Terminarz 2 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   11-15 09 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  POLESIANKA Łódź  12.09.  17.00  wtorek  7:3
 2  L.K.S. Koluszki  Power-Team Łódź        9:1
 3  PLASNET Łódź  WAN PORTA Rąbień  11.09.  16.00  poniedziaek  10:0
 4  POLANIL Łódź  M.A.P. Łódź  12.09.  17.00  wtorek  5:5
 5  POLONIA Andrzejów  NOWIMEX Łódź  12.09.  17.00  wtorek  9:1
 6  T.B.S. Piekarnia II  A.M.Z.POKEMONY Łódź  15.09.  17.30  piątek  8:2
 7  TKKF ALLES Głowno  TOMA Łódź  13.09.  17.00  środa  10:0
 8  TOMMARK sport III  DrewnoMik Łódź        9:1
 
 2 Tydzień   18-22 09 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  L.K.S. Koluszki  22.09.  19.00  piątek  2:8
 2  DrewnoMik Łódź  POLONIA Andrzejów  20.09.  18.30  środa  4:6
 3  M.A.P. Łódź  TKKF ALLES Głowno  20.09.  16.30  środa  2:8
 4  NOWIMEX Łódź  POLANIL Łódź  20.09.  18.00  środa  0:10 WALK
 5  POLESIANKA Łódź  PLASNET Łódź  20.09.  17.30  środa  0:10 WALK
 6  Power-Team Łódź  TOMMARK sport III  18.09.  17.30  poniedziaek  0:10
 7  TOMA Łódź  T.B.S. Piekarnia II  20.09.  17.30  środa  0:10
 8  WAN PORTA Rąbień  CYRKIEL Łódź  20.09.  18.00  środa  3:7
 
 3 Tydzień   25-29 09 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  26.09.  17.00  wtorek  6:4
 2  L.K.S. Koluszki  DrewnoMik Łódź        7:3
 3  PLASNET Łódź  Power-Team Łódź  25.09.  16.30  poniedziaek  6:4
 4  POLANIL Łódź  TOMA Łódź  26.09.  17.00  wtorek  7:3
 5  POLONIA Andrzejów  M.A.P. Łódź  26.09.  17.00  wtorek  7:3
 6  T.B.S. Piekarnia II  WAN PORTA Rąbień  29.09.  18.30  piątek  9:1
 7  TKKF ALLES Głowno  NOWIMEX Łódź  27.09.  17.00  środa  7:3
 8  TOMMARK sport III  POLESIANKA Łódź  26.09.  18.00  wtorek  9:1
 
 4 Tydzień   02-06 10 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  POLANIL Łódź  06.10.  19.00  piątek  6:4
 2  DrewnoMik Łódź  TKKF ALLES Głowno  04.10.  18.30  środa  5:5
 3  M.A.P. Łódź  PLASNET Łódź  04.10.  16.30  środa  5:5
 4  NOWIMEX Łódź  CYRKIEL Łódź  04.10.  18.00  środa  3:7
 5  POLESIANKA Łódź  L.K.S. Koluszki  04.10.  17.30  środa  2:8
 6  Power-Team Łódź  T.B.S. Piekarnia II  04.10.  17.30  środa  2:8
 7  TOMA Łódź  TOMMARK sport III  04.10.  17.30  środa  1:9
 8  WAN PORTA Rąbień  POLONIA Andrzejów  04.10.  18.00  środa  8:2
 
 5 Tydzień   09-13 10 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  Power-Team Łódź  10.10.  17.00  wtorek  7:3
 2  L.K.S. Koluszki  WAN PORTA Rąbień        9:1
 3  PLASNET Łódź  NOWIMEX Łódź  10.10.  16.30  wtorek  9:1
 4  POLANIL Łódź  DrewnoMik Łódź  10.10.  17.00  wtorek  4:6
 5  POLONIA Andrzejów  TOMA Łódź  10.10.  17.00  wtorek  10:0
 6  T.B.S. Piekarnia II  M.A.P. Łódź  13.10.  18.30  piątek  9:1
 7  TKKF ALLES Głowno  POLESIANKA Łódź  11.10.  17.00  środa  7:3
 8  TOMMARK sport III  A.M.Z.POKEMONY Łódź  10.10.  18.00  wtorek  9:1
 
