Terminarz 2 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   29.09. - 3.10.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN Ługowscy  POLONIA Andrespol  30.09.08  19:00  wtorek  1:9
 2  CYRKIEL  ŁZE Dystrybucja  1.10.08  17:00  środa  8:2
 3  DrewnoMik  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  1.10.08  18:30  środa  2:8
 4  GEMLAK  SOBMAR  29.09.08  18:30  poniedziałek  9:1
 5  L.K.S. KOLUSZKI  RAVEN CLUB  2.10.08  18:00  czwartek  9:1
 6  S.S.N. START II  POLESIANKA  30.09.08  17:00  wtorek  4:6
 7  T.B.S. PIEKARNIA II  POCZTA II  1.10.08  20:00  środa  5:5
 
 2 Tydzień   6.10. - 10.10.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  DrewnoMik  8.10.08  17:00  środa  10:0
 2  POCZTA II  ŁZE Dystrybucja  7.10.08  18:00  wtorek  2:8
 3  POLESIANKA  T.B.S. PIEKARNIA II  9.10.08  17:00  czwartek  5:5
 4  POLONIA Andrespol  S.S.N. START II  7.10.08  17:30  wtorek  9:1
 5  RAVEN CLUB  AJN Ługowscy  6.10.08  17:30  poniedziałek  6:4
 6  SOBMAR  L.K.S. KOLUSZKI  10.10.08  18:00  piątek  1:9
 7  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  GEMLAK  7.10.08  18:00  wtorek  4:6
 
 3 Tydzień   13.10. - 17.10.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN Ługowscy  SOBMAR  14.10.08  19:00  wtorek  2:8
 2  DrewnoMik  ŁZE Dystrybucja  15.10.08  18:30  środa  2:8
 3  GEMLAK  CYRKIEL  13.10.08  18:30  poniedziałek  7:3
 4  L.K.S. KOLUSZKI  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  16.10.08  18:00  czwartek  5:5
 5  POCZTA II  POLESIANKA  14.10.08  18:00  wtorek  6:4
 6  S.S.N. START II  RAVEN CLUB  14.10.08  17:00  wtorek  5:5
 7  T.B.S. PIEKARNIA II  POLONIA Andrespol  15.10.08  20:00  środa  8:2
 
 4 Tydzień   20.10. - 24.10.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  L.K.S. KOLUSZKI  22.10.08  17:00  środa  4:6
 2  DrewnoMik  GEMLAK  23.10.08  18:30  środa  1:9
 3  POLONIA Andrespol  POCZTA II  21.10.08  17:30  wtorek  8:2
 4  RAVEN CLUB  T.B.S. PIEKARNIA II  20.10.08  17:30  poniedziałek  0:10
 5  S.S.N. START II  SOBMAR  21.10.08  17:00  wtorek  1:9
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  AJN Ługowscy  21.10.08  18:00  wtorek  10:0
 7  ŁZE Dystrybucja  POLESIANKA  24.10.08  17:00  piątek  6:4
 
 5 Tydzień   27.10. - 31.10.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN Ługowscy  CYRKIEL  28.10.08  19:00  wtorek  2:8
 2  GEMLAK  ŁZE Dystrybucja  27.10.08  18:30  poniedziałek  9:1
 3  L.K.S. KOLUSZKI  DrewnoMik  30.10.08  17:30  czwartek  10:0
 4  POCZTA II  RAVEN CLUB  27.10.08  18:00  wtorek  9:1
 5  POLESIANKA  POLONIA Andrespol  30.10.08  17:00  czwartek  5:5
 6  T.B.S. PIEKARNIA II  SOBMAR  29.10.08  20:00  środa  5:5
 7  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  S.S.N. START II  28.10.08  18:00  wtorek  9:1
 
 6 Tydzień   3.11. - 7.11.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DrewnoMik  AJN Ługowscy  5.11.08  18:30  środa  4:6
 2  GEMLAK  L.K.S. KOLUSZKI  3.11.08  18:30  poniedziałek  7:3
 3  RAVEN CLUB  POLESIANKA  3.11.08  17:30  poniedziałek  0:10
 4  S.S.N. START II  CYRKIEL  4.11.08  17:00  wtorek  0:10
 5  SOBMAR  POCZTA II  7.11.08  18:00  piątek  5:5
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  T.B.S. PIEKARNIA II  4.11.08  18:00  wtorek  8:2
 7  ŁZE Dystrybucja  POLONIA Andrespol  7.11.08  17:00  piątek  5:5
 
 7 Tydzień   17.11. - 21.11.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN Ługowscy  GEMLAK  18.11.08  19:00  wtorek  w/o 0:10
 2  DrewnoMik  S.S.N. START II  19.11.08  18:30  środa  6:4
 3  L.K.S. KOLUSZKI  ŁZE Dystrybucja  20.11.08  17:30  czwartek  6:4
 4  POCZTA II  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  18.11.08  18:00  wtorek  6:4
 5  POLESIANKA  SOBMAR  20.11.08  17:00  czwartek  6:4
 6  POLONIA Andrespol  RAVEN CLUB  18.11.08  17:30  wtorek  7:3
 7  T.B.S. PIEKARNIA II  CYRKIEL  19.11.08  20:00  środa  8:2
 
