Terminarz 2 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   13-17 02 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  PORTA LEGS Rąbień  16.02.  16.30  czwartek  5:5
 2  M.A.P. Łódź  TOMA Łódź  15.02.  16.30  środa  4:6
 3  NOWIMEX Łódź  DrewnoMik Łódź  15.02.  18.00  środa  0:10
 4  PLASNET Łódź  TOMMARK sport III  13.02.  17.30  poniedziałek  3:7
 5  POCZTA Łódź  Power-Team Łódź  17.02.  17.30  piątek  7:3
 6  POLANIL Łódź  POLESIANKA Łódź  14.02.  17.00  wtorek  5:5
 7  POLONIA Andrzejów  PKS ARKA Łódź  14.02.  17.00  wtorek  10:0
 8  SOKÓŁ I Zgierz  A.M.Z.POKEMONY Łódź  14.02.  18.00  wtorek  9:1
 
 2 Tydzień   20-24 02 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  M.A.P. Łódź  24.02.  19.00  piątek  3:7
 2  DrewnoMik Łódź  POCZTA Łódź  22.02.  18.30  środa  7:3
 3  PKS ARKA Łódź  POLANIL Łódź  22.02.  17.00  środa  4:6
 4  POLESIANKA Łódź  NOWIMEX Łódź  22.02.  17.30  środa  10:0
 5  PORTA LEGS Rąbień  PLASNET Łódź  22.02.  18.00  środa  5:5
 6  Power-Team Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  20.02.  17.30  poniedziaek  0:10
 7  TOMA Łódź  POLONIA Andrzejów  22.02.  17.30  środa  1:9
 8  TOMMARK sport III  CYRKIEL Łódź  22.02.  18.00  środa  5:5
 
 3 Tydzień   27 02-03 03 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  Power-Team Łódź  02.03.  16.30  czwartek  6:4
 2  M.A.P. Łódź  PORTA LEGS Rąbień  01.03.  16.30  środa  5:5
 3  NOWIMEX Łódź  PKS ARKA Łódź  01.03.  18.00  środa  6:4zmi
 4  PLASNET Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  27.02.  17.30  poniedziaek  6:4
 5  POCZTA Łódź  TOMMARK sport III  03.03.  17.30  piątek  7:3
 6  POLANIL Łódź  DrewnoMik Łódź  28.02.  17.00  wtorek  6:4
 7  POLONIA Andrzejów  POLESIANKA Łódź  28.02.  17.00  wtorek  5:5
 8  SOKÓŁ I Zgierz  TOMA Łódź  28.02.  18.00  wtorek  10:0
 
 4 Tydzień   06-10 03 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  POCZTA Łódź  10.03.  19.00  piątek  3:7
 2  DrewnoMik Łódź  M.A.P. Łódź  08.03.  18.30  wtorek  7:3
 3  PKS ARKA Łódź  CYRKIEL Łódź  08.03.  17.00  środa  1:9
 4  POLESIANKA Łódź  PLASNET Łódź  08.03.  17.30  środa  8:2
 5  PORTA LEGS Rąbień  SOKÓŁ I Zgierz  08.03.  18.00  środa  1:9
 6  Power-Team Łódź  POLANIL Łódź  06.03.  17.30  poniedziaek  6:4
 7  TOMA Łódź  NOWIMEX Łódź  08.03.  17.30  środa  4:6
 8  TOMMARK sport III  POLONIA Andrzejów  08.03.  18.00  środa  6:4
 
 5 Tydzień   13-17 03 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  16.03.  16.30  czwartek  4:6
 2  M.A.P. Łódź  Power-Team Łódź  15.03.  16.30  środa  5:5
 3  NOWIMEX Łódź  PORTA LEGS Rąbień  15.03.  18.00  środa  4:6
 4  PLASNET Łódź  PKS ARKA Łódź  13.03.  17.30  poniedziaek  10:0
 5  POCZTA Łódź  POLESIANKA Łódź  17.03.  17.30  piątek  8:2
 6  POLANIL Łódź  TOMA Łódź  14.03.  17.00  wtorek  7:3
 7  POLONIA Andrzejów  DrewnoMik Łódź  14.03.  17.00  wtorek  4:6
 8  SOKÓŁ I Zgierz  TOMMARK sport III  14.03.  18.00  wtorek  6:4
 
