Terminarz 2 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   16 - 20. 02. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  ZARTEN  17 lut  19:00  wtorek  6:4
 2  GOK LUTOMIERSK  JAGIELLONIA TUSZYN  19 lut  17:30  czwartek  1:9
 3  KORAD  SOKÓŁ Zgierz II  17 lut  17:30  wtorek  8:2
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  JUSPORT 2  16 lut  18:00  poniedziałek  5:5
 5  SOBMAR  GOK RZGÓW  20 lut  17:30  piątek  2:8
 6  TBS PIEKARNIA  KSIĘŻAK Łowicz  20 lut  19:30  piątek  5:5
 7  ZAPAŁ  TOMA  18 lut  17:30  środa  10:0
 
 2 Tydzień   23 - 27. 02. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  27 lut  19:00  piątek  7:3
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  TBS PIEKARNIA  25 lut  17:30  środa  6:4
 3  JUSPORT 2  ARISTO JEANS  26 lut  19:00  czwartek  6:4
 4  KSIĘŻAK Łowicz  SOBMAR  25 lut  19:00  środa  8:2
 5  SOKÓŁ Zgierz II  GOK LUTOMIERSK  24 lut  17:30  wtorek  7:3
 6  ZAPAŁ  KORAD  25 lut  17:30  środa  8:2
 7  ZARTEN  TOMA  27 lut  19:00  piątek  4:6
 
 3 Tydzień   2 - 6. 03. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  GOK RZGÓW  3 mar  19:00  wtorek  6:4
 2  GOK LUTOMIERSK  TBS PIEKARNIA  5 mar  17:30  czwartek  5:5
 3  KORAD  ZARTEN  6 mar  17:30  piątek  3:7
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  KSIĘŻAK Łowicz  2 mar  18:00  poniedziałek  8:2
 5  SOBMAR  JAGIELLONIA TUSZYN  3 mar  17:30  wtorek  1:9
 6  SOKÓŁ Zgierz II  ZAPAŁ  3 mar  17:30  wtorek  4:6
 7  TOMA  JUSPORT 2  6 mar  19:30  piątek  1:9
 
 4 Tydzień   9 - 13. 03. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  TOMA  11 mar  18:30  środa  9:1
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  11 mar  17:30  środa  5:5
 3  JUSPORT 2  KORAD  12 mar  19:00  czwartek  6:4
 4  KSIĘŻAK Łowicz  ARISTO JEANS  11 mar  19:00  środa  5:5
 5  TBS PIEKARNIA  SOBMAR  13 mar  19:30  piątek  7:3
 6  ZAPAŁ  GOK LUTOMIERSK  11 mar  17:30  środa  6:4
 7  ZARTEN  SOKÓŁ Zgierz II  13 mar  19:00  piątek  5:5
 
 5 Tydzień   16 - 20. 03. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  JAGIELLONIA TUSZYN  17 mar  19:00  wtorek  4:6
 2  GOK LUTOMIERSK  SOBMAR  19 mar  17:30  czwartek  9:1
 3  KORAD  GOK RZGÓW  20 mar  17:30  piątek  1:9
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  TBS PIEKARNIA  16 mar  18:00  poniedziałek  8:2
 5  SOKÓŁ Zgierz II  JUSPORT 2  17 mar  17:30  wtorek  5:5
 6  TOMA  KSIĘŻAK Łowicz  20 mar  19:30  piątek  3:7
 7  ZAPAŁ  ZARTEN  18 mar  17:30  środa  9:1
 
 6 Tydzień   23 - 27. 03. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  SOKÓŁ Zgierz II  25 mar  18:30  środa  7:3
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  TOMA  25 mar  17:30  środa  7:3
 3  JUSPORT 2  ZAPAŁ  26 mar  19:00  czwartek  2:8
 4  KSIĘŻAK Łowicz  KORAD  25 mar  19:00  środa  9:1
 5  SOBMAR  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  27 mar  17:30  piątek  2:8
 6  TBS PIEKARNIA  ARISTO JEANS  27 mar  19:30  piątek  7:3
 7  ZARTEN  GOK LUTOMIERSK  27 mar  19:00  piątek  6:4
 
 7 Tydzień   30.03 - 3.04. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  SOBMAR  31 mar  19:00  wtorek  5:5
 2  GOK LUTOMIERSK  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  2 kwi  17:30  czwartek  2:8
 3  KORAD  JAGIELLONIA TUSZYN  3 kwi  17:30  piątek  2:8
 4  SOKÓŁ Zgierz II  KSIĘŻAK Łowicz  31 mar  17:30  wtorek  2:8
 5  TOMA  TBS PIEKARNIA  3 kwi  19:30  piątek  4:6
 6  ZAPAŁ  GOK RZGÓW  1 kwi  17:30  środa  2:8
 7  ZARTEN  JUSPORT 2  3 kwi  19:00  piątek  6:4
 
