Terminarz 2 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   5 - 9. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  TG SOKÓŁ Zgierz II  7 paź  18:30  środa  8:2
 2  JUSPORT 2  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  8 paź  19:00  czwartek  1:9
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  GOK LUTOMIERSK  8 paź  17:30  czwartek  6:4
 4  SOBMAR  TBS PIEKARNIA  9 paź  17:30  piątek  5:5
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  KORAD  8 paź  19:30  czwartek  9:1
 6  ZAPAŁ  LUKS KOŹLE  7 paż  17:30  środa  7:3
 7  ZARTEN  ARISTO JEANS  9 paź  19:00  piątek  3:7
 
 2 Tydzień   12 - 16. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  JUSPORT 2  12 paź  19:00  poniedziałek  4:6
 2  GOK LUTOMIERSK  UNIWERSYTET MEDYCZNY  15 paź  17:30  czwartek  8:2
 3  KORAD  ZAPAŁ  16 paź  17:30  piątek  4:6
 4  LUKS KOŹLE  ZARTEN  16 paź  18:00  piątek  8:2
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  GOK RZGÓW  12 paź  18:00  poniedziałek  7:3
 6  TBS PIEKARNIA  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  16 paź  19:30  piątek  5:5
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  SOBMAR  13 paź  17:30  wtorek  2:8
 
 3 Tydzień   19 - 23. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  ARISTO JEANS  21 paź  18:30  środa  7:3
 2  JUSPORT 2  LUKS KOŹLE  22 paź  19:00  czwartek  5:5
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  TG SOKÓŁ Zgierz II  22 paź  17:30  czwartek  8:2
 4  SOBMAR  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  23 paź  17:30  piątek  3:7
 5  TBS PIEKARNIA  GOK LUTOMIERSK  23 paź  19:30  piątek  7:3
 6  ZAPAŁ  UNIWERSYTET MEDYCZNY  21 paź  17:30  środa  3:7
 7  ZARTEN  KORAD  23 paź  19:00  piątek  3:7
 
 4 Tydzień   26 - 30. 10. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  SOBMAR  26 paź  19:00  poniedziałek  3:7
 2  GOK LUTOMIERSK  ZAPAŁ  29 paź  17:30  czwartek  5:5
 3  KORAD  JUSPORT 2  30 paź  17:30  piątek  5:5
 4  LUKS KOŹLE  GOK RZGÓW  30 paź  18:00  piątek  2:8
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  26 paź  18:00  poniedziałek  10:0
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  TBS PIEKARNIA  27 paź  17:30  wtorek  1:9
 7  UNIWERSYTET MEDYCZNY  ZARTEN  29 paź  19:30  czwartek  6:4
 
 5 Tydzień   2 - 6. 11. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  KORAD  4 lis  18:30  środa  8:2
 2  JUSPORT 2  UNIWERSYTET MEDYCZNY  5 lis  19:00  czwartek  4:6
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  ARISTO JEANS  5 lis  17:30  czwartek  4:6
 4  SOBMAR  LUKS KOŹLE  6 lis  17:30  piątek  5:5
 5  TBS PIEKARNIA  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  6 lis  19:30  piątek  3:7
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  GOK LUTOMIERSK  3 lis  17:30  wtorek  3:7
 7  ZARTEN  ZAPAŁ  6 lis  19:00  piątek  1:9
 
 6 Tydzień   16 - 20. 11. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  TBS PIEKARNIA  16 lis  19:00  poniedziałek  5:5
 2  GOK LUTOMIERSK  ZARTEN  19 lis  17:30  czwartek  10:0
 3  KORAD  SOBMAR  20 lis  17:30  piątek  4:6
 4  LUKS KOŹLE  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  20 lis  18:00  piątek  6:4
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  TG SOKÓŁ Zgierz II  16 lis  18:00  poniedziałek  10:0
 6  UNIWERSYTET MEDYCZNY  GOK RZGÓW  19 lis  19:30  czwartek  7:3
 7  ZAPAŁ  JUSPORT 2  18 lis  17:30  środa  8:2
 
