Terminarz 2 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   04-08 02 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  SOBMAR Łódź  05.02.  17.00  wtorek  4:6
 2  L.K.S. Koluszki  POLANIL Łódź  07.02.  18.00  czwartek  9:1
 3  PLASNET Łódź  TOMA Łódź  08.02.  18.00  piątek  4:6
 4  POLESIANKA Łódź  Power-Team Łódź  brak sali      9:1
 5  POLONIA Andrzejów  Magellan  05.02.  17.00  wtorek  2:8
 6  SOKÓŁ II Zgierz  SOKÓŁ I Zgierz  05.02.  18.00  wtorek  8:2
 7  TKKF ALLES Głowno  DrewnoMik Łódź  05.02.  17.00  wtorek  5:5
 8  WAN PORTA Rąbień  A.M.Z.POKEMONY Łódź  05.02.  18.00  wtorek  5:5
 
 2 Tydzień   11-15 02 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  POLESIANKA Łódź  15.02.  19.00  piątek  3:7
 2  DrewnoMik Łódź  POLONIA Andrzejów  13.02.  18.30  środa  2:8
 3  Magellan  CYRKIEL Łódź  15.02.  19.00  piątek  6:4
 4  POLANIL Łódź  SOKÓŁ II Zgierz  12.02.  17.00  wtorek  2:8
 5  Power-Team Łódź  TKKF ALLES Głowno  11.02.  17.30  poniedziałek  6:4
 6  SOBMAR Łódź  PLASNET Łódź  15.02.  18.00  piątek  9:1
 7  SOKÓŁ I Zgierz  L.K.S. Koluszki  14.02.  18.00  czwartek  1:9
 8  TOMA Łódź  WAN PORTA Rąbień  brak sali      3:7
 
 3 Tydzień   18-22 02 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  TOMA Łódź  19.02.  17.00  wtorek  5:5
 2  L.K.S. Koluszki  A.M.Z.POKEMONY Łódź  21.02.  18.00  czwartek  7:3
 3  PLASNET Łódź  Magellan  22.02.  18.00  piątek  1:9
 4  POLESIANKA Łódź  DrewnoMik Łódź  brak sali      6:4
 5  POLONIA Andrzejów  SOBMAR Łódź  19.02.  17.00  wtorek  5:5
 6  SOKÓŁ II Zgierz  Power-Team Łódź  19.02.  18.00  wtorek  7:3
 7  TKKF ALLES Głowno  POLANIL Łódź  19.02.  17.00  wtorek  4:6
 8  WAN PORTA Rąbień  SOKÓŁ I Zgierz  19.02.  18.00  wtorek  5:5
 
 4 Tydzień   25-29 02 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  CYRKIEL Łódź  29.02.  19.00  piątek  7:3
 2  DrewnoMik Łódź  PLASNET Łódź  27.02.  18.30  środa  10:0
 3  Magellan  L.K.S. Koluszki  29.02.  19.00  piątek  6:4
 4  POLANIL Łódź  POLESIANKA Łódź  26.02.  17.00  wtorek  4:6
 5  Power-Team Łódź  WAN PORTA Rąbień  25.02.  17.30  poniedziałek  5:5
 6  SOBMAR Łódź  SOKÓŁ II Zgierz  29.02.  18.00  piątek  7:3
 7  SOKÓŁ I Zgierz  POLONIA Andrzejów  28.02.  18.00  czwartek  1:9
 8  TOMA Łódź  TKKF ALLES Głowno  brak sali      9:1
 
 5 Tydzień   03-07 02 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  DrewnoMik Łódź  04.03.  17.00  wtorek  5:5
 2  L.K.S. Koluszki  Power-Team Łódź  06.03.  17.30  czwartek  10:0 v/o
 3  PLASNET Łódź  POLANIL Łódź  07.03.  18.00  piątek  3:7
 4  POLESIANKA Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  brak sali      6:4
 5  POLONIA Andrzejów  TOMA Łódź  04.03.  17.00  wtorek  8:2
 6  SOKÓŁ II Zgierz  Magellan  04.03.  18.00  wtorek  4:6
 7  TKKF ALLES Głowno  A.M.Z.POKEMONY Łódź  04.03.  17.00  wtorek  1:9
 8  WAN PORTA Rąbień  SOBMAR Łódź  04.03.  18.00  wtorek  2:8
 
