Terminarz 2 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   1 - 5. 02. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  ZARTEN  1 lut  19:00  poniedziałek  8:2
 2  GOK LUTOMIERSK  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  4 lut  17:30  czwartek  4:6
 3  KORAD  UNIWERSYTET MEDYCZNY  5 lut  17:30  piątek  3:7
 4  LUKS KOŹLE  ZAPAŁ  5 lut  18:00  piątek  4:6
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  JUSPORT 2  1 lut  18:00  poniedziałek  8:2
 6  TBS PIEKARNIA  SOBMAR  5 lut  19:30  piątek  5:5
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  GOK RZGÓW  2 lut  17:30  wtorek  4:6
 
 2 Tydzień   8 - 12. 02. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  10 lut  18:30  środa  3:7
 2  JUSPORT 2  ARISTO JEANS  11 lut  19:00  czwartek  6:4
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  TBS PIEKARNIA  11 lut  17:30  czwartek  2:8
 4  SOBMAR  TG SOKÓŁ Zgierz II  12 lut  17:30  piątek  10:0
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  GOK LUTOMIERSK  11 lut  19:30  czwartek  7:3
 6  ZAPAŁ  KORAD  10 lut  17:30  środa  6:4
 7  ZARTEN  LUKS KOŹLE  12 lut  19:00  piątek  4:6
 
 3 Tydzień   29.02 - 4.03. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  GOK RZGÓW  29 lut  19:00  poniedziałek  5:5
 2  GOK LUTOMIERSK  TBS PIEKARNIA  3 mar  17:30  czwartek  4:6
 3  KORAD  ZARTEN  4 mar  17:30  piątek  7:3
 4  LUKS KOŹLE  JUSPORT 2  4 mar  18:00  piątek  8:2
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  SOBMAR  29 lut  18:00  poniedziałek  10:0
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  1 mar  17:30  wtorek  5:5
 7  UNIWERSYTET MEDYCZNY  ZAPAŁ  3 mar  19:30  czwartek  6:4
 
 4 Tydzień   7 - 11. 03. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  LUKS KOŹLE  9 mar  18:30  środa  5:5
 2  JUSPORT 2  KORAD  10 mar  19:00  czwartek  7:3
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  10 mar  17:30  czwartek  3:7
 4  SOBMAR  ARISTO JEANS  11 mar  17:30  piątek  5:5
 5  TBS PIEKARNIA  TG SOKÓŁ Zgierz II  11 mar  19:30  piątek  9:1
 6  ZAPAŁ  GOK LUTOMIERSK  9 mar  17:30  środa  8:2
 7  ZARTEN  UNIWERSYTET MEDYCZNY  11 mar  19:00  piątek  2:8
 
 5 Tydzień   14 - 18. 03 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  14 mar  19:00  poniedziałek  5:5
 2  GOK LUTOMIERSK  TG SOKÓŁ Zgierz II  17 mar  17:30  czwartek  7:3
 3  KORAD  GOK RZGÓW  18 mar  17:30  piątek  4:6
 4  LUKS KOŹLE  SOBMAR  18 mar  18:00  piątek  6:4
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  TBS PIEKARNIA  14 mar  18:00  poniedziałek  8:2
 6  UNIWERSYTET MEDYCZNY  JUSPORT 2  17 mar  19:30  czwartek  9:1
 7  ZAPAŁ  ZARTEN  16 mar  17:30  środa  8:2
 
 6 Tydzień   21 - 25. 03 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  UNIWERSYTET MEDYCZNY  23 mar  18:30  środa  3:7
 2  JUSPORT 2  ZAPAŁ  24 mar  19:00  czwartek  6:4
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  LUKS KOŹLE  24 mar  17:30  czwartek  7:3
 4  SOBMAR  KORAD  25 mar  17:30  piątek  4:6
 5  TBS PIEKARNIA  ARISTO JEANS  25 mar  19:30  piątek  5:5
 6  TG SOKÓŁ Zgierz II  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  22 mar  17:30  wtorek  0:10
 7  ZARTEN  GOK LUTOMIERSK  25 mar  19:00  piątek  3:7
 
 7 Tydzień   4 - 8. 04. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  TG SOKÓŁ Zgierz II  4 kwi  19:00  poniedziałek  9:1
 2  GOK LUTOMIERSK  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  7 kwi  17:30  czwartek  0:10
 3  KORAD  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  8 kwi  17:30  piątek  6:4
 4  LUKS KOŹLE  TBS PIEKARNIA  8 kwi  18:00  piątek  2:8
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  SOBMAR  7 kwi  19:30  czwartek  9:1
 6  ZAPAŁ  GOK RZGÓW  6 kwi  17:30  środa  4:6
 7  ZARTEN  JUSPORT 2  8 kwi  19:00  piątek  4:6
 
