Terminarz 3 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   29.09. - 3.10.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  PLASNET  1.10.08  17:00  środa  3:7
 2  ATOS  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  2.10.08  17:00  czwartek  8:2
 3  D.K. 502  ZAPAŁ  1.10.08  18:00  środa  7:3
 4  DEKO STAR  TOMA  29.09.08  18:00  poniedziałek  4:6
 5  ELEKTROPROJEKT  TAURON  2.10.08  17:00  czwartek  2:8
 6  JEDYNKA  RET GIM 20  3.10.08  19:00  piątek  8:2
 7  KORAD  RELAX  3.10.08  18:00  piątek  7:3
 8  LUKS Koźle I  POLANIL  2.10.08  18:30  czwartek  4:6
 9  LUKS Koźle II  M.S.Z. POKEMONY  3.10.08  18:00  piątek  0:10
 10  MAGELLAN  POCZTA III  3.10.08  19.00  piątek  6:4
 11  RKTS Kosteccy  PORTA WAN Rąbień  30.09.08  17:30  wtorek  3:7
 12  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  M.A.P.  2.10.08  18:00  czwartek  w/o 10:0
 13  TKKF EXPANDOR Głowno  SALOS WODNA  30.09.08  18:00  wtorek  4:6
 
 2 Tydzień   6.10. - 10.10. 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  ATOS  8.10.08  17:00  środa  0:10
 2  M.S.Z. POKEMONY  MAGELLAN  6.10.08  19:00  poniedziałek  8:2
 3  PLASNET  M.A.P.  10.10.08  18:00  piątek  w/o 10:0
 4  POCZTA III  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  8.10.08  17:30  środa  2:8
 5  POLANIL  LUKS Koźle II  7.10.08  17:00  wtorek  9:1
 6  PORTA WAN Rąbień  LUKS Koźle I  10.10.08  19:00  piątek  7:3
 7  RELAX  RKTS Kosteccy  6.10.08  17:00  poniedziałek  8:2
 8  RET GIM 20  KORAD  9.10.08  17:15  czwartek  2:8
 9  SALOS WODNA  JEDYNKA  7.10.08  17:00  wtorek  4:6
 10  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  D.K. 502  9.10.08  17:00  czwartek  6:4
 11  TAURON  TKKF EXPANDOR Głowno  6.10.08  19:00  poniedziałek  10:0
 12  TOMA  ELEKTROPROJEKT  6.10.08  18:00  poniedziałek  7:3
 13  ZAPAŁ  DEKO STAR  8.10.08  17:00  środa  1:9
 
 3 Tydzień   13.10. - 17.10.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  PLASNET  16.10.08  17:00  czwartek  6:4
 2  D.K. 502  AMPER ŁZE  15.10.08  18:00  środa  7:3
 3  DEKO STAR  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  13.10.08  18.00  poniedziałek  6:4
 4  ELEKTROPROJEKT  ZAPAŁ  16.10.08  17:00  czwartek  4:6
 5  JEDYNKA  TAURON  17.10.08  19:00  piątek  5:5
 6  KORAD  SALOS WODNA  17.10.08  18:00  piątek  8:2
 7  LUKS Koźle I  RELAX  16.10.08  18:30  czwartek  3:7
 8  LUKS Koźle II  PORTA WAN Rąbień  17.10.08  18:00  piątek  1:9
 9  M.A.P.  POCZTA III  15.10.08  17:00  środa  3:7
 10  MAGELLAN  POLANIL  17.10.08  19.00  piątek  5:5
 11  RKTS Kosteccy  RET GIM 20  14.10.08  17:30  wtorek  0:10
 12  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  M.S.Z. POKEMONY  16.10.08  18:00  czwartek  2:8
 13  TKKF EXPANDOR Głowno  TOMA  14.10.08  18:00  wtorek  3:7
 
