Terminarz 2 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   5.10. - 9.10.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN ŁUGOWSCY  SOBMAR  6.10.2009  19:00  wtorek  4:6
 2  L.K.S. KOLUSZKI  CYRKIEL  8.10.2009  17:30  czwartek  w/o 0:10
 3  OUTSIDERZY  TAURON  9.10.2009  19:00  piątek  8:2
 4  PGE DYSTRYBUCJA 2  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  9.10.2009  17:00  piątek  8:2
 5  SSN START I  JUSPORT 2  6.10.2009  17:00  wtorek  8:2
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  POLONIA Andrzejów  6.10.2009  18:30  wtorek  5:5
 7  TBS PIEKARNIA 2  M.S.Z. POKEMONY  9.10.2009  19:30  piątek  10:0
 
 2 Tydzień   12.10. - 16.10. 2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  SSN START I  14.10.2009  17:00  środa  4:6
 2  JUSPORT 2  AJN ŁUGOWSCY  15.10.2009  19:00  czwartek  8:2
 3  M.S.Z. POKEMONY  PGE DYSTRYBUCJA 2  16.10.2009  19:00  piątek  0:10
 4  POLONIA Andrzejów  L.K.S. KOLUSZKI  15.10.2009  17:30  czwartek  3:7
 5  SOBMAR  OUTSIDERZY  16.10.2009  18:00  piątek  1:9
 6  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  15.10.2009  18:00  czwartek  4:6
 7  TAURON  TBS PIEKARNIA 2  12.10.2009  19:00  poniedziałek  2:8
 
 3 Tydzień   19.10. - 23.10.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  JUSPORT 2  21.10.2009  17:00  środa  4:6
 2  L.K.S. KOLUSZKI  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  22.10.2009  17:30  czwartek  7:3
 3  OUTSIDERZY  AJN ŁUGOWSCY  23.10.2009  19:00  piątek  9:1
 4  PGE DYSTRYBUCJA 2  TAURON  23.10.2009  17:00  piątek  8:2
 5  SSN START I  POLONIA Andrzejów  20.10.2009  17:00  wtorek  7:3
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  M.S.Z. POKEMONY  20.10.2009  18:30  wtorek  9:1
 7  TBS PIEKARNIA 2  SOBMAR  23.10.2009  19:30  piątek  8:2
 
 4 Tydzień   26.10. - 30.10. 2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN ŁUGOWSCY  TBS PIEKARNIA 2  27.10.2009  19:00  wtorek  2:8
 2  JUSPORT 2  OUTSIDERZY  29.10.2009  19:00  czwartek  3:7
 3  M.S.Z. POKEMONY  L.K.S. KOLUSZKI  30.10.2009  19:00  piątek  3:7
 4  POLONIA Andrzejów  CYRKIEL  29.10.2009  17:30  czwartek  4:6
 5  SOBMAR  PGE DYSTRYBUCJA 2  30.10.2009  18:00  piątek  1:9
 6  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  SSN START I  29.10.2009  18:00  czwartek  5:5
 7  TAURON  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  26.10.2009  19:00  poniedziałek  4:6
 
 5 Tydzień   2.11. - 6.11. 2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  4.11.2009  17:00  środa  7:3
 2  L.K.S. KOLUSZKI  TAURON  5.11.2009  17:30  czwartek  10:0
 3  PGE DYSTRYBUCJA 2  AJN ŁUGOWSCY  6.11.2009  17:00  piątek  9:1
 4  POLONIA Andrzejów  JUSPORT 2  5.11.2009  17:30  czwartek  8:2
 5  SSN START I  M.S.Z. POKEMONY  3.11.2009  17:00  wtorek  10:0
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  SOBMAR  3.11.2009  18:30  wtorek  7:3
 7  TBS PIEKARNIA 2  OUTSIDERZY  6.11.2009  19:30  piątek  2:8
 
 6 Tydzień   16.11. - 20.11.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN ŁUGOWSCY  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  17.11.2009  19:00  wtorek  1:9
 2  JUSPORT 2  TBS PIEKARNIA 2  19.11.2009  19:00  czwartek  3:7
 3  M.S.Z. POKEMONY  CYRKIEL  20.11.2009  19:00  piątek  3:7
 4  OUTSIDERZY  PGE DYSTRYBUCJA 2  20.11.2009  19:00  poniedziałek  6:4
 5  SOBMAR  L.K.S. KOLUSZKI  20.11.2009  18:00  piątek  5:5
 6  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  POLONIA Andrzejów  19.11.2009  18:00  czwartek  6:4
 7  TAURON  SSN START I  16.11.2009  19:00  poniedziałek  3:7
 
 7 Tydzień   23.11. - 27.11. 2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  TAURON  25.11.1009  17:00  środa  6:4
 2  L.K.S. KOLUSZKI  AJN ŁUGOWSCY  26.11.2009  17:30  czwartek  6:4
 3  PGE DYSTRYBUCJA 2  TBS PIEKARNIA 2  27.11.2009  17:00  piątek  6:4
 4  POLONIA Andrzejów  M.S.Z. POKEMONY  26.11.2009  17:30  czwartek  7:3
 5  SSN START I  SOBMAR  24.11.2009  17:00  wtorek  4:6
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  OUTSIDERZY  24.11.2009  18:30  wtorek  3:7
 7  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  JUSPORT 2  26.11.2009  18:00  czwartek  6:4
 