 8 Tydzień   24.11. - 28.11.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DrewnoMik  T.B.S. PIEKARNIA II  26.11.08  18:30  środa  1:9
 2  GEMLAK  S.S.N. START II  24.11.08  18:30  poniedziałek  10:0
 3  L.K.S. KOLUSZKI  AJN Ługowscy  27.11.08  17:30  czwartek  9:1
 4  POCZTA II  CYRKIEL  25.11.08  18:00  wtorek  3:7
 5  SOBMAR  POLONIA Andrespol  28.11.08  18:00  piątek  3:7
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  POLESIANKA  25.11.08  18:00  wtorek  5:5
 7  ŁZE Dystrybucja  RAVEN CLUB  28.11.08  17:00  piątek  9:1
 
 9 Tydzień   1.12. - 5.12.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN Ługowscy  ŁZE Dystrybucja  4.12.08  19:00  czwartek  2:8
 2  DrewnoMik  POCZTA II  3.12.08  18:30  środa  4:6
 3  L.K.S. KOLUSZKI  S.S.N. START II  4.12.08  17:30  czwartek  10:0
 4  POLESIANKA  CYRKIEL  4.12.08  17:00  czwartek  7:3
 5  POLONIA Andrespol  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  2.12.08  17:30  wtorek  3:7
 6  RAVEN CLUB  SOBMAR  1.12.08  17:30  poniedziałek  5:5
 7  T.B.S. PIEKARNIA II  GEMLAK  3.12.08  20:00  środa  5:5
 
 10 Tydzień   8.12. - 12.12.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN Ługowscy  S.S.N. START II  9.12.08  19:00  wtorek  5:5
 2  CYRKIEL  POLONIA Andrespol  10.12.08  17:00  środa  4:6
 3  DrewnoMik  POLESIANKA  10.12.08  18:30  środa  2:8
 4  GEMLAK  POCZTA II  8.12.08  18:30  poniedziałek  10:0
 5  L.K.S. KOLUSZKI  T.B.S. PIEKARNIA II  11.12.08  17:30  czwartek  8:2
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  RAVEN CLUB  9.12.08  18:00  wtorek  8:2
 7  ŁZE Dystrybucja  SOBMAR  12.12.08  17:00  piątek  6:4
 
 11 Tydzień   15.12. - 19.12.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  POCZTA II  L.K.S. KOLUSZKI  16.12.08  18:00  wtorek  2:8
 2  POLESIANKA  GEMLAK  18.12.08  17:00  czwartek  3:7
 3  POLONIA Andrespol  DrewnoMik  16.12.08  17:30  wtorek  6:4
 4  RAVEN CLUB  CYRKIEL  15.12.08  17:30  poniedziałek  5:5
 5  SOBMAR  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  19.12.08  18:00  piątek  5:5
 6  T.B.S. PIEKARNIA II  AJN Ługowscy  17.12.09  20:00  środa  6:4
 7  ŁZE Dystrybucja  S.S.N. START II  19.12.08  17:00  piątek  10:0
 
 12 Tydzień   5.01. - 9.01.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN Ługowscy  POCZTA II  6.01.09  19:00  wtorek  3:7
 2  CYRKIEL  SOBMAR  7.01.09  17:00  środa  7:3
 3  DrewnoMik  RAVEN CLUB  7.01.09  18:30  środa  4:6
 4  GEMLAK  POLONIA Andrespol  5.01.09  18:30  poniedziałek  6:4
 5  L.K.S. KOLUSZKI  POLESIANKA  8.01.09  17:30  czwartek  6:4
 6  S.S.N. START II  T.B.S. PIEKARNIA II  6.01.09  17:00  wtorek  4:6
 7  ŁZE Dystrybucja  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  9.01.09  17:00  piątek  3:7
 
 13 Tydzień   12.01. - 16.01.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  POCZTA II  S.S.N. START II  13.01.09  18:00  wtorek  8:2
 2  POLESIANKA  AJN Ługowscy  15.01.09  17:00  czwartek  6:4
 3  POLONIA Andrespol  L.K.S. KOLUSZKI  13.01.09  17:30  wtorek  2:8
 4  RAVEN CLUB  GEMLAK  12.01.09  17:30  poniedziałek  1:9
 5  SOBMAR  DrewnoMik  16.01.09  18:00  piątek  6:4
 6  T.B.S. PIEKARNIA II  ŁZE Dystrybucja  14.01.09  20:00  środa  6:4
 7  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  CYRKIEL  13.01.09  18:00  wtorek  5:5