 6 Tydzień   16-20 10 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  PLASNET Łódź  20.10.  19.00  piątek  2:8
 2  DrewnoMik Łódź  CYRKIEL Łódź  18.10.  18.30  środa  2:8
 3  M.A.P. Łódź  TOMMARK sport III  18.10.  16.30  środa  2:8
 4  NOWIMEX Łódź  T.B.S. Piekarnia II  18.10.  18.00  środa  1:9
 5  POLESIANKA Łódź  POLONIA Andrzejów  18.10.  17.30  środa  3:7
 6  Power-Team Łódź  POLANIL Łódź  16.10.  17.30  poniedziaek  9:1
 7  TOMA Łódź  L.K.S. Koluszki  18.10.  17.30  środa  1:9
 8  WAN PORTA Rąbień  TKKF ALLES Głowno  18.10.  18.00  środa  4:6
 
 7 Tydzień   23-27 10 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  TOMA Łódź  24.10.  17.00  wtorek  9:1
 2  L.K.S. Koluszki  M.A.P. Łódź        7:3
 3  PLASNET Łódź  DrewnoMik Łódź  23.10.  16.30  poniedziaek  7:3
 4  POLANIL Łódź  WAN PORTA Rąbień  24.10.  17.00  wtorek  5:5
 5  POLONIA Andrzejów  A.M.Z.POKEMONY Łódź  24.10.  17.00  wtorek  5:5
 6  T.B.S. Piekarnia II  POLESIANKA Łódź  27.10.  18.30  piątek  7:3
 7  TKKF ALLES Głowno  Power-Team Łódź  25.10.  17.00  środa  7:3
 8  TOMMARK sport III  NOWIMEX Łódź  24.10.  18.00  wtorek  10:0
 
 8 Tydzień   30 10-03 11 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  TKKF ALLES Głowno  03.11.  19.00  piątek  4:6
 2  DrewnoMik Łódź  T.B.S. Piekarnia II  01.11.  18.30  środa  1:9
 3  M.A.P. Łódź  CYRKIEL Łódź  01.11.  16.30  środa  4:6
 4  NOWIMEX Łódź  L.K.S. Koluszki  01.11.  18.00  środa  1:9
 5  POLESIANKA Łódź  POLANIL Łódź  01.11.  17.30  środa  5:5
 6  Power-Team Łódź  POLONIA Andrzejów  30.10.  17.30  poniedziaek  7:3
 7  TOMA Łódź  PLASNET Łódź  01.11.  17.30  środa  1:9
 8  WAN PORTA Rąbień  TOMMARK sport III  01.11.  18.00  środa  3:7
 
 9 Tydzień   06-10 11 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  Power-Team Łódź  10.11.  19.00  piątek  3:7
 2  CYRKIEL Łódź  POLANIL Łódź  07.11.  17.00  wtorek  5:5
 3  DrewnoMik Łódź  NOWIMEX Łódź  08.11.  18.30  środa  5:5
 4  M.A.P. Łódź  POLESIANKA Łódź  08.11.  16.30  środa  5:5
 5  T.B.S. Piekarnia II  L.K.S. Koluszki  10.11.  18.30  piątek  6:4
 6  TKKF ALLES Głowno  POLONIA Andrzejów  08.11.  17.00  środa  8:2
 7  TOMMARK sport III  PLASNET Łódź  07.11.  18.00  wtorek  6:4
 8  WAN PORTA Rąbień  TOMA Łódź  08.11.  18.00  środa  8:2
 
 10 Tydzień   13-17 11 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  L.K.S. Koluszki  TKKF ALLES Głowno        6:4
 2  NOWIMEX Łódź  WAN PORTA Rąbień  15.11.  18.00  środa  3:7
 3  PLASNET Łódź  CYRKIEL Łódź  13.11.  16.30  poniedziaek  9:1
 4  POLANIL Łódź  TOMMARK sport III  14.11.  17.00  wtorek  3:7
 5  POLESIANKA Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  15.11.  17.30  środa  3:7
 6  POLONIA Andrzejów  T.B.S. Piekarnia II  14.11.  17.00  wtorek  2:8
 7  Power-Team Łódź  M.A.P. Łódź  13.11.  17.30  poniedziaek  7:3
 8  TOMA Łódź  DrewnoMik Łódź  15.11.  17.30  środa  2:8
 
