Terminarz 3 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   18-22 09 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS Łódź  D.K.502 Łódź  19.09.  17.00  wtorek  9:1
 2  JEDYNKA I Łódź  JEDYNKA II Łódź  22.09.  19.00  piątek  10:0
 3  Magellan  SOBMAR Łódź  22.09.  19.00  piątek  6:4
 4  PANTA Łódź          
 5  Poczta Łódź II  DECO STAR Łódź  19.09.  17.30  wtorek  6:4
 6  RELAX Brzeziny  Mark-Tom Różyca  21.09.  17.00  czwartek  7:3
 7  RELAX Łódź  ELEKTROPROJEKT Łódź        5:5
 
 2 Tydzień   25-29 09 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DECO STAR Łódź  D.K.502 Łódź  25.09.  18.00  poniedziaek  4:6
 2  ELEKTROPROJEKT Łódź  Poczta Łódź II  25.09.  16.30  poniedziaek  3:7
 3  JEDYNKA I Łódź  Magellan  29.09.  19.00  piątek  3:7
 4  JEDYNKA II Łódź  ATOS Łódź  29.09.  19.00  piątek  2:8
 5  Mark-Tom Różyca  RELAX Łódź  25.09.  17.00  poniedziaek  4:6
 6  PANTA Łódź  RELAX Brzeziny  29.09.  17.00  piątek  7:3
 7  SOBMAR Łódź          
 
 3 Tydzień   02-06 10 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS Łódź  DECO STAR Łódź  03.10.  17.00  wtorek  8:2
 2  D.K.502 Łódź  ELEKTROPROJEKT Łódź  04.10.  18.00  środa  6:4
 3  JEDYNKA I Łódź          
 4  Magellan  JEDYNKA II Łódź  06.10.  19.00  piątek  8:2
 5  Poczta Łódź II  Mark-Tom Różyca  03.10.  17.30  wtorek  5:5
 6  RELAX Brzeziny  SOBMAR Łódź  05.10.  17.30  czwartek  3:7
 7  RELAX Łódź  PANTA Łódź        5:5
 
 4 Tydzień   09-13 10 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT Łódź  ATOS Łódź  12.10.  16.30  czwartek  3:7
 2  JEDYNKA I Łódź  RELAX Brzeziny  13.10.  19.00  piątek  6:4
 3  JEDYNKA II Łódź  DECO STAR Łódź  13.10.  19.00  piątek  10:0
 4  Magellan          
 5  Mark-Tom Różyca  D.K.502 Łódź  09.10.  17.00  poniedziaek  7:3
 6  PANTA Łódź  Poczta Łódź II  13.10.  17.00  piątek  4:6
 7  SOBMAR Łódź  RELAX Łódź  11.10.  18.00  środa  8:2
 
 5 Tydzień   16-20 10 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS Łódź  Mark-Tom Różyca  17.10.  17.00  wtorek  7:3
 2  D.K.502 Łódź  PANTA Łódź  18.10.  18.00  środa  5:5
 3  DECO STAR Łódź  ELEKTROPROJEKT Łódź  16.10.  18.00  poniedziaek  5:5
 4  JEDYNKA II Łódź          
 5  Poczta Łódź II  SOBMAR Łódź  17.10.  17.30  wtorek  4:6
 6  RELAX Brzeziny  Magellan  19.10.  17.30  czwartek  2:8
 7  RELAX Łódź  JEDYNKA I Łódź        1:9
 
 6 Tydzień   23-27 10 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  JEDYNKA I Łódź  Poczta Łódź II  27.10.  19.00  piątek  10:0
 2  JEDYNKA II Łódź  ELEKTROPROJEKT Łódź  27.10.  19.00  piątek  9:1
 3  Magellan  RELAX Łódź  27.10.  19.00  piątek  8:2
 4  Mark-Tom Różyca  DECO STAR Łódź  23.10.  17.00  poniedziaek  7:3
 5  PANTA Łódź  ATOS Łódź  27.10.  17.00  piątek  5:5
 6  RELAX Brzeziny          
 7  SOBMAR Łódź  D.K.502 Łódź  25.10.  18.00  środa  7:3
 
 7 Tydzień   06-10 11 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS Łódź  SOBMAR Łódź  07.11.  17.00  wtorek  3:7
 2  D.K.502 Łódź  JEDYNKA I Łódź  08.11.  18.00  środa  5:5
 3  DECO STAR Łódź  PANTA Łódź  06.11.  18.00  poniedziaek  4:6
 4  ELEKTROPROJEKT Łódź  Mark-Tom Różyca  09.11.  16.30  czwartek  4:6
 5  Poczta Łódź II  Magellan  07.11.  17.00  wtorek  2:8
 6  RELAX Brzeziny  JEDYNKA II Łódź  09.11.  17.30  czwartek  7:3
 7  RELAX Łódź          
 
