4  GEMLAK  SOKÓŁ Zgierz  19 gru  18:30  piątek  6:4
 5  JUSPORT 1  WHSZ  19 gru  19:00  piątek  7:3
 6  PGE DYSTRYBUCJA  AZS UŁ  17 gru  17:30  środa  3:7
 7  X TEAM  ALEX-TEAM  18 gru  18:30  czwartek  8:2
 
 12 Tydzień   12.01 - 16.01. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  FALCO  16 sty  19:00  piątek  6:4
 2  ALEX-TEAM  PGE DYSTRYBUCJA  14 sty  18:00  środa  9:1
 3  AZS UŁ  GEMLAK  14 sty  17:00  środa  3:7
 4  SOKÓŁ Zgierz  DREWNOSTYL.pl  15 sty  17:30  czwartek  7:3
 5  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  JUSPORT 1  15 sty  17:15  czwartek  4:6
 6  UNIWERSYTET MEDYCZNY  X TEAM  13 sty  20:00  wtorek  0:10
 7  WHSZ  ELMAX PABIANICE  15 sty  18:00  czwartek  6:4
 
 13 Tydzień   19.01 - 23.01. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOSTYL.pl  AZS UŁ  20 sty  19:00  wtorek  5:5
 2  FALCO  ELMAX PABIANICE  19 sty  19:00  poniedziałek  4:6
 3  GEMLAK  ALEX-TEAM  23 sty  18:30  piątek  9:1
 4  JUSPORT 1  SOKÓŁ Zgierz  23 sty  19:00  piątek  4:6
 5  PGE DYSTRYBUCJA  UNIWERSYTET MEDYCZNY  21 sty  17:30  środa  8:2
 6  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  WHSZ  22 sty  17:15  czwartek  4:6
 7  X TEAM  ADAMEX  22 sty  18:30  czwartek  6:4