 4 Tydzień   20.10. - 24.10. 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  DEKO STAR  22.10.08  17:00  środa  4:6
 2  ATOS  D.K. 502  23.10.08  17:00  czwartek  9:1
 3  M.S.Z. POKEMONY  M.A.P.  20.10.08  19:00  poniedziałek  5:5
 4  PLASNET  POCZTA III  24.10.08  18:00  piątek  5:5
 5  POLANIL  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  21.10.08  17:00  wtorek  5:5
 6  PORTA WAN Rąbień  MAGELLAN  24.10.08  19:00  piątek  5:5
 7  RELAX  LUKS Koźle II  20.10.08  17:00  poniedziałek  9:1
 8  RET GIM 20  LUKS Koźle I  23.10.08  17:15  czwartek  6:4
 9  SALOS WODNA  RKTS Kosteccy  21.10.08  17:00  wtorek  6:4
 10  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  ELEKTROPROJEKT  23.10.08  17:00  czwartek  8:2
 11  TAURON  KORAD  20.10.08  19:00  poniedziałek  5:5
 12  TOMA  JEDYNKA  20.10.08  18:00  poniedziałek  3:7
 13  ZAPAŁ  TKKF EXPANDOR Głowno  22.10.08  17:00  środa  6:4
 
 5 Tydzień   27.10. - 31.10.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  D.K. 502  PLASNET  29.10.08  18:00  środa  4:6
 2  DEKO STAR  ATOS  27.10.08  18:00  poniedziałek  7:3
 3  ELEKTROPROJEKT  AMPER ŁZE  30.10.08  17:00  czwartek  5:5
 4  JEDYNKA  ZAPAŁ  31.10.08  19:00  piątek  6:4
 5  KORAD  TOMA  31.10.08  18:00  piątek  7:3
 6  LUKS Koźle I  SALOS WODNA  30.10.08  18:30  czwartek  10:0 w/o
 7  LUKS Koźle II  RET GIM 20  31.10.08  18:00  piątek  1:9
 8  M.A.P.  POLANIL  29.10.08  17:00  środa  4:6
 9  MAGELLAN  RELAX  31.10.08  19:00  piątek  10:0
 10  POCZTA III  M.S.Z. POKEMONY  29.10.08  17:30  środa  1:9
 11  RKTS Kosteccy  TAURON  28.10.08  17:30  wtorek  1:9
 12  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  PORTA WAN Rąbień  30.10.08  18:00  czwartek  5:5
 13  TKKF EXPANDOR Głowno  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  28.10.08  18:00  wtorek  4:6
 
 6 Tydzień   3.11. - 7.11.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  TKKF EXPANDOR Głowno  5.11.08  17:00  środa  7:3
 2  ATOS  ELEKTROPROJEKT  6.11.08  17:00  czwartek  9:1
 3  D.K. 502  DEKO STAR  5.11.08  18:00  środa  4:6
 4  PLASNET  M.S.Z. POKEMONY  7.11.08  18:00  piątek  2:8
 5  POLANIL  POCZTA III  4.11.08  17:00  wtorek  10:0
 6  PORTA WAN Rąbień  M.A.P.  7.11.08  19:00  piątek  6:4
 7  RELAX  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  3.11.08  17:00  poniedziałek  4:6
 8  RET GIM 20  MAGELLAN  6.11.08  17:15  czwartek  2:8
 9  SALOS WODNA  LUKS Koźle II  4.11.08  17:00  wtorek  10:0
 10  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  JEDYNKA  6.11.08  17:00  czwartek  2:8
 11  TAURON  LUKS Koźle I  3.11.08  19:00  poniedziałek  8:2
 12  TOMA  RKTS Kosteccy  3.11.08  19:00  poniedziałek  8:2
 13  ZAPAŁ  KORAD  5.11.08  17:00  środa  4:6
 
