Terminarz 2 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   29.09 - 3.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  SOBMAR  2 paź  18:30  środa  8:2
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  GOK LUTOMIERSK  1 paź  18:00  środa  8:2
 3  JUSPORT 2  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  2 paź  19:00  czwartek  6:4
 4  KSIĘŻAK Łowicz  TBS PIEKARNIA  1 paź  19:00  środa  7:3
 5  SOKÓŁ Zgierz II  KORAD  30 wrz  17:30  wtorek  5:5
 6  ZAPAŁ  TOMA  1 paź  17:30  środa  10:0
 7  ZARTEN  ARISTO JEANS  3 paź  19:00  piątek  5:5
 
 2 Tydzień   6.10 - 10.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  JUSPORT 2  7 paź  19:00  wtorek  2:8
 2  GOK LUTOMIERSK  SOKÓŁ Zgierz II  9 paź  17:30  czwartek  6:4
 3  KORAD  ZAPAŁ  6 paź  17:30  poniedziałek  2:8
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  GOK RZGÓW  6 paź  18:00  poniedziałek  8:2
 5  SOBMAR  KSIĘŻAK Łowicz  8 paź  17:30  środa  6:4
 6  TBS PIEKARNIA  JAGIELLONIA TUSZYN  10 paź  19:30  piątek  2:8
 7  TOMA  ZARTEN  6 paź  17:30  poniedziałek  0:10
 
 3 Tydzień   13.10 - 17.10.2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  ARISTO JEANS  16 paź  18:30  środa  8:2
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  SOBMAR  15 paź  18:00  środa  6:4
 3  JUSPORT 2  TOMA  16 paź  19:00  czwartek  9:1
 4  KSIĘŻAK Łowicz  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  16 paź  19:00  środa  5:5
 5  TBS PIEKARNIA  GOK LUTOMIERSK  17 paź  19:30  piątek  2:8
 6  ZAPAŁ  SOKÓŁ Zgierz II  15 paź  17:30  środa  8:2
 7  ZARTEN  KORAD  17 paź  19:00  piątek  4:6
 
 4 Tydzień   20.10 - 24.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  KSIĘŻAK Łowicz  21 paź  19:00  wtorek  5:5
 2  GOK LUTOMIERSK  ZAPAŁ  23 paź  17:30  czwartek  2:8
 3  KORAD  JUSPORT 2  20 paź  17:30  poniedziałek  2:8
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  JAGIELLONIA TUSZYN  20 paź  18:00  poniedziałek  5:5
 5  SOBMAR  TBS PIEKARNIA  21 paź  18:00  wtorek  5:5
 6  SOKÓŁ Zgierz II  ZARTEN  21 paź  17:30  wtorek  4:6
 7  TOMA  GOK RZGÓW  20 paź  17:30  poniedziałek  5:5
 
 5 Tydzień   27.10 - 31.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  KORAD  30 paź  18:30  środa  7:3
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  ARISTO JEANS  29 paź  18:00  środa  8:2
 3  JUSPORT 2  SOKÓŁ Zgierz II  30 paź  19:00  czwartek  10:0
 4  KSIĘŻAK Łowicz  TOMA  29 paź  19:00  środa  9:1
 5  SOBMAR  GOK LUTOMIERSK  29 paź  17:00  środa  6:4
 6  TBS PIEKARNIA  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  31 paź  19:30  piątek  8:2
 7  ZARTEN  ZAPAŁ  31 paź  19:00  piątek  1:9
 
 6 Tydzień   03.11 - 07.11. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  TBS PIEKARNIA  4 lis  19:00  wtorek  5:5
 2  GOK LUTOMIERSK  ZARTEN  6 lis  17:30  czwartek  7:3
 3  KORAD  KSIĘŻAK Łowicz  3 lis  17:30  poniedziałek  1:9
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  SOBMAR  3 lis  18:00  poniedziałek  6:4
 5  SOKÓŁ Zgierz II  GOK RZGÓW  4 lis  17:30  wtorek  2:8
 6  TOMA  JAGIELLONIA TUSZYN  3 lis  17:30  poniedziałek  2:8
 7  ZAPAŁ  JUSPORT 2  5 lis  17:30  środa  5:5
 