 6 Tydzień   10-14 03 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  SOKÓŁ II Zgierz  14.03.  19.00  piątek  2:8
 2  DrewnoMik Łódź  L.K.S. Koluszki  12.03.  18.30  środa  6:4
 3  Magellan  WAN PORTA Rąbień  14.03.  19.00  piątek  7:3
 4  POLANIL Łódź  POLONIA Andrzejów  11.03.  17.00  wtorek  4:6
 5  Power-Team Łódź  CYRKIEL Łódź  10.03.  17.30  poniedziałek  3:7
 6  SOBMAR Łódź  TKKF ALLES Głowno  14.03.  18.00  piątek  9:1
 7  SOKÓŁ I Zgierz  PLASNET Łódź  13.03.  18.00  czwartek  9:1
 8  TOMA Łódź  POLESIANKA Łódź  brak sali      3:7
 
 7 Tydzień   17-21 03 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  18.03.  17.00  wtorek  9:1
 2  L.K.S. Koluszki  TOMA Łódź  21.03.  17.30  czwartek  10:0
 3  PLASNET Łódź  Power-Team Łódź  21.03.  18.00  piątek  4:6
 4  POLESIANKA Łódź  SOBMAR Łódź  brak sali      5:5
 5  POLONIA Andrzejów  A.M.Z.POKEMONY Łódź  18.03.  17.00  wtorek  6:4
 6  SOKÓŁ II Zgierz  DrewnoMik Łódź  18.03.  18.00  wtorek  7:3
 7  TKKF ALLES Głowno  Magellan  18.03.  17.00  wtorek  1:9
 8  WAN PORTA Rąbień  POLANIL Łódź  18.03.  18.00  wtorek  7:3
 
 8 Tydzień   24-28 03 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  PLASNET Łódź  28.03.  19.00  piątek  7:3
 2  DrewnoMik Łódź  WAN PORTA Rąbień  26.03  18.30  środa  6:4
 3  Magellan  POLESIANKA Łódź  28.03.  19.00  piątek  8:2
 4  POLANIL Łódź  CYRKIEL Łódź  25.03.  17.00  wtorek  0:10
 5  Power-Team Łódź  POLONIA Andrzejów  24.03.  17.30  poniedziałek  3:7
 6  SOBMAR Łódź  L.K.S. Koluszki  28.03.  18.00  piątek  5:5
 7  SOKÓŁ I Zgierz  TKKF ALLES Głowno  27.03.  18.00  czwartek  7:3
 8  TOMA Łódź  SOKÓŁ II Zgierz  brak sali      3:7
 
 9 Tydzień   31 03 - 04 04 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  Power-Team Łódź  04.04.  19.00  piątek  6:4
 2  DrewnoMik Łódź  Magellan  02.04.  18.30  środa  4:6
 3  L.K.S. Koluszki  CYRKIEL Łódź  04.04.  17.30  czwartek  3:7
 4  PLASNET Łódź  POLONIA Andrzejów  04.04.  18.00  piątek  2:8
 5  SOBMAR Łódź  POLANIL Łódź  04.04.  18.00  piątek  8:2
 6  SOKÓŁ I Zgierz  TOMA Łódź  03.04.  18.00  czwartek  6:4
 7  TKKF ALLES Głowno  SOKÓŁ II Zgierz  01.04.  17.00  wtorek  1:9
 8  WAN PORTA Rąbień  POLESIANKA Łódź  01.04.  18.00  wtorek  4:6
 
 10 Tydzień   07-11 04 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  TKKF ALLES Głowno  08.04.  17.00  wtorek  9:1
 2  Magellan  SOKÓŁ I Zgierz  11.04.  19.00  piątek  7:3
 3  POLANIL Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  08.04.  17.00  wtorek  3:7
 4  POLESIANKA Łódź  PLASNET Łódź  brak sali      7:3
 5  POLONIA Andrzejów  WAN PORTA Rąbień  08.04.  17.00  wtorek  7:3
 6  Power-Team Łódź  SOBMAR Łódź  07.04.  17.30  poniedziałek  2:8
 7  SOKÓŁ II Zgierz  L.K.S. Koluszki  08.04.  18.00  wtorek  3:7
 8  TOMA Łódź  DrewnoMik Łódź  brak sali      2:8
 