 11 Tydzień   20-24 11 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  TOMA Łódź  24.11.  19.00  piątek  4:6
 2  CYRKIEL Łódź  L.K.S. Koluszki  21.11.  17.00  wtorek  10:0 WALK
 3  DrewnoMik Łódź  POLESIANKA Łódź  22.11.  18.30  środa  3:7
 4  M.A.P. Łódź  NOWIMEX Łódź  22.11.  16.30  środa  4:6
 5  T.B.S. Piekarnia II  POLANIL Łódź  24.11.  18.30  piątek  8:2
 6  TKKF ALLES Głowno  PLASNET Łódź  22.11.  17.00  środa  6:4
 7  TOMMARK sport III  POLONIA Andrzejów  21.11.  18.00  wtorek  9:1
 8  WAN PORTA Rąbień  Power-Team Łódź  22.11.  18.00  środa  4:6
 
 12 Tydzień   27 11-01 12 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  L.K.S. Koluszki  TOMMARK sport III        4:6
 2  NOWIMEX Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  29.11.  18.00  środa  4:6
 3  PLASNET Łódź  T.B.S. Piekarnia II  27.11.  16.30  poniedziaek  1:9
 4  POLANIL Łódź  TKKF ALLES Głowno  28.11.  17.00  wtorek  2:8
 5  POLESIANKA Łódź  WAN PORTA Rąbień  29.11.  17.30  środa  5:5
 6  POLONIA Andrzejów  CYRKIEL Łódź  28.11.  17.00  wtorek  5:5
 7  Power-Team Łódź  DrewnoMik Łódź  27.11.  17.30  poniedziaek  5:5
 8  TOMA Łódź  M.A.P. Łódź  29.11.  17.30  środa  5:5
 
 13 Tydzień   04-08 12 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  M.A.P. Łódź  08.12.  19.00  piątek  7:3
 2  CYRKIEL Łódź  TOMMARK sport III  05.12.  17.00  wtorek  0:10
 3  NOWIMEX Łódź  TOMA Łódź  06.12.  18.00  środa  7:3
 4  PLASNET Łódź  POLANIL Łódź  04.12.  16.30  poniedziaek  5:5
 5  POLESIANKA Łódź  Power-Team Łódź  06.12.  17.30  środa  3:7
 6  POLONIA Andrzejów  L.K.S. Koluszki  05.12.  17.00  wtorek  3:7
 7  T.B.S. Piekarnia II  TKKF ALLES Głowno  08.12.  18.30  piątek  8:2
 8  WAN PORTA Rąbień  DrewnoMik Łódź  06.12.  18.00  środa  8:2
 
 14 Tydzień   11-15 12 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DrewnoMik Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  13.12.  18.30  środa  5:5
 2  L.K.S. Koluszki  PLASNET Łódź        10:0 WALK
 3  M.A.P. Łódź  WAN PORTA Rąbień  13.12.  16.30  środa  4:6
 4  POLANIL Łódź  POLONIA Andrzejów  12.12.  17.00  wtorek  5:5
 5  Power-Team Łódź  NOWIMEX Łódź  11.12.  17.30  poniedziaek  10:0
 6  TKKF ALLES Głowno  CYRKIEL Łódź  13.12.  18.00  środa  4:6
 7  TOMA Łódź  POLESIANKA Łódź  13.12.  17.30  środa  1:9
 8  TOMMARK sport III  T.B.S. Piekarnia II  12.12.  18.00  wtorek  5:5
 
 15 Tydzień   18-22 12 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  M.A.P. Łódź  DrewnoMik Łódź  20.12.  16.30  środa  4:6
 2  NOWIMEX Łódź  POLESIANKA Łódź  20.12.  18.00  środa  6:4
 3  POLANIL Łódź  L.K.S. Koluszki  19.12.  17.00  wtorek  10:0 WALK
 4  POLONIA Andrzejów  PLASNET Łódź  19.12.  17.00  wtorek  6:4
 5  T.B.S. Piekarnia II  CYRKIEL Łódź  22.12.  18.30  piątek  7:3
 6  TKKF ALLES Głowno  TOMMARK sport III  20.12.  17.00  środa  2:8
 7  TOMA Łódź  Power-Team Łódź  20.12.  17.30  środa  6:4
 8  WAN PORTA Rąbień  A.M.Z.POKEMONY Łódź  20.12.  18.00  środa  5:5