 8 Tydzień   13 - 17. 04. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  ZARTEN  15 kwi  18:30  środa  8:2
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  SOKÓŁ Zgierz II  15 kwi  17:30  środa  9:1
 3  JUSPORT 2  GOK LUTOMIERSK  16 kwi  19:00  czwartek  6:4
 4  KSIĘŻAK Łowicz  ZAPAŁ  15 kwi  19:00  środa  7:3
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  ARISTO JEANS  13 kwi  18:00  poniedziałek  5:5
 6  SOBMAR  TOMA  17 kwi  17:30  piątek  7:3
 7  TBS PIEKARNIA  KORAD  17 kwi  19:30  piątek  6:4
 
 9 Tydzień   20 - 24. 04. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  ARISTO JEANS  23 kwi  17:30  czwartek  6:4
 2  JUSPORT 2  GOK RZGÓW  23 kwi  19:00  czwartek  4:6
 3  KORAD  SOBMAR  24 kwi  17:30  piątek  3:7
 4  SOKÓŁ Zgierz II  TBS PIEKARNIA  21 kwi  17:30  wtorek  2:8
 5  TOMA  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  24 kwi  19:30  piątek  2:8
 6  ZAPAŁ  JAGIELLONIA TUSZYN  22 kwi  17:30  środa  3:7
 7  ZARTEN  KSIĘŻAK Łowicz  24 kwi  19:00  piątek  5:5
 
 10 Tydzień   27.04 - 8.05. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  TOMA  28 kwi  19:00  wtorek  9:1
 2  GOK RZGÓW  GOK LUTOMIERSK  29 kwi  18:30  środa  9:1
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  ZARTEN  29 kwi  17:30  środa  9:1
 4  KSIĘŻAK Łowicz  JUSPORT 2  29 kwi  19:00  środa  8:2
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  KORAD  27 kwi  18:00  poniedziałek  8:2
 6  SOBMAR  SOKÓŁ Zgierz II  8 maj  17:30  piątek  7:3
 7  TBS PIEKARNIA  ZAPAŁ  8 maj  19:30  piątek  7:3
 
 11 Tydzień   11 - 15. 05. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  TOMA  14 maj  17:30  czwartek  5:5
 2  GOK RZGÓW  KSIĘŻAK Łowicz  13 maj  18:30  środa  5:5
 3  JUSPORT 2  JAGIELLONIA TUSZYN  14 maj  19:00  czwartek  1:9
 4  KORAD  ARISTO JEANS  15 maj  17:30  piątek  2:8
 5  SOKÓŁ Zgierz II  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  12 maj  17:30  wtorek  2:8
 6  ZAPAŁ  SOBMAR  13 maj  17:30  środa  9:1
 7  ZARTEN  TBS PIEKARNIA  15 maj  19:00  piątek  2:8
 
 12 Tydzień   18 -22. 05. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  SOKÓŁ Zgierz II  19 maj  19:00  wtorek  7:3
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  GOK RZGÓW  20 maj  17:30  środa  4:6
 3  KSIĘŻAK Łowicz  GOK LUTOMIERSK  20 maj  19:00  środa  8:2
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  ZAPAŁ  18 maj  18:00  poniedziałek  3:7
 5  SOBMAR  ZARTEN  22 maj  17:30  piątek  5:5
 6  TBS PIEKARNIA  JUSPORT 2  22 maj  19:30  piątek  8:2
 7  TOMA  KORAD  22 maj  19:30  piątek  4:6
 
 13 Tydzień   25 - 29. 05. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  KORAD  28 maj  17:30  czwartek  6:4
 2  GOK RZGÓW  TBS PIEKARNIA  27 maj  18:30  środa  5:5
 3  JUSPORT 2  SOBMAR  28 maj  19:00  czwartek  3:7
 4  KSIĘŻAK Łowicz  JAGIELLONIA TUSZYN  27 maj  19:00  środa  6:4
 5  SOKÓŁ Zgierz II  TOMA  26 maj  17:30  wtorek  4:6
 6  ZAPAŁ  ARISTO JEANS  27 maj  17:30  środa  4:6
 7  ZARTEN  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  29 maj  19:00  piątek  4:6