 6 Tydzień   20-24 03 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  POLANIL Łódź  24.03.  19.00  piątek  5:5
 2  DrewnoMik Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  22.03.  18.30  środa  5:5
 3  PKS ARKA Łódź  POCZTA Łódź  22.03.  17.00  środa  0:10
 4  POLESIANKA Łódź  M.A.P. Łódź  22.03.  17.30  wtorek  6:4
 5  PORTA LEGS Rąbień  POLONIA Andrzejów  22.03.  18.00  wtorek  6:4
 6  Power-Team Łódź  PLASNET Łódź  20.03.  17.30  poniedziaek  4:6
 7  TOMA Łódź  CYRKIEL Łódź  22.03.  17.30  środa  2:8
 8  TOMMARK sport III  NOWIMEX Łódź  22.03.  18.00  środa  8:2
 
 7 Tydzień   27-31 03 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  DrewnoMik Łódź  28.03.  16.30  czwartek  8:2
 2  M.A.P. Łódź  PKS ARKA Łódź  29.03.  16.30  środa  8:2
 3  NOWIMEX Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  29.03.  18.00  środa  4:6
 4  PLASNET Łódź  TOMA Łódź  27.03.  17.30  poniedziaek  7:3
 5  POCZTA Łódź  PORTA LEGS Rąbień  31.03.  17.30  piątek  10:0
 6  POLANIL Łódź  TOMMARK sport III  28.03.  17.00  wtorek  3:7
 7  POLONIA Andrzejów  Power-Team Łódź  28.03.  17.00  wtorek  6:4
 8  SOKÓŁ I Zgierz  POLESIANKA Łódź  28.03.  18.00  wtorek  9:1
 
 8 Tydzień   03-07 04 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  POLONIA Andrzejów  07.04.  19.00  piątek  4:6
 2  DrewnoMik Łódź  PLASNET Łódź  05.04.  18.30  środa  3:7
 3  PKS ARKA Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  05.04.  17.00  środa  0:10
 4  POLESIANKA Łódź  CYRKIEL Łódź  05.04.  17.30  środa  4:6
 5  PORTA LEGS Rąbień  POLANIL Łódź  05.04.  18.00  środa  5:5
 6  Power-Team Łódź  NOWIMEX Łódź  05.04.  17.30  środa  7:3
 7  TOMA Łódź  POCZTA Łódź  05.04.  17.30  środa  1:9
 8  TOMMARK sport III  M.A.P. Łódź  05.04.  18.00  środa  6:4
 
 9 Tydzień   10-14 04 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  POLANIL Łódź  13.04.  16.30  czwartek  7:3
 2  M.A.P. Łódź  PLASNET Łódź  12.04.  16.30  środa  2:8
 3  NOWIMEX Łódź  POLONIA Andrzejów  12.04.  18.00  środa  3:7
 4  POCZTA Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  14.04.  17.30  piątek  4:6
 5  POLESIANKA Łódź  PORTA LEGS Rąbień  12.04.  17.30  środa  7:3
 6  Power-Team Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  10.04.  17.30  poniedziaek  8:2
 7  TOMA Łódź  PKS ARKA Łódź  12.04.  17.30  środa  8:2
 8  TOMMARK sport III  DrewnoMik Łódź  12.04.  18.00  środa  6:4
 
 10 Tydzień   18-21 04 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  POLESIANKA Łódź  21.04.  19.00  piątek  5:5
 2  DrewnoMik Łódź  TOMA Łódź  19.04.  18.30  środa  10:0
 3  PKS ARKA Łódź  TOMMARK sport III  19.04.  17.00  środa  0:10
 4  PLASNET Łódź  CYRKIEL Łódź  święto do uz  17.30  poniedziaek  6:4
 5  POLANIL Łódź  M.A.P. Łódź  18.04.  17.00  wtorek  6:4
 6  POLONIA Andrzejów  POCZTA Łódź  18.04.  17.00  wtorek  1:9
 7  PORTA LEGS Rąbień  Power-Team Łódź  19.04.  18.00  środa  6:4
 8  SOKÓŁ I Zgierz  NOWIMEX Łódź  18.04.  18.00  wtorek  8:2
 
