Terminarz 1 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   5 - 9. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  PGE DYSTRYBUCJA  9 paź  19:00  piątek  6:4
 2  ALEX-TEAM  DREWNOSTYL.pl  8 paź  18:30  czwartek  8:2
 3  AZS UŁ  JUSPORT 1  7 paż  20:00  środa  2:8
 4  ELMAX PABIANICE  X TEAM  8 paź  18:30  czwartek  3:7
 5  FALCO  WHSZ  5 paź  19:00  poniedziałek  2:8
 6  JAGIELLONIA TUSZYN  GEMLAK  7 paź  17:30  środa  2:8
 7  TG SOKÓŁ Zgierz I  ENERGETYK  8 paź  17:30  czwartek  3:7
 
 2 Tydzień   12 - 16. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOSTYL.pl  JAGIELLONIA TUSZYN  16 paź  19:00  piątek  2:8
 2  ENERGETYK  AZS UŁ  12 paź  18:30  poniedziałek  7:3
 3  GEMLAK  ADAMEX  13 paź  18:00  wtorek  8:2
 4  JUSPORT 1  ALEX-TEAM  16 paź  19:00  piątek  2:8
 5  PGE DYSTRYBUCJA  ELMAX PABIANICE  14 paź  17:30  środa  6:4
 6  WHSZ  TG SOKÓŁ Zgierz I  15 paź  18:00  czwartek  10:0
 7  X TEAM  FALCO  15 paź  18:45  czwartek  6:4
 
 3 Tydzień   19 - 23. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  DREWNOSTYL.pl  23 paź  19:00  piątek  5:5
 2  ALEX-TEAM  ENERGETYK  22 paź  18:30  czwartek  7:3
 3  AZS UŁ  TG SOKÓŁ Zgierz I  21 paź  19:00  środa  5:5
 4  ELMAX PABIANICE  GEMLAK  22 paź  18:30  czwartek  1:9
 5  FALCO  PGE DYSTRYBUCJA  19 paź  19:00  poniedziałek  6:4
 6  JAGIELLONIA TUSZYN  JUSPORT 1  21 paź  17:30  środa  5:5
 7  X TEAM  WHSZ  22 paź  18:45  czwartek  1:9
 
 4 Tydzień   26 - 30. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOSTYL.pl  ELMAX PABIANICE  30 paź  19:00  piątek  5:5
 2  ENERGETYK  JAGIELLONIA TUSZYN  26 paź  18:30  poniedziałek  5:5
 3  GEMLAK  FALCO  27 paź  18:00  wtorek  8:2
 4  JUSPORT 1  ADAMEX  30 paź  19:00  piątek  3:7
 5  PGE DYSTRYBUCJA  X TEAM  28 paź  17:30  środa  5:5
 6  TG SOKÓŁ Zgierz I  ALEX-TEAM  29 paź  17:30  czwartek  3:7
 7  WHSZ  AZS UŁ  29 paź  18:00  czwartek  10:0
 
 5 Tydzień   2 - 6. 11. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  ENERGETYK  6 lis  19:00  piątek  5:5
 2  ALEX-TEAM  AZS UŁ  5 lis  18:30  czwartek  6:4
 3  ELMAX PABIANICE  JUSPORT 1  5 lis  18:30  czwartek  2:8
 4  FALCO  DREWNOSTYL.pl  2 lis  19:00  poniedziałek  8:2
 5  JAGIELLONIA TUSZYN  TG SOKÓŁ Zgierz I  4 lis  17:30  środa  8:2
 6  PGE DYSTRYBUCJA  WHSZ  4 lis  17:30  środa  1:9
 7  X TEAM  GEMLAK  5 lis  18:45  czwartek  3:7
 
 6 Tydzień   16 - 20. 11. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AZS UŁ  JAGIELLONIA TUSZYN  18 lis  19:45  środa  3:7
 2  DREWNOSTYL.pl  X TEAM  20 lis  19:00  piątek  4:6
 3  ENERGETYK  ELMAX PABIANICE  16 lis  18:30  poniedziałek  8:2
 4  GEMLAK  PGE DYSTRYBUCJA  17 lis  18:00  wtorek  6:4
 5  JUSPORT 1  FALCO  20 lis  19:00  piątek  5:5
 6  TG SOKÓŁ Zgierz I  ADAMEX  19 lis  17:30  czwartek  7:3
 7  WHSZ  ALEX-TEAM  19 lis  18:00  czwartek  7:3
 
 7 Tydzień   23 - 27. 11. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  AZS UŁ  27 lis  19:00  piątek  9:1
 2  ELMAX PABIANICE  TG SOKÓŁ Zgierz I  26 lis  18:30  czwartek  4:6
 3  FALCO  ENERGETYK  23 lis  19:00  poniedziałek  5:5
 4  GEMLAK  WHSZ  24 lis  18:00  wtorek  6:4
 5  JAGIELLONIA TUSZYN  ALEX-TEAM  25 lis  17:30  środa  6:4
 6  PGE DYSTRYBUCJA  DREWNOSTYL.pl  25 lis  17:30  środa  7:3
 7  X TEAM  JUSPORT 1  26 lis  18:45  czwartek  4:6
 
