Terminarz 2 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   8 - 12. 02. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  L.K.S. KOLUSZKI  11.02.2010  17:00  czwartek  7:3
 2  JUSPORT 2  SSN START I  11.02.2010  19:00  czwartek  5:5
 3  M.S.Z. POKEMONY  TBS PIEKARNIA 2  12.02.2010  19:00  piątek  2:8
 4  POLONIA Andrzejów  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  11.02.2010  17:30  czwartek  5:5
 5  SOBMAR  AJN ŁUGOWSCY  12.02.2010  18:00  piątek  6:4
 6  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  PGE DYSTRYBUCJA 2  11.02.2010  18:00  czwartek  5:5
 7  TAURON  OUTSIDERZY  8.02.2010  19:00  poniedziałek  3:7
 
 2 Tydzień   15 - 19.02.2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN ŁUGOWSCY  JUSPORT 2  16.02.2010  19:00  wtorek  6:4
 2  L.K.S. KOLUSZKI  POLONIA Andrzejów  18.02.2010  17:30  czwartek  7:3
 3  OUTSIDERZY  SOBMAR  15.02.2010  19:00  poniedziałek  7:3
 4  PGE DYSTRYBUCJA 2  M.S.Z. POKEMONY  17.02.2010  17:00  środa  9:1
 5  SSN START I  CYRKIEL  16.02.2010  17:00  wtorek  3:7
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  16.02.2010  18:30  wtorek  5:5
 7  TBS PIEKARNIA 2  TAURON  19.02.2010  19:30  piątek  6:4
 
 3 Tydzień   22 - 26. 02. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN ŁUGOWSCY  OUTSIDERZY  23.02.2010  19:00  wtorek  3:7
 2  JUSPORT 2  CYRKIEL  25.02.2010  19:00  czwartek  6:4
 3  M.S.Z. POKEMONY  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  26.02.2010  19:00  piątek  3:7
 4  POLONIA Andrzejów  SSN START I  25.02.2010  17:30  czwartek  3:7
 5  SOBMAR  TBS PIEKARNIA 2  26.02.2010  18:00  piątek  2:8
 6  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  L.K.S. KOLUSZKI  25.02.2010  18:00  czwartek  6:4
 7  TAURON  PGE DYSTRYBUCJA 2  22.02.2010  19:00  poniedziałek  0:10
 
 4 Tydzień   1 - 5. 03. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  POLONIA Andrzejów  4.03.2010  17:00  czwartek  7:3
 2  L.K.S. KOLUSZKI  M.S.Z. POKEMONY  4.03.2010  17:30  czwartek  8:2
 3  OUTSIDERZY  JUSPORT 2  1.03.2010  19:00  poniedziałek  6:4
 4  PGE DYSTRYBUCJA 2  SOBMAR  3.03.2010  17:00  środa  4:6
 5  SSN START I  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  2.03.2010  17:00  wtorek  6:4
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  TAURON  2.03.2010  18:30  wtorek  8:2
 7  TBS PIEKARNIA 2  AJN ŁUGOWSCY  5.03.2010  19:30  piątek  4:6
 
 5 Tydzień   8 - 12. 03. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN ŁUGOWSCY  PGE DYSTRYBUCJA 2  9.03.2010  19:00  wtorek  3:7
 2  JUSPORT 2  POLONIA Andrzejów  11.03.2010  19:00  czwartek  9:1
 3  M.S.Z. POKEMONY  SSN START I  12.03.2010  19:00  piątek  4:6
 4  OUTSIDERZY  TBS PIEKARNIA 2  8.03.2010  19:00  poniedziałek  5:5
 5  SOBMAR  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  12.03.2010  18:00  piątek  6:4
 6  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  CYRKIEL  11.03.2010  18:00  czwartek  8:2
 7  TAURON  L.K.S. KOLUSZKI  8.03.2010  19:00  poniedziałek  4:6
 
 6 Tydzień   15 - 19. 03. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  M.S.Z. POKEMONY  18.03.2010  17:00  czwartek  6:4
 2  L.K.S. KOLUSZKI  SOBMAR  18.03.2010  17:30  czwartek  9:1
 3  PGE DYSTRYBUCJA 2  OUTSIDERZY  17.03.2010  17:00  środa  8:2
 4  POLONIA Andrzejów  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  18.03.2010  17:30  czwartek  2:8
 5  SSN START I  TAURON  16.03.2010  17:00  wtorek  8:2
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  AJN ŁUGOWSCY  16.03.2010  18:30  wtorek  5:5
 7  TBS PIEKARNIA 2  JUSPORT 2  19.03.2010  19:30  piątek  7:3
 
 7 Tydzień   22 - 26. 03. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN ŁUGOWSCY  L.K.S. KOLUSZKI  23.03.2010  19:00  wtorek  4:6
 2  JUSPORT 2  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  25.03.2010  19:00  czwartek  7:3
 3  M.S.Z. POKEMONY  POLONIA Andrzejów  26.03.2010  19:00  piątek  6:4
 4  OUTSIDERZY  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  22.03.2010  19:00  poniedziałek  7:3
 5  SOBMAR  SSN START I  26.03.2010  18:00  piątek  3:7
 6  TAURON  CYRKIEL  22.03.2010  19:00  poniedziałek  6:4
 7  TBS PIEKARNIA 2  PGE DYSTRYBUCJA 2  26.03.2010  19:30  piątek  2:8
 
