Terminarz 3 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   13-17 02 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  D.K.502 Łódź  ATOS Łódź  15.02.  18.00  środa  3:7
 2  JEDYNKA I Łódź  JEDYNKA II Łódź  17.02.  19.00  piątek  7:3
 3  Magellan  ELEKTROPROJEKT Łódź  17.02.  19.00  piątek  10:0
 4  PANTA Łódź  SOBMAR Łódź  17.02.  18.00  piątek  8:2
 5  RELAX Brzeziny  TKKF ALLES Głowno II  16.02.  17.30  czwartek  4:6
 6  RELAX Łódź  Poczta Łódź II        6:4
 7  T.B.S. Piekarnia II  DECO STAR Łódź  17.02.  18.30  piątek  6:4
 
 2 Tydzień   20-24 02 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DECO STAR Łódź  Magellan  20.02.  18.00  poniedziaek  4:6
 2  ELEKTROPROJEKT Łódź  RELAX Łódź  23.02.  16.30  czwartek  2:8
 3  JEDYNKA I Łódź  T.B.S. Piekarnia II  24.02.  19.00  piątek  0:10
 4  JEDYNKA II Łódź  D.K.502 Łódź  24.02.  19.00  piątek  8:2
 5  Poczta Łódź II  RELAX Brzeziny        8:2
 6  SOBMAR Łódź  ATOS Łódź  22.02.  18.00  środa  5:5
 7  TKKF ALLES Głowno II  PANTA Łódź  20.02.  17.00  poniedziaek  8:2
 
 3 Tydzień   27 02-03 03 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS Łódź  TKKF ALLES Głowno II  28.02.  17.00  wtorek  9:1
 2  D.K.502 Łódź  SOBMAR Łódź  01.03.  18.00  środa  2:8
 3  Magellan  JEDYNKA I Łódź  03.03.  19.00  piątek  7:3
 4  PANTA Łódź  Poczta Łódź II        4:6
 5  RELAX Brzeziny  ELEKTROPROJEKT Łódź  02.03.  17.30  piątek  6:4
 6  RELAX Łódź  DECO STAR Łódź  27.02.  16.30  poniedziaek  6:4
 7  T.B.S. Piekarnia II  JEDYNKA II Łódź  03.03.  18.30  piątek  9:1
 
 4 Tydzień   06-10 03 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DECO STAR Łódź  RELAX Brzeziny  06.03.  18.00  poniedziaek  4:6
 2  ELEKTROPROJEKT Łódź  PANTA Łódź  09.03.  16.30  czwartek  3:7
 3  JEDYNKA I Łódź  RELAX Łódź  10.03.  19.00  piątek  6:4
 4  JEDYNKA II Łódź  SOBMAR Łódź  10.03.  19.00  piątek  4:6
 5  Poczta Łódź II  ATOS Łódź        2:8
 6  T.B.S. Piekarnia II  Magellan  10.03.  18.30  piątek  8:2
 7  TKKF ALLES Głowno II  D.K.502 Łódź  06.03.  17.00  poniedziaek  10:0
 
 5 Tydzień   13-17 03 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS Łódź  ELEKTROPROJEKT Łódź  14.03.  17.00  wtorek  9:1
 2  D.K.502 Łódź  Poczta Łódź II        3:7
 3  Magellan  JEDYNKA II Łódź  17.03.  19.00  piątek  9:1
 4  PANTA Łódź  DECO STAR Łódź  17.03.  17.00  piątek  7:3
 5  RELAX Brzeziny  JEDYNKA I Łódź  16.03.  17.30  czwartek  3:7
 6  RELAX Łódź  T.B.S. Piekarnia II  13.03.  16.30  poniedziaek  0:10
 7  SOBMAR Łódź  TKKF ALLES Głowno II  15.03.  18.00  środa  1:9
 
 6 Tydzień   20-24 03 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DECO STAR Łódź  ATOS Łódź  20.03.  18.00  poniedziaek  3:7
 2  ELEKTROPROJEKT Łódź  D.K.502 Łódź  23.03.  16.30  czwartek  5:5
 3  JEDYNKA I Łódź  PANTA Łódź  24.03.  19.00  piątek  9:1
 4  JEDYNKA II Łódź  TKKF ALLES Głowno II  24.03.  19.00  piątek  3:7
 5  Poczta Łódź II  SOBMAR Łódź        7:3
 6  RELAX Łódź  Magellan  20.03.  16.30  poniedziaek  3:7
 7  T.B.S. Piekarnia II  RELAX Brzeziny  24.03.  18.30  piątek  7:3
 