 8 Tydzień   13-17 11 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  JEDYNKA I Łódź  ATOS Łódź  17.11.  19.00  piątek  5:5
 2  JEDYNKA II Łódź  Mark-Tom Różyca  17.11.  19.00  piątek  6:4
 3  Magellan  D.K.502 Łódź  17.11.  19.00  piątek  8:2
 4  PANTA Łódź  ELEKTROPROJEKT Łódź  17.11.  17.00  piątek  5:5
 5  Poczta Łódź II          
 6  RELAX Brzeziny  RELAX Łódź  16.11.  17.30  czwartek  4:6
 7  SOBMAR Łódź  DECO STAR Łódź  15.11.  18.00  środa  10:0
 
 9 Tydzień   20-24 11 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS Łódź  Magellan  21.11.  17.00  wtorek  5:5
 2  D.K.502 Łódź          
 3  DECO STAR Łódź  JEDYNKA I Łódź  20.11.  18.00  poniedziaek  0:10
 4  ELEKTROPROJEKT Łódź  SOBMAR Łódź  23.11.  16.30  czwartek  0:10
 5  Mark-Tom Różyca  PANTA Łódź  20.11.  17.00  poniedziaek  10:0 WALK
 6  Poczta Łódź II  RELAX Brzeziny  21.11.  17.30  wtorek  1:9
 7  RELAX Łódź  JEDYNKA II Łódź        7:3
 
 10 Tydzień   27 11-01 12 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS Łódź          
 2  D.K.502 Łódź  RELAX Brzeziny  29.11.  18.00  środa  2:8
 3  JEDYNKA I Łódź  ELEKTROPROJEKT Łódź  01.12.  19.00  piątek  9:1
 4  JEDYNKA II Łódź  PANTA Łódź  01.12.  19.00  piątek  10:0 WALK
 5  Magellan  DECO STAR Łódź  01.12.  19.00  piątek  10:0
 6  Mark-Tom Różyca  SOBMAR Łódź  27.11.  17.00  poniedziaek  1:9
 7  RELAX Łódź  Poczta Łódź II        3:7
 
 11 Tydzień   04-08 12 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  D.K.502 Łódź  RELAX Łódź  06.12.  18.00  środa  6:4
 2  DECO STAR Łódź          
 3  ELEKTROPROJEKT Łódź  Magellan  07.12.  16.30  czwartek  4:6
 4  JEDYNKA I Łódź  Mark-Tom Różyca  08.12.  19.00  piątek  8:2
 5  Poczta Łódź II  JEDYNKA II Łódź  05.12.  17.30  wtorek  8:2
 6  RELAX Brzeziny  ATOS Łódź  07.12.  17.30  czwartek  8:2
 7  SOBMAR Łódź  PANTA Łódź  06.12.  18.00  środa  8:2
 
 12 Tydzień   11-15 12 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS Łódź  RELAX Łódź  12.12.  17.00  wtorek  8:2
 2  DECO STAR Łódź  RELAX Brzeziny  11.12.  18.00  poniedziaek  1:9
 3  ELEKTROPROJEKT Łódź          
 4  JEDYNKA II Łódź  SOBMAR Łódź  15.12.  19.00  piątek  3:7
 5  Mark-Tom Różyca  Magellan  11.12.  17.00  poniedziaek  2:8
 6  PANTA Łódź  JEDYNKA I Łódź  15.12.  17.00  piątek  0:10 WALK
 7  Poczta Łódź II  D.K.502 Łódź  12.12.  17.30  wtorek  8:2
 
 13 Tydzień   18-22 12 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  D.K.502 Łódź  JEDYNKA II Łódź  20.12.  18.00  środa  6:4
 2  JEDYNKA I Łódź  SOBMAR Łódź  22.12.  19.00  piątek  1:9
 3  Magellan  PANTA Łódź  22.12.  19.00  piątek  10:0 WALK
 4  Mark-Tom Różyca          
 5  Poczta Łódź II  ATOS Łódź  19.12.  17.30  wtorek  3:7
 6  RELAX Brzeziny  ELEKTROPROJEKT Łódź  21.12.  17.30  czwartek  9:1
 7  RELAX Łódź  DECO STAR Łódź  20.12.  16.30  środa  8:2