Terminarz 1 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   1 - 5. 02. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOSTYL.pl  ALEX-TEAM  5 lut  19:00  piątek  6:4
 2  ENERGETYK  TG SOKÓŁ Zgierz I  1 lut  18:30  poniedziałek  3:7
 3  GEMLAK  JAGIELLONIA TUSZYN  2 lut  18:00  wtorek  7:3
 4  JUSPORT 1  AZS UŁ  5 lut  19:00  piątek  8:2
 5  PGE DYSTRYBUCJA  ADAMEX  3 lut  17:30  środa  5:5
 6  WHSZ  FALCO  4 lut  18:00  czwartek  9:1
 7  X TEAM  ELMAX PABIANICE  4 lut  18:30  czwartek  6:4
 
 2 Tydzień   8 - 12. 02. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  GEMLAK  12 lut  19:00  piątek  3:7
 2  ALEX-TEAM  JUSPORT 1  11 lut  18:00  czwartek  3:7
 3  AZS UŁ  ENERGETYK  10 lut  19:00  środa  6:4
 4  ELMAX PABIANICE  PGE DYSTRYBUCJA  11 lut  18:30  czwartek  6:4
 5  FALCO  X TEAM  8 lut  19:00  poniedziałek  4:6
 6  JAGIELLONIA TUSZYN  DREWNOSTYL.pl  10 lut  17:30  środa  9:1
 7  TG SOKÓŁ Zgierz I  WHSZ  11 lut  17:30  czwartek  3:7
 
 3 Tydzień   29.02 - 4.03. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOSTYL.pl  ADAMEX  4 mar  19:00  piątek  4:6
 2  ENERGETYK  ALEX-TEAM  29 lut  18:30  poniedziałek  4:6
 3  GEMLAK  ELMAX PABIANICE  1 mar  18:00  wtorek  10:0
 4  JUSPORT 1  JAGIELLONIA TUSZYN  4 mar  19:00  piątek  2:8
 5  PGE DYSTRYBUCJA  FALCO  2 mar  17:30  środa  7:3
 6  TG SOKÓŁ Zgierz I  AZS UŁ  3 mar  17:30  czwartek  6:4
 7  WHSZ  X TEAM  3 mar  18:00  czwartek  7:3
 
 4 Tydzień   7 - 11. 03. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  JUSPORT 1  11 mar  19:00  piątek  2:8
 2  ALEX-TEAM  TG SOKÓŁ Zgierz I  10 mar  18:30  czwartek  1:9
 3  AZS UŁ  WHSZ  9 mar  19:00  środa  2:8
 4  ELMAX PABIANICE  DREWNOSTYL.pl  10 mar  18:30  czwartek  10:0
 5  FALCO  GEMLAK  7 mar  19:00  poniedziałek  4:6
 6  JAGIELLONIA TUSZYN  ENERGETYK  9 mar  17:30  środa  4:6
 7  X TEAM  PGE DYSTRYBUCJA  10 mar  18:30  czwartek  3:7
 
 5 Tydzień   14 - 18. 03 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AZS UŁ  ALEX-TEAM  16 mar  19:00  środa  6:4
 2  DREWNOSTYL.pl  FALCO  18 mar  19:00  piątek  3:7
 3  ENERGETYK  ADAMEX  14 mar  18:30  poniedziałek  6:4
 4  GEMLAK  X TEAM  15 mar  18:00  wtorek  7:3
 5  JUSPORT 1  ELMAX PABIANICE  18 mar  19:00  piątek  9:1
 6  TG SOKÓŁ Zgierz I  JAGIELLONIA TUSZYN  17 mar  17:30  czwartek  7:3
 7  WHSZ  PGE DYSTRYBUCJA  17 mar  18:00  czwartek  9:1
 
 6 Tydzień   21 - 25. 03 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  TG SOKÓŁ Zgierz I  25 mar  19:00  piątek  4:6
 2  ALEX-TEAM  WHSZ  24 mar  18:30  czwartek  3:7
 3  ELMAX PABIANICE  ENERGETYK  24 mar  18:30  czwartek  6:4
 4  FALCO  JUSPORT 1  21 mar  19:00  poniedziałek  6:4
 5  JAGIELLONIA TUSZYN  AZS UŁ  23 mar  17:30  środa  5:5
 6  PGE DYSTRYBUCJA  GEMLAK  23 mar  17:30  środa  2:8
 7  X TEAM  DREWNOSTYL.pl  24 mar  18:30  czwartek  10:0
 
 7 Tydzień   4 - 8. 04. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ALEX-TEAM  JAGIELLONIA TUSZYN  7 kwi  18:30  czwartek  4:6
 2  AZS UŁ  ADAMEX  6 kwi  19:00  środa  4:6
 3  DREWNOSTYL.pl  PGE DYSTRYBUCJA  8 kwi  19:00  piątek  0:10
 4  ENERGETYK  FALCO  4 kwi  18:30  poniedziałek  3:7
 5  JUSPORT 1  X TEAM  8 kwi  19:00  piątek  3:7
 6  TG SOKÓŁ Zgierz I  ELMAX PABIANICE  7 kwi  17:30  czwartek  4:6
 7  WHSZ  GEMLAK  7 kwi  18:00  czwartek  8:2
 
