Terminarz 2 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   17-21.09.2007
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  WAN PORTA Rąbień  21.09  19.00  piątek  2:8
 2  DrewnoMik Łódź  TKKF ALLES Głowno  19.09.  18.30  środa  6:4
 3  Magellan  POLONIA Andrzejów  21.09  19.00  piątek  6:4
 4  POLANIL Łódź  L.K.S. Koluszki  18.09.  17.00  wtorek  3:7
 5  Power-Team Łódź  POLESIANKA Łódź  17.09.  17.30  poniedziaek  6:4
 6  SOBMAR Łódź  CYRKIEL Łódź        5:5
 7  SOKÓŁ I Zgierz  SOKÓŁ II Zgierz  20.09  18.00  czwartek  5:5
 8  TOMA Łódź  PLASNET Łódź        4:6
 
 2 Tydzień   24-28.09.2007
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  Magellan  25.09  17.00  wtorek  4:6
 2  L.K.S. Koluszki  SOKÓŁ I Zgierz  27.09  18.00  czwartek  10:0
 3  PLASNET Łódź  SOBMAR Łódź  28.09  18.00  piątek  6:4
 4  POLESIANKA Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź        8:2
 5  POLONIA Andrzejów  DrewnoMik Łódź  25.09  17.00  wtorek  5:5
 6  SOKÓŁ II Zgierz  POLANIL Łódź  27.09  18.00  czwartek  8:2
 7  TKKF ALLES Głowno  Power-Team Łódź  25.09  17.00  wtorek  8:2
 8  WAN PORTA Rąbień  TOMA Łódź        7:3
 
 3 Tydzień   01-05.10.2007
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  L.K.S. Koluszki  05.10  19.00  piątek  0:10
 2  DrewnoMik Łódź  POLESIANKA Łódź  03.10  18.30  środa  7:3
 3  Magellan  PLASNET Łódź  05.10  19.00  piątek  7:3
 4  POLANIL Łódź  TKKF ALLES Głowno  02.10  17.00  wtorek  5:5
 5  Power-Team Łódź  SOKÓŁ II Zgierz  01.10  17.30  poniedziaek  4:6
 6  SOBMAR Łódź  POLONIA Andrzejów        5:5
 7  SOKÓŁ I Zgierz  WAN PORTA Rąbień  04.10  18.00  czwartek  4:6
 8  TOMA Łódź  CYRKIEL Łódź        1:9
 
 4 Tydzień   08-12.10.2007
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  09.10  17.00  wtorek  8:2
 2  L.K.S. Koluszki  Magellan  11.10  18.00  czwartek  3:7
 3  PLASNET Łódź  DrewnoMik Łódź  12.10  18.00  piątek  3:7
 4  POLESIANKA Łódź  POLANIL Łódź        5:5
 5  POLONIA Andrzejów  SOKÓŁ I Zgierz  09.10  17.00  wtorek  7:3
 6  SOKÓŁ II Zgierz  SOBMAR Łódź  11.10  18.00  czwartek  4:6
 7  TKKF ALLES Głowno  TOMA Łódź  09.10  17.00  wtorek  9:1
 8  WAN PORTA Rąbień  Power-Team Łódź        6:4
 
 5 Tydzień   15-19.10.2007
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  TKKF ALLES Głowno  19.10  19.00  piątek  4:6
 2  DrewnoMik Łódź  CYRKIEL Łódź  17.10  18.30  środa  6:4
 3  Magellan  SOKÓŁ II Zgierz  19.10  19.00  piątek  7:3
 4  POLANIL Łódź  PLASNET Łódź  16.10  17.00  wtorek  5:5
 5  Power-Team Łódź  L.K.S. Koluszki  15.10  17.30  poniedziaek  4:6
 6  SOBMAR Łódź  WAN PORTA Rąbień        6:4
 7  SOKÓŁ I Zgierz  POLESIANKA Łódź  18.10  18.00  czwartek  4:6
 8  TOMA Łódź  POLONIA Andrzejów        2:8
 