 8 Tydzień   11 - 15. 04. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK RZGÓW  ZARTEN  13 kwi  18:30  środa  9:1
 2  JUSPORT 2  GOK LUTOMIERSK  14 kwi  19:00  czwartek  7:3
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  ARISTO JEANS  11 kwi  18:00  poniedziałek  7:3
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  UNIWERSYTET MEDYCZNY  14 kwi  17:30  czwartek  1:9
 5  SOBMAR  ZAPAŁ  15 kwi  17:30  piątek  2:8
 6  TBS PIEKARNIA  KORAD  15 kwi  19:30  piątek  5:5
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  LUKS KOŹLE  12 kwi  17:30  wtorek  0:10
 
 9 Tydzień   18 - 22. 04. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  ARISTO JEANS  21 kwi  17:30  czwartek  5:5
 2  JUSPORT 2  GOK RZGÓW  21 kwi  19:00  czwartek  4:6
 3  KORAD  TG SOKÓŁ Zgierz II  22 kwi  17:30  piątek  8:2
 4  LUKS KOŹLE  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  22 kwi  18:00  piątek  3:7
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  TBS PIEKARNIA  21 kwi  19:30  czwartek  7:3
 6  ZAPAŁ  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  20 kwi  17:30  środa  9:1
 7  ZARTEN  SOBMAR  22 kwi  19:00  piątek  5:5
 
 10 Tydzień   25 - 29. 04. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  LUKS KOŹLE  25 kwi  19:00  poniedziałek  5:5
 2  GOK RZGÓW  GOK LUTOMIERSK  27 kwi  18:30  środa  9:1
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  KORAD  25 kwi  18:00  poniedziałek  9:1
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  ZARTEN  28 kwi  17:30  czwartek  5:5
 5  SOBMAR  JUSPORT 2  29 kwi  17:30  piątek  3:7
 6  TBS PIEKARNIA  ZAPAŁ  29 kwi  19:30  piątek  5:5
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  UNIWERSYTET MEDYCZNY  26 kwi  17:30  wtorek  0:10
 
 11 Tydzień   16 - 20. 05. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  LUKS KOŹLE  19 maj  17:30  czwartek  4:6
 2  GOK RZGÓW  SOBMAR  18 maj  18:30  środa  10:0
 3  JUSPORT 2  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  19 maj  19:00  czwartek  6:4
 4  KORAD  ARISTO JEANS  20 maj  17:30  piątek  6:4
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  19 maj  19:30  czwartek  8:2
 6  ZAPAŁ  TG SOKÓŁ Zgierz II  18 maj  17:30  środa  10:0
 7  ZARTEN  TBS PIEKARNIA  20 maj  19:00  piątek  1:9
 
 12 Tydzień   23 - 27. 05. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  UNIWERSYTET MEDYCZNY  23 maj  19:00  poniedziałek  4:6
 2  LUKS KOŹLE  KORAD  27 maj  18:00  piątek  1:9
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  ZAPAŁ  23 maj  18:00  poniedziałek  5:5
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  GOK RZGÓW  26 maj  17:30  czwartek  5:5
 5  SOBMAR  GOK LUTOMIERSK  27 maj  17:30  piątek  3:7
 6  TBS PIEKARNIA  JUSPORT 2  27 maj  19:30  piątek  9:1
 7  TG SOKÓŁ Zgierz II  ZARTEN  24 maj  17:30  wtorek  4:6
 
 13 Tydzień   30.05 - 3.06. 2016
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  KORAD  2 cze  17:30  czwartek  5:5
 2  GOK RZGÓW  TBS PIEKARNIA  1 cze  18:30  środa  7:3
 3  JUSPORT 2  TG SOKÓŁ Zgierz II  2 cze  19:00  czwartek  9:1
 4  SOBMAR  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  3 cze  17:30  piątek  8:2
 5  UNIWERSYTET MEDYCZNY  LUKS KOŹLE  2 cze  19:30  czwartek  9:1
 6  ZAPAŁ  ARISTO JEANS  1 cze  17:30  środa  7:3
 7  ZARTEN  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  3 cze  19:00  piątek  4:6