 11 Tydzień   14-18 04 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  TOMA Łódź  18.04.  19.00  piątek  7:3
 2  DrewnoMik Łódź  POLANIL Łódź  16.04.  18.30  środa  8:2
 3  L.K.S. Koluszki  POLESIANKA Łódź  18.04.  17.30  czwartek  7:3
 4  PLASNET Łódź  SOKÓŁ II Zgierz  18.04.  18.00  piątek  1:9
 5  SOBMAR Łódź  Magellan  18.04.  18.00  piątek  5:5
 6  SOKÓŁ I Zgierz  Power-Team Łódź  17.04.  18.00  czwartek  6:4
 7  TKKF ALLES Głowno  POLONIA Andrzejów  15.04.  17.00  wtorek  0:10
 8  WAN PORTA Rąbień  CYRKIEL Łódź  15.04.  18.00  wtorek  1:9
 
 12 Tydzień   21-25 04 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  Magellan  A.M.Z.POKEMONY Łódź  25.04.  19.00  piątek  9:1
 2  PLASNET Łódź  CYRKIEL Łódź  25.04.  18.00  piątek  2:8
 3  POLANIL Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  22.04.  17.00  wtorek  7:3
 4  POLESIANKA Łódź  TKKF ALLES Głowno  brak sali      9:1
 5  POLONIA Andrzejów  L.K.S. Koluszki  22.04.  17.00  wtorek  2:8
 6  Power-Team Łódź  DrewnoMik Łódź  21.04.  17.30  poniedziałek  3:7
 7  SOKÓŁ II Zgierz  WAN PORTA Rąbień  22.04.  18.00  wtorek  7:3
 8  TOMA Łódź  SOBMAR Łódź  brak sali      1:9
 
 13 Tydzień   28 04 - 02 05 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  A.M.Z.POKEMONY Łódź  SOBMAR Łódź  02.05.  19.00  piątek  3:7
 2  CYRKIEL Łódź  SOKÓŁ II Zgierz  29.04.  17.00  wtorek  6:4
 3  L.K.S. Koluszki  TKKF ALLES Głowno  02.05.  17.30  czwartek  8:2
 4  Magellan  TOMA Łódź  02.05.  19.00  piątek  8:2
 5  POLANIL Łódź  Power-Team Łódź  29.04.  17.00  wtorek  7:3
 6  POLONIA Andrzejów  POLESIANKA Łódź  29.04.  17.00  wtorek  8:2
 7  SOKÓŁ I Zgierz  DrewnoMik Łódź  01.05.  18.00  czwartek  3:7
 8  WAN PORTA Rąbień  PLASNET Łódź  29.04.  18.00  wtorek  6:4
 
 14 Tydzień   05-09 05 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  POLONIA Andrzejów  06.05.  17.00  wtorek  5:5
 2  DrewnoMik Łódź  A.M.Z.POKEMONY Łódź  07.05.  18.30  środa  6:4
 3  PLASNET Łódź  L.K.S. Koluszki  09.05.  18.00  piątek  10:0 w/o
 4  Power-Team Łódź  Magellan  05.05.  17.30  poniedziałek  1:9
 5  SOBMAR Łódź  SOKÓŁ I Zgierz  09.05.  18.00  piątek  9:1
 6  SOKÓŁ II Zgierz  POLESIANKA Łódź  06.05.  18.00  wtorek  6:4
 7  TKKF ALLES Głowno  WAN PORTA Rąbień  06.05.  17.00  wtorek  4:6
 8  TOMA Łódź  POLANIL Łódź  brak sali      5:5
 
 15 Tydzień   12-17 05 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL Łódź  POLESIANKA Łódź  13.05.  17.00  wtorek  5:5
 2  Magellan  POLANIL Łódź  17.05.  19.00  piątek  7:3
 3  PLASNET Łódź  TKKF ALLES Głowno  17.05.  18.00  piątek  7:3
 4  POLONIA Andrzejów  SOKÓŁ II Zgierz  13.05.  17.00  wtorek  8:2
 5  SOBMAR Łódź  DrewnoMik Łódź  17.05.  18.00  piątek  4:6
 6  SOKÓŁ I Zgierz  A.M.Z.POKEMONY Łódź  16.05.  18.00  czwartek  7:3
 7  TOMA Łódź  Power-Team Łódź  brak sali      5:5
 8  WAN PORTA Rąbień  L.K.S. Koluszki  13.05.  18.00  wtorek  4:6