 7 Tydzień   17.11. - 21.11.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  LUKS Koźle II  RKTS Kosteccy  21.11.08  18:00  piątek  4:6
 2  M.A.P.  TKKF EXPANDOR Głowno  19.11.08  17:00  środa  6:4
 3  M.S.Z. POKEMONY  DEKO STAR  17.11.08  19:00  poniedziałek  4:6
 4  MAGELLAN  KORAD  21.11.08  19:00  piątek  3:7
 5  PLASNET  LUKS Koźle I  21.11.08  18:00  piątek  7:3
 6  POCZTA III  ELEKTROPROJEKT  19.11.08  17:30  środa  9:1
 7  POLANIL  D.K. 502  18.11.08  17:00  wtorek  10:0
 8  PORTA WAN Rąbień  ATOS  21.11.08  19:00  piątek  6:4
 9  RELAX  AMPER ŁZE  17.11.08  17:00  poniedziałek  9:1
 10  RET GIM 20  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  20.11.08  17:15  czwartek  8:2
 11  SALOS WODNA  ZAPAŁ  18.11.08  17:00  wtorek  7:3
 12  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  JEDYNKA  20.11.08  18:00  czwartek  6:4
 13  TAURON  TOMA  17.11.08  19:00  poniedziałek  w/o 10:0
 
 8 Tydzień   24.11. - 28.11.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DEKO STAR  PLASNET  24.11.08  18:00  poniedziałek  5:5
 2  ELEKTROPROJEKT  D.K. 502  27.11.08  17:00  czwartek  4:6
 3  JEDYNKA  AMPER ŁZE  28.11.08  19:00  piątek  10:0
 4  KORAD  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  28.11.08  18:00  piątek  6:4
 5  LUKS Koźle I  TOMA  27.11.08  18:30  czwartek  4:6
 6  LUKS Koźle II  TAURON  28.11.08  18:00  piątek  0:10
 7  M.A.P.  RELAX  26.11.08  17:00  środa  6:4
 8  M.S.Z. POKEMONY  POLANIL  24.11.08  19:00  poniedziałek  6:4
 9  MAGELLAN  SALOS WODNA  28.11.08  19:00  piątek  7:3
 10  POCZTA III  PORTA WAN Rąbień  26.11.08  17:30  środa  2:8
 11  RKTS Kosteccy  ZAPAŁ  25.11.08  17:30  wtorek  5:5
 12  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  RET GIM 20  27.11.08  18:00  czwartek  6:4
 13  TKKF EXPANDOR Głowno  ATOS  25.11.08  18:00  wtorek  6:4
 
 9 Tydzień   1.12. - 5.12.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  LUKS Koźle I  KORAD  4.12.08  18:30  czwartek  4:6
 2  LUKS Koźle II  JEDYNKA  5.12.08  18:00  piątek  0:10
 3  M.A.P.  DEKO STAR  3.12.08  17:00  środa  7:3
 4  M.S.Z. POKEMONY  ATOS  1.12.08  19:00  poniedziałek  5:5
 5  MAGELLAN  TKKF EXPANDOR Głowno  5.12.08  19:00  piątek  7:3
 6  PLASNET  RKTS Kosteccy  5.12.08  18:00  piątek  9:1
 7  POCZTA III  D.K. 502  3.12.08  17:30  środa  8:2
 8  POLANIL  AMPER ŁZE  2.12.08  17:00  wtorek  8:2
 9  PORTA WAN Rąbień  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  5.12.08  19:00  piątek  8:2
 10  RELAX  ZAPAŁ  1.12.08  17:00  poniedziałek  5:5
 11  RET GIM 20  TOMA  4.12.08  17:15  czwartek  5:5
 12  SALOS WODNA  TAURON  2.12.08  17:00  wtorek  3:7
 13  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  ELEKTROPROJEKT  4.12.08  18:00  czwartek  9:1
 