 8 Tydzień   11 - 15. 04. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  ALEX-TEAM  15 kwi  19:00  piątek  0:10
 2  ELMAX PABIANICE  AZS UŁ  14 kwi  18:30  czwartek  10:0
 3  FALCO  TG SOKÓŁ Zgierz I  11 kwi  19:00  poniedziałek  6:4
 4  GEMLAK  DREWNOSTYL.pl  12 kwi  18:00  wtorek  10:0 W/O
 5  JAGIELLONIA TUSZYN  WHSZ  13 kwi  17:30  środa  2:8
 6  PGE DYSTRYBUCJA  JUSPORT 1  13 kwi  17:30  środa  5:5
 7  X TEAM  ENERGETYK  14 kwi  18:30  czwartek  7:3
 
 9 Tydzień   18 - 22. 04. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ALEX-TEAM  ELMAX PABIANICE  21 kwi  18:30  czwartek  5:5
 2  AZS UŁ  FALCO  20 kwi  19:00  środa  5:5
 3  ENERGETYK  PGE DYSTRYBUCJA  18 kwi  18:30  poniedziałek  7:3
 4  JAGIELLONIA TUSZYN  ADAMEX  20 kwi  17:30  środa  5:5
 5  JUSPORT 1  GEMLAK  22 kwi  19:00  piątek  7:3
 6  TG SOKÓŁ Zgierz I  X TEAM  21 kwi  17:30  czwartek  4:6
 7  WHSZ  DREWNOSTYL.pl  21 kwi  18:00  czwartek  10:0
 
 10 Tydzień   25 - 29. 04. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  WHSZ  29 kwi  19:00  piątek  2:8
 2  DREWNOSTYL.pl  JUSPORT 1  28 kwi  19:00  piątek  3:7
 3  ELMAX PABIANICE  JAGIELLONIA TUSZYN  28 kwi  18:30  czwartek  5:5
 4  FALCO  ALEX-TEAM  25 kwi  19:00  poniedziałek  6:4
 5  GEMLAK  ENERGETYK  26 kwi  18:00  wtorek  9:1
 6  PGE DYSTRYBUCJA  TG SOKÓŁ Zgierz I  27 kwi  17:30  środa  6:4
 7  X TEAM  AZS UŁ  28 kwi  18:30  czwartek  5:5
 
 11 Tydzień   16 - 20. 05. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  ELMAX PABIANICE  20 maj  19:00  piątek  5:5
 2  ALEX-TEAM  X TEAM  19 maj  18:30  czwartek  4:6
 3  AZS UŁ  PGE DYSTRYBUCJA  18 maj  19:00  środa  6:4
 4  ENERGETYK  DREWNOSTYL.pl  16 maj  18:30  poniedziałek  10:0
 5  JAGIELLONIA TUSZYN  FALCO  18 maj  17:30  środa  2:8
 6  TG SOKÓŁ Zgierz I  GEMLAK  19 maj  17:30  czwartek  6:4
 7  WHSZ  JUSPORT 1  19 maj  18:00  czwartek  10:0
 
 12 Tydzień   23 - 27. 05. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOSTYL.pl  TG SOKÓŁ Zgierz I  27 maj  19:00  piątek  4:6
 2  ELMAX PABIANICE  WHSZ  26 maj  18:30  czwartek  3:7
 3  FALCO  ADAMEX  23 maj  19:00  poniedziałek  4:6
 4  GEMLAK  AZS UŁ  24 maj  18:00  wtorek  6:4
 5  JUSPORT 1  ENERGETYK  27 maj  19:00  piątek  7:3
 6  PGE DYSTRYBUCJA  ALEX-TEAM  25 maj  17:30  środa  2:8
 7  X TEAM  JAGIELLONIA TUSZYN  26 maj  18:30  czwartek  8:2
 
 13 Tydzień   30.05 - 3.06. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ADAMEX  X TEAM  3 cze  19:00  piątek  5:5
 2  ALEX-TEAM  GEMLAK  2 cze  18:30  czwartek  5:5
 3  AZS UŁ  DREWNOSTYL.pl  1 cze  19:00  środa  10:0
 4  ELMAX PABIANICE  FALCO  2 cze  18:30  czwartek  6:4
 5  JAGIELLONIA TUSZYN  PGE DYSTRYBUCJA  1 cze  17:30  środa  5:5
 6  TG SOKÓŁ Zgierz I  JUSPORT 1  2 cze  17:30  czwartek  7:3
 7  WHSZ  ENERGETYK  2 cze  18:00  czwartek  9:1