 7 Tydzień   27-31 03 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS Łódź  JEDYNKA I Łódź  28.03.  17.00  wtorek  6:4
 2  D.K.502 Łódź  DECO STAR Łódź  29.03.  18.00  środa  7:3
 3  Magellan  RELAX Brzeziny  31.03.  19.00  piątek  7:3
 4  PANTA Łódź  T.B.S. Piekarnia II  31.03.  17.00  piątek  0:10
 5  RELAX Łódź  JEDYNKA II Łódź  27.03.  16.30  poniedziaek  10:0wal
 6  SOBMAR Łódź  ELEKTROPROJEKT Łódź  29.03.  18.00  środa  7:3
 7  TKKF ALLES Głowno II  Poczta Łódź II        5:5
 
 8 Tydzień   03-07 04 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DECO STAR Łódź  SOBMAR Łódź  03.04.  18.00  poniedziaek  4:6
 2  ELEKTROPROJEKT Łódź  TKKF ALLES Głowno II  06.04.  16.30  czwartek  0:10
 3  JEDYNKA I Łódź  D.K.502 Łódź  07.04.  19.00  piątek  8:2
 4  JEDYNKA II Łódź  Poczta Łódź II        0:10
 5  PANTA Łódź  Magellan  07.04.  17.00  piątek  2:8
 6  RELAX Łódź  RELAX Brzeziny  03.04.  16.30  poniedziaek  6:4
 7  T.B.S. Piekarnia II  ATOS Łódź  07.04.  18.30  piątek  9:1
 
 9 Tydzień   10-14 04 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  D.K.502 Łódź  T.B.S. Piekarnia II  12.04.  18.00  środa  1:9
 2  Magellan  ATOS Łódź  14.04.  19.00  czwartek  4:6
 3  PANTA Łódź  RELAX Łódź  14.04.  17.00  piątek  10:0
 4  Poczta Łódź II  ELEKTROPROJEKT Łódź        10:0
 5  RELAX Brzeziny  JEDYNKA II Łódź  13.04.  17.30  czwartek  5:5
 6  SOBMAR Łódź  JEDYNKA I Łódź  12.04.  18.00  środa  4:6
 7  TKKF ALLES Głowno II  DECO STAR Łódź  10.04.  17.00  poniedziaek  6:4
 
 10 Tydzień   18-21 04 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS Łódź  RELAX Łódź  18.04.  17.00  wtorek  9:1
 2  D.K.502 Łódź  Magellan  19.04.  18.00  środa  5:5
 3  JEDYNKA I Łódź  TKKF ALLES Głowno II  21.04.  19.00  piątek  6:4
 4  JEDYNKA II Łódź  ELEKTROPROJEKT Łódź  21.04.  19.00  piątek  5:5
 5  Poczta Łódź II  DECO STAR Łódź        8:2
 6  RELAX Brzeziny  PANTA Łódź  20.04.  17.30  czwartek  6:4
 7  T.B.S. Piekarnia II  SOBMAR Łódź  21.04.  18.30  piątek  10:0
 
 11 Tydzień   24-28 04 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS Łódź  RELAX Brzeziny  25.04.  17.00  wtorek  6:4
 2  ELEKTROPROJEKT Łódź  DECO STAR Łódź  27.04.  16.30  czwartek  3:7
 3  Magellan  SOBMAR Łódź  28.04.  19.00  piątek  2:8
 4  PANTA Łódź  JEDYNKA II Łódź  28.04.  17.00  piątek  7:3
 5  Poczta Łódź II  JEDYNKA I Łódź        5:5
 6  RELAX Łódź  D.K.502 Łódź  24.04.  16.30  poniedziaek  6:4
 7  TKKF ALLES Głowno II  T.B.S. Piekarnia II  24.04.  17.00  poniedziaek  4:6
 
 12 Tydzień   08-12 05 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  D.K.502 Łódź  RELAX Brzeziny  10.05.  18.00  środa  3:7
 2  JEDYNKA I Łódź  ELEKTROPROJEKT Łódź  12.05.  19.00  piątek  9:1
 3  JEDYNKA II Łódź  DECO STAR Łódź  12.05.  19.00  piątek  4:6
 4  PANTA Łódź  ATOS Łódź  12.05.  17.00  piątek  3:7
 5  SOBMAR Łódź  RELAX Łódź  10.05.  18.00  środa  9:1
 6  T.B.S. Piekarnia II  Poczta Łódź II        7:3
 7  TKKF ALLES Głowno II  Magellan  08.05.  17.00  poniedziaek  4:6
 
 13 Tydzień   15-19 05 2006
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS Łódź  JEDYNKA II Łódź  16.05.  17.00  wtorek  9:1
 2  DECO STAR Łódź  JEDYNKA I Łódź  15.05.  18.00  poniedziaek  0:10
 3  ELEKTROPROJEKT Łódź  T.B.S. Piekarnia II  18.05.  16.30  czwartek  3:7
 4  Magellan  Poczta Łódź II        5:5
 5  PANTA Łódź  D.K.502 Łódź  19.05.  17.00  piątek  6:4
 6  SOBMAR Łódź  RELAX Brzeziny  17.05.  18.00  środa  8:2
 7  TKKF ALLES Głowno II  RELAX Łódź  15.05.  17.00  poniedziaek  10:0