 6 Tydzień   22-26.10.2007
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  Power-Team Łódź  23.10  17.00  wtorek  4:6
 2  L.K.S. Koluszki  DrewnoMik Łódź  25.10  18.00  czwartek  8:2
 3  PLASNET Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  26.10  18.00  piątek  2:8
 4  POLESIANKA Łódź  TOMA Łódź        9:1
 5  POLONIA Andrzejów  POLANIL Łódź  23.10  17.00  wtorek  7:3
 6  SOKÓŁ II Zgierz  A.M.Z.POKEMONY Łódź  25.10  18.00  czwartek  8:2
 7  TKKF ALLES Głowno  SOBMAR Łódź  23.10  17.00  wtorek  6:4
 8  WAN PORTA Rąbień  Magellan        2:8
 
 7 Tydzień   05-09.11.2007
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  POLONIA Andrzejów  09.11  19.00  piątek  3:7
 2  DrewnoMik Łódź  SOKÓŁ II Zgierz  07.11  18.30  środa  3:7
 3  Magellan  TKKF ALLES Głowno  09.11  19.00  piątek  9:1
 4  POLANIL Łódź  WAN PORTA Rąbień  06.11  17.00  wtorek  5:5
 5  Power-Team Łódź  PLASNET Łódź  05.11  17.30  poniedziaek  4:6
 6  SOBMAR Łódź  POLESIANKA Łódź        6:4
 7  SOKÓŁ I Zgierz  CYRKIEL Łódź  08.11  18.00  czwartek  4:6
 8  TOMA Łódź  L.K.S. Koluszki        2:8
 
 8 Tydzień   12-16.11.2007
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  POLANIL Łódź  13.11  17.00  wtorek  10:0
 2  L.K.S. Koluszki  SOBMAR Łódź  15.11  18.00  czwartek  8:2
 3  PLASNET Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  16.11  18.00  piątek  3:7
 4  POLESIANKA Łódź  Magellan        3:7
 5  POLONIA Andrzejów  Power-Team Łódź  13.11  17.00  wtorek  7:3
 6  SOKÓŁ II Zgierz  TOMA Łódź  15.11  18.00  czwartek  10:0
 7  TKKF ALLES Głowno  SOKÓŁ I Zgierz  13.11  17.00  wtorek  9:1
 8  WAN PORTA Rąbień  DrewnoMik Łódź        7:3
 
 9 Tydzień   19-23.11.2007
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  L.K.S. Koluszki  20.11  17.00  wtorek  4:6
 2  Magellan  DrewnoMik Łódź  23.11  19.00  piątek  7:3
 3  POLANIL Łódź  SOBMAR Łódź  20.11  17.00  wtorek  3:7
 4  POLESIANKA Łódź  WAN PORTA Rąbień        7:3
 5  POLONIA Andrzejów  PLASNET Łódź  20.11  17.00  wtorek  7:3
 6  Power-Team Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  19.11  17.30  poniedziaek  7:3
 7  SOKÓŁ II Zgierz  TKKF ALLES Głowno  22.11  18.00  czwartek  6:4
 8  TOMA Łódź  SOKÓŁ I Zgierz        8:2
 
 10 Tydzień   26-30.11.2007
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  POLANIL Łódź  30.11  19.00  piątek  8:2
 2  DrewnoMik Łódź  TOMA Łódź  28.11  18.30  środa  7:3
 3  L.K.S. Koluszki  SOKÓŁ II Zgierz  29.11  18.00  czwartek  3:7
 4  PLASNET Łódź  POLESIANKA Łódź  30.11  18.00  piątek  3:7
 5  SOBMAR Łódź  Power-Team Łódź        6:4
 6  SOKÓŁ I Zgierz  Magellan  29.11  18.00  czwartek  4:6
 7  TKKF ALLES Głowno  CYRKIEL Łódź  27.11  17.00  wtorek  6:4
 8  WAN PORTA Rąbień  POLONIA Andrzejów        6:4
 