 8 Tydzień   30.11. - 4.12. 2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN ŁUGOWSCY  SSN START I  1.12.2009  19:00  wtorek  6:4
 2  JUSPORT 2  PGE DYSTRYBUCJA 2  3.12.2009  19:00  czwartek  1:9
 3  M.S.Z. POKEMONY  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  4.12.2009  19:00  piątek  2:8
 4  OUTSIDERZY  L.K.S. KOLUSZKI  4.12.2009  19:00  poniedziałek  8:2
 5  SOBMAR  CYRKIEL  4.12.2009  18:00  piątek  6:4
 6  TAURON  POLONIA Andrzejów  30.11.2009  19:00  poniedziałek  4:6
 7  TBS PIEKARNIA 2  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  4.12.2009  19:30  piątek  7:3
 
 9 Tydzień   7.12. - 11.12. 2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  AJN ŁUGOWSCY  9.12.2009  17:00  środa  10:0
 2  L.K.S. KOLUSZKI  TBS PIEKARNIA 2  10.12.2009  17:30  czwartek  3:7
 3  M.S.Z. POKEMONY  JUSPORT 2  11.12.2009  19:00  piątek  3:7
 4  POLONIA Andrzejów  SOBMAR  10.12.2009  17:30  czwartek  6:4
 5  SSN START I  OUTSIDERZY  8.12.2009  17:00  wtorek  5:5
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  PGE DYSTRYBUCJA 2  8.12.2009  18:30  wtorek  2:8
 7  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  TAURON  10.12.2009  18:00  czwartek  9:1
 
 10 Tydzień   14.12. - 18.12. 2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN ŁUGOWSCY  POLONIA Andrzejów  15.12.2009  19:00  wtorek  4:6
 2  JUSPORT 2  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  17.12.2009  19:00  czwartek  9:1
 3  OUTSIDERZY  CYRKIEL  18.12.2009  19:00  poniedziałek  8:2
 4  PGE DYSTRYBUCJA 2  L.K.S. KOLUSZKI  18.12.2009  17:00  piątek  9:1
 5  SOBMAR  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  18.12.2009  18:00  piątek  4:6
 6  TAURON  M.S.Z. POKEMONY  14.12.2009  19:00  poniedziałek  6:4
 7  TBS PIEKARNIA 2  SSN START I  18.12.2009  19:30  piątek  6:4
 
 11 Tydzień   4.01. - 8.01. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  TBS PIEKARNIA 2  6.01.2010  17:00  środa  4:6
 2  L.K.S. KOLUSZKI  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  7.01.2010  17:30  czwartek  4:6
 3  M.S.Z. POKEMONY  SOBMAR  8.01.2010  19:00  piątek  5:5
 4  POLONIA Andrzejów  OUTSIDERZY  7.01.2010  17:30  czwartek  5:5
 5  SSN START I  PGE DYSTRYBUCJA 2  5.01.2010  17:00  wtorek  3:7
 6  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  AJN ŁUGOWSCY  7.01.2010  18:00  czwartek  7:3
 7  TAURON  JUSPORT 2  4.01.2010  19:00  poniedziałek  3:7
 
 12 Tydzień   11.01. - 15.01. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN ŁUGOWSCY  M.S.Z. POKEMONY  12.01.2010  19:00  wtorek  4:6
 2  JUSPORT 2  L.K.S. KOLUSZKI  14.01.2010  19:00  czwartek  4:6
 3  OUTSIDERZY  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  15.01.2010  19:00  poniedziałek  4:6
 4  PGE DYSTRYBUCJA 2  CYRKIEL  15.01.2010  17:00  piątek  8:2
 5  SOBMAR  TAURON  15.01.2010  18:00  piątek  5:5
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  SSN START I  12.01.2010  18:30  wtorek  4:6
 7  TBS PIEKARNIA 2  POLONIA Andrzejów  15.01.2010  19:30  piątek  6:4
 
 13 Tydzień   18.01. - 22.01. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  20.01.2010  17:00  środa  2:8
 2  M.S.Z. POKEMONY  OUTSIDERZY  22.01.2010  19:00  piątek  3:7
 3  POLONIA Andrzejów  PGE DYSTRYBUCJA 2  21.01.2010  17:30  czwartek  4:6
 4  SOBMAR  JUSPORT 2  22.01.2010  18:00  piątek  4:6
 5  SSN START I  L.K.S. KOLUSZKI  19.01.2010  17:00  wtorek  3:7
 6  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  TBS PIEKARNIA 2  21.01.2010  18:00  czwartek  4:6
 7  TAURON  AJN ŁUGOWSCY  18.01.2010  19:00  poniedziałek  7:3