Terminarz 2 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   9.02. - 13.02.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DrewnoMik  CYRKIEL  11.02.2009  18:30  środa  3:7
 2  POCZTA II  AJN Ługowscy  10.02.2009  18:00  wtorek  8:2
 3  POLESIANKA  S.S.N. START II  9.02.2009  19:00  poniedziałek  8:2
 4  POLONIA Andrespol  T.B.S. PIEKARNIA II  10.02.2009  17:30  wtorek  1:9
 5  SOBMAR  RAVEN CLUB  13.02.2009  18:00  piątek  9:1
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  L.K.S. KOLUSZKI  10.02.2009  18:00  wtorek  6:4
 7  ŁZE Dystrybucja  GEMLAK  13.02.2009  17:00  piątek  2:8
 
 2 Tydzień   23.02. - 27.02.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  S.S.N. START II  25.02.2009  17:00  środa  8:2
 2  GEMLAK  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  23.02.2009  18:30  poniedziałek  9:1
 3  L.K.S. KOLUSZKI  POLONIA Andrespol  26.02.2009  18:00  czwartek  5:5
 4  POLESIANKA  DrewnoMik  23.02.2009  19:00  poniedziałek  7:3
 5  RAVEN CLUB  POCZTA II  23.02.2009  17:30  poniedziałek  2:8
 6  SOBMAR  AJN Ługowscy  27.02.2009  18:00  piątek  7:3
 7  ŁZE Dystrybucja  T.B.S. PIEKARNIA II  27.02.2009  17:00  piątek  8:2
 
 3 Tydzień   9.03. - 13.03.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  AJN Ługowscy  11.03.2009  17:00  środa  8:2
 2  DrewnoMik  SOBMAR  11.03.2009  18:30  środa  4:6
 3  POLESIANKA  RAVEN CLUB  9.03.2009  19:00  poniedziałek  8:2
 4  POLONIA Andrespol  GEMLAK  10.03.2009  17:30  wtorek  0:10
 5  S.S.N. START II  POCZTA II  10.03.2009  17:00  wtorek  3:7
 6  T.B.S. PIEKARNIA II  L.K.S. KOLUSZKI  11.03.2009  20:00  środa  3:7
 7  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  ŁZE Dystrybucja  12.03.2009  18:00  czwartek  4:6
 
 4 Tydzień   23.03. 27.03.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN Ługowscy  POLESIANKA  24.03.2009  19:00  wtorek  5:5
 2  CYRKIEL  RAVEN CLUB  25.03.2009  17:00  środa  9:1
 3  GEMLAK  T.B.S. PIEKARNIA II  23.03.2009  18:30  poniedziałek  9:1
 4  POCZTA II  DrewnoMik  24.03.2009  18:00  wtorek  6:4
 5  SOBMAR  S.S.N. START II  27.03.2009  18:00  piątek  9:1
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  POLONIA Andrespol  24.03.2009  18:00  wtorek  7:3
 7  ŁZE Dystrybucja  L.K.S. KOLUSZKI  27.03.2009  17:00  piątek  7:3
 
 5 Tydzień   20.04. - 24.04.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  POCZTA II  22.04.2009  17:00  środa  5:5
 2  L.K.S. KOLUSZKI  GEMLAK  23.04.2009  18:00  czwartek  
 3  POLONIA Andrespol  ŁZE Dystrybucja  21.04.2009  17:30  wtorek  3:7
 4  RAVEN CLUB  DrewnoMik  20.04.2009  17:30  poniedziałek  6:4
 5  S.S.N. START II  AJN Ługowscy  21.04.2009  17:00  wtorek  3:7
 6  SOBMAR  POLESIANKA  24.04.2009  18:00  piątek  2:8
 7  T.B.S. PIEKARNIA II  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  22.04.2009  20:00  środa  5:5
 
 6 Tydzień   4.05. - 8.05.2009 GRUPA B
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN Ługowscy  DrewnoMik  5.05.2009  19:00  wtorek  6:4
 2  POLESIANKA  POCZTA II  8.05.2009  19:00  piątek  4:6
 3  RAVEN CLUB  S.S.N. START II  4.05.2009  17:30  poniedziałek  9:1
 4  SOBMAR  CYRKIEL  8.05.2009  18:00  piątek  2:8
 5  SOBMAR  SOBMAR        gra
 6  SOBMAR  SOBMAR        tylko
 7  SOBMAR  SOBMAR        B
 
 7 Tydzień   18.05. - 22.05.2009 GRUPA B
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN Ługowscy  RAVEN CLUB  19.05.2009  19:00  wtorek  5:5
 2  CYRKIEL  POLESIANKA  20.05.2009  17:00  środa  8:2
 3  POCZTA II  SOBMAR  19.05.2009  18:00  wtorek  8:2
 4  S.S.N. START II  DrewnoMik  19.05.2009  17:00  wtorek  6:4
 5  SOBMAR  SOBMAR        gra
 6  SOBMAR  SOBMAR        tylko
 7  SOBMAR  SOBMAR        B