 10 Tydzień   8.12. - 12.12.2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ELEKTROPROJEKT  PLASNET  11.12.08  17:00  czwartek  3:7
 2  JEDYNKA  D.K. 502  12.12.08  19:00  piątek  9:1
 3  KORAD  ATOS  12.12.08  18:00  piątek  5:5
 4  LUKS Koźle I  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  11.12.08  18:30  czwartek  5:5
 5  LUKS Koźle II  ZAPAŁ  12.12.08  18:00  piątek  2:8
 6  M.A.P.  SALOS WODNA  10.12.08  17:00  środa  5:5
 7  M.S.Z. POKEMONY  RELAX  8.12.08  19.00  poniedziałek  10:0
 8  MAGELLAN  TOMA  12.12.08  19:00  piątek  6:4
 9  POCZTA III  RET GIM 20  10.12.08  17:30  środa  4:6
 10  POLANIL  PORTA WAN Rąbień  9.12.08  17:00  wtorek  7:3
 11  RKTS Kosteccy  AMPER ŁZE  9.12.08  17:30  wtorek  6:4
 12  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  TAURON  11.12.08  18:00  czwartek  6:4
 13  TKKF EXPANDOR Głowno  DEKO STAR  9.12.08  18:00  wtorek  7:3
 
 11 Tydzień   15.12-19.12. 2008
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KORAD  PLASNET  19.12.08  18:00  piątek  6:4
 2  LUKS Koźle I  TKKF EXPANDOR Głowno  18.12.08  18:30  czwartek  2:8
 3  LUKS Koźle II  ELEKTROPROJEKT  19.12.08  18:00  piątek  3:7
 4  M.A.P.  ATOS  17.12.08  17:00  środa  5:5
 5  M.S.Z. POKEMONY  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  15.12.08  19:00  poniedziałek  7:3
 6  MAGELLAN  DEKO STAR  19.12.08  19:00  piątek  5:5
 7  POCZTA III  AMPER ŁZE  17.12.08  17:30  środa  8:2
 8  POLANIL  ZAPAŁ  16.12.08  17:00  wtorek  8:2
 9  PORTA WAN Rąbień  TOMA  19.12.08  19.00  piątek  5:5
 10  RELAX  TAURON  15.12.08  17:00  poniedziałek  2:8
 11  RET GIM 20  SALOS WODNA  18.12.08  17:15  czwartek  2:8
 12  RKTS Kosteccy  JEDYNKA  16.12.08  17:30  wtorek  2:8
 13  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  D.K. 502  18.12.08  18:00  czwartek  9:1
 
 12 Tydzień   5.01. - 9.01.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  JEDYNKA  ELEKTROPROJEKT  9.01.09  19:00  piątek  9:1
 2  KORAD  DEKO STAR  9.01.09  18:00  piątek  2:8
 3  LUKS Koźle I  ATOS  8.01.09  18:30  czwartek  3:7
 4  LUKS Koźle II  AMPER ŁZE  9.01.09  18:00  piątek  3:7
 5  M.A.P.  TOMA  7.01.09  17:00  środa  4:6
 6  M.S.Z. POKEMONY  SALOS WODNA  5.01.09  19.00  poniedziałek  4:6
 7  MAGELLAN  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  9.01.09  19:00  piątek  7:3
 8  POCZTA III  TAURON  7.01.09  17:30  środa  3:7
 9  POLANIL  RET GIM 20  6.01.09  17:00  wtorek  9:1
 10  PORTA WAN Rąbień  RELAX  9.01.09  19:00  piątek  9:1
 11  RKTS Kosteccy  D.K. 502  6.01.09  17:30  wtorek  5:5
 12  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  ZAPAŁ  8.01.09  18:00  czwartek  9:1
 13  TKKF EXPANDOR Głowno  PLASNET  5.01.09  18:00  wtorek  W/O 10:0
 