 7 Tydzień   23 - 27. 11. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  ZAPAŁ  25 lis  18:30  środa  6:4
 2  JUSPORT 2  ZARTEN  26 lis  19:00  czwartek  6:4
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  GOK LUTOMIERSK  23 lis  18:00  poniedziałek  8:2
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KORAD  26 lis  17:30  czwartek  3:7
 5  SOBMAR  UNIWERSYTET MEDYCZNY  27 lis  17:30  piątek  2:8
 6  TBS PIEKARNIA  LUKS KOŹLE  27 lis  19:30  piątek  6:4
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  ARISTO JEANS  24 lis  17:30  wtorek  2:8
 
 8 Tydzień   30.11 - 4.12. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  30 lis  19:00  poniedziałek  4:6
 2  GOK LUTOMIERSK  JUSPORT 2  3 gru  17:30  czwartek  6:4
 3  KORAD  TBS PIEKARNIA  4 gru  17:30  piątek  4:6
 4  LUKS KOŹLE  TG SOKÓŁ Zgierz II  4 gru  18:00  piątek  8:2
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  3 gru  19:30  czwartek  7:3
 6  ZAPAŁ  SOBMAR  2 gru  17:30  środa  6:4
 7  ZARTEN  GOK RZGÓW  4 gru  19:00  piątek  2:8
 
 9 Tydzień   7 - 11. 12. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  GOK LUTOMIERSK  7 gru  19:00  poniedziałek  4:6
 2  GOK RZGÓW  JUSPORT 2  9 gru  18:30  środa  7:3
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  LUKS KOŹLE  7 gru  18:00  poniedziałek  8:2
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  ZAPAŁ  10 gru  17:30  czwartek  3:7
 5  SOBMAR  ZARTEN  11 gru  17:30  piątek  7:3
 6  TBS PIEKARNIA  UNIWERSYTET MEDYCZNY  11 gru  19:30  piątek  7:3
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  KORAD  8 gru  17:30  wtorek  2:8
 
 10 Tydzień   14 - 18. 12. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  GOK RZGÓW  17 gru  17:30  czwartek  8:2
 2  JUSPORT 2  SOBMAR  17 gru  19:00  czwartek  3:7
 3  KORAD  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  18 gru  17:30  piątek  2:8
 4  LUKS KOŹLE  ARISTO JEANS  18 gru  18:00  piątek  4:6
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  TG SOKÓŁ Zgierz II  17 gru  19:30  czwartek  9:1
 6  ZAPAŁ  TBS PIEKARNIA  16 gru  17:30  środa  5:5
 7  ZARTEN  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  18 gru  19:00  piątek  4:6
 
 11 Tydzień   11 - 15. 01. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  KORAD  11 sty  19:00  poniedziałek  5:5
 2  LUKS KOŹLE  GOK LUTOMIERSK  15 sty  18:00  piątek  6:4
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  UNIWERSYTET MEDYCZNY  11 sty  18:00  poniedziałek  3:7
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  JUSPORT 2  14 sty  17:30  czwartek  6:4
 5  SOBMAR  GOK RZGÓW  15 sty  17:30  piątek  3:7
 6  TBS PIEKARNIA  ZARTEN  15 sty  19:30  piątek  9:1
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  ZAPAŁ  12 sty  17:30  wtorek  3:7
 
 12 Tydzień   18 - 22. 01. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  SOBMAR  21 sty  17:30  czwartek  4:6
 2  GOK RZGÓW  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  20 sty  18:30  środa  10:0
 3  JUSPORT 2  TBS PIEKARNIA  21 sty  19:00  czwartek  4:6
 4  KORAD  LUKS KOŹLE  22 sty  17:30  piątek  3:7
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  ARISTO JEANS  21 sty  19:30  czwartek  6:4
 6  ZAPAŁ  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  20 sty  17:30  środa  5:5
 7  ZARTEN  TG SOKÓŁ Zgierz II  22 sty  19:00  piątek  6:4
 
 13 Tydzień   25 - 29. 01. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  ZAPAŁ  25 sty  19:00  poniedziałek  4:6
 2  KORAD  GOK LUTOMIERSK  29 sty  17:30  piątek  -:-
 3  LUKS KOŹLE  UNIWERSYTET MEDYCZNY  29 sty  18:00  piątek  2:8
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  ZARTEN  25 sty  18:00  poniedziałek  10:0
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  SOBMAR  28 sty  17:30  czwartek  5:5
 6  TBS PIEKARNIA  GOK RZGÓW  29 sty  19:30  piątek  7:3
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  JUSPORT 2  26 sty  17:30  wtorek  1:9