 11 Tydzień   24-28 04 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  27.04.  16.30  czwartek  4:6
 2  M.A.P. Łódź  POLONIA Andrzejów  26.04.  16.30  środa  3:7
 3  NOWIMEX Łódź  PLASNET Łódź  26.04.  18.00  środa  2:8
 4  POCZTA Łódź  POLANIL Łódź  28.04.  17.30  piątek  10:0
 5  POLESIANKA Łódź  PKS ARKA Łódź  26.04.  17.30  środa  10:0
 6  Power-Team Łódź  DrewnoMik Łódź  24.04.  17.30  poniedziaek  5:5
 7  TOMA Łódź  PORTA LEGS Rąbień  26.04.  17.30  środa  2:8
 8  TOMMARK sport III  A.M.Z.POKEMONY Łódź  26.04.  18.00  środa  8:2
 
 12 Tydzień   08-12 05 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  TOMA Łódź  12.05.  19.00  piątek  6:4
 2  DrewnoMik Łódź  POLESIANKA Łódź  10.05.  18.30  środa  4:6
 3  PKS ARKA Łódź  Power-Team Łódź  10.05.  17.00  środa  3:7
 4  PLASNET Łódź  POCZTA Łódź  08.05.  17.30  poniedziaek  2:8
 5  POLANIL Łódź  NOWIMEX Łódź  09.05.  17.00  wtorek  5:5
 6  POLONIA Andrzejów  CYRKIEL Łódź  11.05.  17.00  czwartek  6:4
 7  PORTA LEGS Rąbień  TOMMARK sport III  10.05.  18.00  środa  4:6
 8  SOKÓŁ I Zgierz  M.A.P. Łódź  09.05.  18.00  wtorek  8:2
 
 13 Tydzień   15-19 05 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  M.A.P. Łódź  18.05.  16.30  czwartek  7:3
 2  PKS ARKA Łódź  DrewnoMik Łódź  17.05.  17.00  środa  0:10
 3  PLASNET Łódź  POLANIL Łódź  15.05.  17.30  poniedziaek  4:6
 4  POCZTA Łódź  NOWIMEX Łódź  19.05.  19.00  piątek  10:0
 5  POLONIA Andrzejów  SOKÓŁ I Zgierz  16.05.  17.00  wtorek  3:7
 6  PORTA LEGS Rąbień  A.M.Z.POKEMONY Łódź  17.05.  18.00  środa  1:9
 7  Power-Team Łódź  POLESIANKA Łódź  15.05.  17.30  poniedziaek  5:5
 8  TOMMARK sport III  TOMA Łódź  17.05.  18.00  środa  9:1
 
 14 Tydzień   22-26 05 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  PKS ARKA Łódź  26.05.  19.00  piątek  9:1
 2  DrewnoMik Łódź  PORTA LEGS Rąbień  24.05.  18.30  środa  4:6
 3  M.A.P. Łódź  POCZTA Łódź  24.05.  16.30  środa  2:8
 4  NOWIMEX Łódź  CYRKIEL Łódź  24.05.  18.00  środa  2:8
 5  POLANIL Łódź  POLONIA Andrzejów  23.05.  17.00  wtorek  3:7
 6  POLESIANKA Łódź  TOMMARK sport III  24.05.  17.30  środa  5:5
 7  SOKÓŁ I Zgierz  PLASNET Łódź  23.05.  18.00  wtorek  8:2
 8  TOMA Łódź  Power-Team Łódź  24.05.  17.30  środa  6:4
 
 15 Tydzień   29 05-02 06 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DrewnoMik Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  31.05.  18.30  środa  7:3
 2  NOWIMEX Łódź  M.A.P. Łódź  31.05.  18.00  środa  5:5
 3  PKS ARKA Łódź  PORTA LEGS Rąbień  31.05.  17.00  środa  0:10
 4  POCZTA Łódź  CYRKIEL Łódź  02.06.  17.30  piątek  9:1
 5  POLANIL Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  30.05.  17.00  wtorek  1:9
 6  POLESIANKA Łódź  TOMA Łódź  31.05.  17.30  środa  9:1
 7  POLONIA Andrzejów  PLASNET Łódź  30.05.  17.00  wtorek  4:6
 8  TOMMARK sport III  Power-Team Łódź  31.05.  18.00  środa  7:3