 8 Tydzień   30.11 - 4.12. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ALEX-TEAM  ADAMEX  3 gru  18:30  czwartek  5:5
 2  AZS UŁ  ELMAX PABIANICE  2 gru  19:45  środa  8:2
 3  DREWNOSTYL.pl  GEMLAK  4 gru  19:00  piątek  1:9
 4  ENERGETYK  X TEAM  30 lis  18:30  poniedziałek  9:1
 5  JUSPORT 1  PGE DYSTRYBUCJA  4 gru  19:00  piątek  6:4
 6  TG SOKÓŁ Zgierz I  FALCO  3 gru  17:30  czwartek  9:1
 7  WHSZ  JAGIELLONIA TUSZYN  3 gru  18:00  czwartek  8:2
 
 9 Tydzień   7 - 11. 12. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  JAGIELLONIA TUSZYN  11 gru  19:00  piątek  1:9
 2  DREWNOSTYL.pl  WHSZ  11 gru  19:00  piątek  1:9
 3  ELMAX PABIANICE  ALEX-TEAM  10 gru  18:30  czwartek  5:5
 4  FALCO  AZS UŁ  7 gru  19:00  poniedziałek  5:5
 5  GEMLAK  JUSPORT 1  8 gru  18:00  wtorek  9:1
 6  PGE DYSTRYBUCJA  ENERGETYK  9 gru  17:30  środa  3:7
 7  X TEAM  TG SOKÓŁ Zgierz I  10 gru  18:45  czwartek  5:5
 
 10 Tydzień   14 - 18. 12. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ALEX-TEAM  FALCO  17 gru  18:30  czwartek  3:7
 2  AZS UŁ  X TEAM  16 gru  19:45  środa  4:6
 3  ENERGETYK  GEMLAK  14 gru  18:30  poniedziałek  3:7
 4  JAGIELLONIA TUSZYN  ELMAX PABIANICE  16 gru  17:30  środa  6:4
 5  JUSPORT 1  DREWNOSTYL.pl  18 gru  19:00  piątek  7:3
 6  TG SOKÓŁ Zgierz I  PGE DYSTRYBUCJA  17 gru  17:30  czwartek  8:2
 7  WHSZ  ADAMEX  17 gru  18:00  czwartek  8:2
 
 11 Tydzień   11 - 15. 01. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOSTYL.pl  ENERGETYK  15 sty  19:00  piątek  1:9
 2  ELMAX PABIANICE  ADAMEX  14 sty  18:30  czwartek  5:5
 3  FALCO  JAGIELLONIA TUSZYN  11 sty  19:00  poniedziałek  7:3
 4  GEMLAK  TG SOKÓŁ Zgierz I  12 sty  18:00  wtorek  8:2
 5  JUSPORT 1  WHSZ  15 sty  19:00  piątek  0:10
 6  PGE DYSTRYBUCJA  AZS UŁ  13 sty  17:30  środa  8:2
 7  X TEAM  ALEX-TEAM  14 sty  18:45  czwartek  7:3
 
 12 Tydzień   18 - 22. 01. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  FALCO  22 sty  19:00  piątek  4:6
 2  ALEX-TEAM  PGE DYSTRYBUCJA  21 sty  18:30  czwartek  8:2
 3  AZS UŁ  GEMLAK  20 sty  19:45  środa  0:10
 4  ENERGETYK  JUSPORT 1  18 sty  18:30  poniedziałek  3:7
 5  JAGIELLONIA TUSZYN  X TEAM  20 sty  17:30  środa  3:7
 6  TG SOKÓŁ Zgierz I  DREWNOSTYL.pl  21 sty  17:30  czwartek  9:1
 7  WHSZ  ELMAX PABIANICE  21 sty  18:00  czwartek  10:0
 
 13 Tydzień   25 - 29. 01. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOSTYL.pl  AZS UŁ  29 sty  19:00  piątek  3:7
 2  ENERGETYK  WHSZ  25 sty  18:30  poniedziałek  2:8
 3  FALCO  ELMAX PABIANICE  25 sty  19:00  poniedziałek  9:1
 4  GEMLAK  ALEX-TEAM  26 sty  18:00  wtorek  8:2
 5  JUSPORT 1  TG SOKÓŁ Zgierz I  29 sty  19:00  piątek  2:8
 6  PGE DYSTRYBUCJA  JAGIELLONIA TUSZYN  27 sty  17:30  środa  5:5
 7  X TEAM  ADAMEX  28 sty  18:45  czwartek  8:2