 7 Tydzień   17.11 - 21.11. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  ZAPAŁ  19 lis  18:30  środa  5:5
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  KORAD  19 lis  18:00  środa  7:3
 3  JUSPORT 2  ZARTEN  20 lis  19:00  czwartek  7:3
 4  KSIĘŻAK Łowicz  SOKÓŁ Zgierz II  19 lis  19:00  środa  9:1
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  GOK LUTOMIERSK  17 lis  18:00  poniedziałek  5:5
 6  SOBMAR  ARISTO JEANS  19 lis  17:00  środa  4:6
 7  TBS PIEKARNIA  TOMA  21 lis  19:30  piątek  5:5
 
 8 Tydzień   24.11 - 28.11. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  25 lis  19:00  wtorek  5:5
 2  GOK LUTOMIERSK  JUSPORT 2  27 lis  17:30  czwartek  7:3
 3  KORAD  TBS PIEKARNIA  24 lis  17:30  poniedziałek  3:7
 4  SOKÓŁ Zgierz II  JAGIELLONIA TUSZYN  25 lis  17:30  wtorek  5:5
 5  TOMA  SOBMAR  24 lis  17:30  poniedziałek  5:5
 6  ZAPAŁ  KSIĘŻAK Łowicz  26 lis  17:30  środa  9:1
 7  ZARTEN  GOK RZGÓW  28 lis  19:00  piątek  2:8
 
 9 Tydzień   01.12 - 05.12. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  GOK LUTOMIERSK  2 gru  19:00  wtorek  3:7
 2  GOK RZGÓW  JUSPORT 2  3 gru  18:30  środa  10:0
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  ZAPAŁ  3 gru  18:00  środa  7:3
 4  KSIĘŻAK Łowicz  ZARTEN  3 gru  19:00  środa  8:2
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  TOMA  1 gru  18:00  poniedziałek  8:2
 6  SOBMAR  KORAD  3 gru  17:00  środa  6:4
 7  TBS PIEKARNIA  SOKÓŁ Zgierz II  5 gru  19:30  piątek  7:3
 
 10 Tydzień   08.12 - 12.12. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  GOK RZGÓW  11 gru  17:30  czwartek  6:4
 2  JUSPORT 2  KSIĘŻAK Łowicz  11 gru  19:00  czwartek  4:6
 3  KORAD  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  8 gru  17:30  poniedziałek  5:5
 4  SOKÓŁ Zgierz II  SOBMAR  9 gru  17:30  wtorek  4:6
 5  TOMA  ARISTO JEANS  8 gru  17:30  poniedziałek  3:7
 6  ZAPAŁ  TBS PIEKARNIA  10 gru  17:30  środa  7:3
 7  ZARTEN  JAGIELLONIA TUSZYN  12 gru  19:00  piątek  1:9
 
 11 Tydzień   15.12 - 19.12. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  KORAD  16 gru  19:00  wtorek  7:3
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  JUSPORT 2  17 gru  18:00  środa  6:4
 3  KSIĘŻAK Łowicz  GOK RZGÓW  17 gru  19:00  środa  5:5
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  SOKÓŁ Zgierz II  15 gru  18:00  poniedziałek  7:3
 5  SOBMAR  ZAPAŁ  17 gru  17:00  środa  2:8
 6  TBS PIEKARNIA  ZARTEN  19 gru  19:30  piątek  6:4
 7  TOMA  GOK LUTOMIERSK  15 gru  17:30  poniedziałek  3:7
 
 12 Tydzień   12.01 - 16.01. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  KSIĘŻAK Łowicz  15 sty  17:30  czwartek  3:7
 2  GOK RZGÓW  JAGIELLONIA TUSZYN  15 sty  18:30  środa  6:4
 3  JUSPORT 2  TBS PIEKARNIA  15 sty  19:00  czwartek  5:5
 4  KORAD  TOMA  12 sty  17:30  poniedziałek  9:1
 5  SOKÓŁ Zgierz II  ARISTO JEANS  13 sty  17:30  wtorek  6:4
 6  ZAPAŁ  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  14 sty  17:30  środa  8:2
 7  ZARTEN  SOBMAR  16 sty  19:00  piątek  2:8
 
 13 Tydzień   19.01 - 23.01. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  ZAPAŁ  20 sty  19:00  wtorek  4:6
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  KSIĘŻAK Łowicz  21 sty  18:00  środa  9:1
 3  KORAD  GOK LUTOMIERSK  19 sty  17:30  poniedziałek  7:3
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  ZARTEN  19 sty  18:00  poniedziałek  4:6
 5  SOBMAR  JUSPORT 2  21 sty  17:00  środa  10:0
 6  TBS PIEKARNIA  GOK RZGÓW  23 sty  19:30  piątek  3:7
 7  TOMA  SOKÓŁ Zgierz II  19 sty  17:30  poniedziałek  3:7