 11 Tydzień   03-07.12.2007
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  WAN PORTA Rąbień  04.12  17.00  wtorek  8:2
 2  Magellan  SOBMAR Łódź  07.12  19.00  piątek  8:2
 3  POLANIL Łódź  DrewnoMik Łódź  04.12  17.00  wtorek  3:7
 4  POLESIANKA Łódź  L.K.S. Koluszki        2:8
 5  POLONIA Andrzejów  TKKF ALLES Głowno  04.12  17.00  wtorek  6:4
 6  Power-Team Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  03.12  17.30  poniedziaek  7:3
 7  SOKÓŁ II Zgierz  PLASNET Łódź  06.12  18.00  czwartek  8:2
 8  TOMA Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź        8:2
 
 12 Tydzień   10-14.12.2007
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  Magellan  14.12  19.00  piątek  2:8
 2  CYRKIEL Łódź  PLASNET Łódź  11.12  17.00  wtorek  7:3
 3  DrewnoMik Łódź  Power-Team Łódź  12.12  18.30  środa  2:8
 4  L.K.S. Koluszki  POLONIA Andrzejów  13.12  18.00  czwartek  6:4
 5  SOBMAR Łódź  TOMA Łódź        5:5
 6  SOKÓŁ I Zgierz  POLANIL Łódź  13.12  18.00  czwartek  6:4
 7  TKKF ALLES Głowno  POLESIANKA Łódź  11.12  17.00  wtorek  9:1
 8  WAN PORTA Rąbień  SOKÓŁ II Zgierz        1:9
 
 13 Tydzień   17-21.12.2007
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DrewnoMik Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  19.12  18.30  środa  
 2  PLASNET Łódź  WAN PORTA Rąbień  21.12  18.00  piątek  4:6
 3  POLESIANKA Łódź  POLONIA Andrzejów        6:4
 4  Power-Team Łódź  POLANIL Łódź  17.12  17.30  poniedziaek  7:3
 5  SOBMAR Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź        6:4
 6  SOKÓŁ II Zgierz  CYRKIEL Łódź  20.12  18.00  czwartek  7:3
 7  TKKF ALLES Głowno  L.K.S. Koluszki  18.12  17.00  wtorek  4:6
 8  TOMA Łódź  Magellan        3:7
 
 14 Tydzień   07-11.01.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  DrewnoMik Łódź  11.01  19.00  piątek  1:9
 2  L.K.S. Koluszki  PLASNET Łódź  10.01  18.00  czwartek  7:3
 3  Magellan  Power-Team Łódź  11.01  19.00  piątek  7:3
 4  POLANIL Łódź  TOMA Łódź  08.01  17.00  wtorek  4:6
 5  POLESIANKA Łódź  SOKÓŁ II Zgierz      poniedziaek  4:6
 6  POLONIA Andrzejów  CYRKIEL Łódź  08.01  17.00  poniedziaek  4:6
 7  SOKÓŁ I Zgierz  SOBMAR Łódź  10.01  18.00  czwartek  5:5
 8  WAN PORTA Rąbień  TKKF ALLES Głowno        5:5
 
 15 Tydzień   14-18.01.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  18.01  19.00  piątek  4:6
 2  DrewnoMik Łódź  SOBMAR Łódź  16.01  18.30  środa  4:6
 3  L.K.S. Koluszki  WAN PORTA Rąbień  17.01  18.00  czwartek  
 4  POLANIL Łódź  Magellan  15.01  17.00  wtorek  1:9
 5  POLESIANKA Łódź  CYRKIEL Łódź        
 6  Power-Team Łódź  TOMA Łódź  14.01  17.30  poniedziaek  5:5
 7  SOKÓŁ II Zgierz  POLONIA Andrzejów  17.01  18.00  czwartek  8:2
 8  TKKF ALLES Głowno  PLASNET Łódź  15.01  17.00  wtorek  4:6