 8 Tydzień   przeł. 31.05 - 4.06. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  SOBMAR  15.04.2010  17:00  czwartek  5:5
 2  L.K.S. KOLUSZKI  OUTSIDERZY  15.04.2010  17:30  czwartek  6:4
 3  PGE DYSTRYBUCJA 2  JUSPORT 2  14.04.2010  17:00  środa  8:2
 4  POLONIA Andrzejów  TAURON  15.04.2010  17:30  czwartek  2:8
 5  SSN START I  AJN ŁUGOWSCY  13.04.2010  17:00  wtorek  5:5
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  TBS PIEKARNIA 2  13.04.2010  18:30  wtorek  1:9
 7  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  M.S.Z. POKEMONY  15.04.2010  18:00  czwartek  8:2
 
 9 Tydzień   19 - 23. 04. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN ŁUGOWSCY  CYRKIEL  20.04.2010  19:00  wtorek  5:5
 2  JUSPORT 2  M.S.Z. POKEMONY  22.04.2010  19:00  czwartek  8:2
 3  OUTSIDERZY  SSN START I  19.04.2010  19:00  poniedziałek  7:3
 4  PGE DYSTRYBUCJA 2  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  22.04.2010  17:00  czwartek  9:1
 5  SOBMAR  POLONIA Andrzejów  23.04.2010  18:00  piątek  6:4
 6  TAURON  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  19.04.2010  19:00  poniedziałek  6:4
 7  TBS PIEKARNIA 2  L.K.S. KOLUSZKI  23.04.2010  19:30  piątek  6:4
 
 10 Tydzień   26 - 30. 04. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  OUTSIDERZY  29.04.2010  17:00  czwartek  3:7
 2  L.K.S. KOLUSZKI  PGE DYSTRYBUCJA 2  29.04.2010  17:30  czwartek  5:5
 3  M.S.Z. POKEMONY  TAURON  30.04.2010  19:00  piątek  0:10 W/O
 4  POLONIA Andrzejów  AJN ŁUGOWSCY  29.04.2010  17:30  czwartek  3:7
 5  SSN START I  TBS PIEKARNIA 2  27.04.2010  17:00  wtorek  5:5
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  JUSPORT 2  27.04.2010  18:30  piątek  5:5
 7  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  SOBMAR  29.04.2010  18:00  czwartek  8:2
 
 11 Tydzień   10 - 14. 05. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN ŁUGOWSCY  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  11.05.2010  19:00  wtorek  6:4
 2  JUSPORT 2  TAURON  13.05.2010  19:00  czwartek  7:3
 3  OUTSIDERZY  POLONIA Andrzejów  10.05.2010  19:00  poniedziałek  8:2
 4  PGE DYSTRYBUCJA 2  SSN START I  12.05.2010  17:00  środa  5:5
 5  SOBMAR  M.S.Z. POKEMONY  14.05.2010  18:00  piątek  4:6
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  L.K.S. KOLUSZKI  11.05.2010  18:30  wtorek  6:4
 7  TBS PIEKARNIA 2  CYRKIEL  14.05.2010  19:30  piątek  6:4
 
 12 Tydzień   17 - 21. 05. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  CYRKIEL  PGE DYSTRYBUCJA 2  20.05.2010  17:00  czwartek  2:8
 2  L.K.S. KOLUSZKI  JUSPORT 2  20.05.2010  17:30  czwartek  4:6
 3  M.S.Z. POKEMONY  AJN ŁUGOWSCY  21.05.2010  19:00  piątek  1:9
 4  POLONIA Andrzejów  TBS PIEKARNIA 2  20.05.2010  17:30  czwartek  2:8
 5  SSN START I  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  18.05.2010  17:00  wtorek  4:6
 6  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  OUTSIDERZY  20.05.2010  18:00  czwartek  6:4
 7  TAURON  SOBMAR  17.05.2010  19:00  poniedziałek  5:5
 
 13 Tydzień   24 - 28. 05. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AJN ŁUGOWSCY  TAURON  25.05.2010  19:00  wtorek  6:4
 2  JUSPORT 2  SOBMAR  27.05.2010  19:00  czwartek  6:4
 3  L.K.S. KOLUSZKI  SSN START I  27.05.2010  17:30  czwartek  6:4
 4  OUTSIDERZY  M.S.Z. POKEMONY  24.05.2010  19:00  poniedziałek  8:2
 5  PGE DYSTRYBUCJA 2  POLONIA Andrzejów  26.05.2010  17:00  środa  10:0
 6  T.G. SOKÓŁ I Zgierz  CYRKIEL  25.05.2010  18:30  wtorek  6:4
 7  TBS PIEKARNIA 2  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  28.05.2010  19:30  piątek  4:6