 13 Tydzień   12.01. - 16.01.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  M.A.P.  14.01.09  17:00  środa  4:6
 2  ATOS  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  15.01.09  17:00  czwartek  4:6
 3  D.K. 502  MAGELLAN  14.01.09  18:00  środa  1:9
 4  DEKO STAR  LUKS Koźle II  12.01.09  18:00  poniedziałek  w/o 10:0
 5  ELEKTROPROJEKT  LUKS Koźle I  15.01.09  17:00  czwartek  4:6
 6  KORAD  JEDYNKA  16.01.09  18:00  piątek  1:9
 7  RET GIM 20  PLASNET  15.01.09  17:15  czwartek  5:5
 8  SALOS WODNA  RELAX  13.01.09  17:00  wtorek  7:3
 9  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  POCZTA III  15.01.09  17:00  czwartek  4:6
 10  TAURON  PORTA WAN Rąbień  12.01.09  19:00  poniedziałek  6:4
 11  TKKF EXPANDOR Głowno  RKTS Kosteccy  13,01,09  18:00  wtorek  6:4
 12  TOMA  POLANIL  12.01.09  19:00  poniedziałek  3:7
 13  ZAPAŁ  M.S.Z. POKEMONY  14.01.09  17:00  środa  1:9
 
 14 Tydzień   2.02. - 6.02.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  M.S.Z. POKEMONY  4.02.2009  17:00  środa  2:8
 2  ATOS  POCZTA III  5.02.2009  17:00  czwartek  7:3
 3  D.K. 502  M.A.P.  4.02.2009  18:00  środa  3:7
 4  DEKO STAR  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  2.02.2009  18:00  poniedziałek  7:3
 5  ELEKTROPROJEKT  MAGELLAN  5.02.2009  17:00  czwartek  2:8
 6  JEDYNKA  LUKS Koźle I  6.02.2009  19:00  piątek  7:3
 7  PLASNET  SALOS WODNA  6.02.2009  18:00  piątek  2:8
 8  RKTS Kosteccy  KORAD  3.02.2009  17:30  wtorek  2:8
 9  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  POLANIL  5.02.2009  17:00  czwartek  3:7
 10  TAURON  RET GIM 20  6.02.2009  19:00  piątek  7:3
 11  TKKF EXPANDOR Głowno  LUKS Koźle II  3.02.2009  18:00  wtorek  9:1
 12  TOMA  RELAX  2.02.2009  19:00  poniedziałek  7:3
 13  ZAPAŁ  PORTA WAN Rąbień  4.02.2009  17:00  środa  3:7
 
 15 Tydzień   9.02. - 13.02.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  MAGELLAN  11.02.2009  17:00  środa  1:9
 2  ATOS  LUKS Koźle II  12.02.2009  17:00  czwartek  10:0
 3  D.K. 502  LUKS Koźle I  11.02.2009  18:00  środa  2:8
 4  DEKO STAR  RKTS Kosteccy  9.02.2009  18:00  poniedziałek  9:1
 5  KORAD  ELEKTROPROJEKT  13.02.2009  18:00  piątek  8:2
 6  RELAX  PLASNET  12.02.2009  17:30  czwartek  3:7
 7  RET GIM 20  PORTA WAN Rąbień  12.02.2009  17:15  czwartek  4:6
 8  SALOS WODNA  POLANIL  10.02.2009  17:00  wtorek  5:5
 9  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  12.02.2009  17:00  czwartek  2:8
 10  TAURON  M.S.Z. POKEMONY  9.02.2009  19:00  poniedziałek  4:6
 11  TKKF EXPANDOR Głowno  JEDYNKA  10.02.2009  18:00  wtorek  5:5
 12  TOMA  POCZTA III  9.02.2009  19:00  poniedziałek  5:5
 13  ZAPAŁ  M.A.P.  11.02.2009  17:00  środa  7:3
 
 16 Tydzień   16.02. - 20.02.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  PORTA WAN Rąbień  18.02.2009  17:00  środa  1:9
 2  ATOS  POLANIL  19.02.2009  17:00  czwartek  5:5
 3  D.K. 502  M.S.Z. POKEMONY  18.02.2009  18:00  środa  0:10
 4  DEKO STAR  POCZTA III  16.02.2009  18:00  poniedziałek  7:3
 5  ELEKTROPROJEKT  M.A.P.  19.02.2009  17:00  czwartek  4:6
 6  JEDYNKA  MAGELLAN  20.02.2009  19:00  piątek  6:4
 7  LUKS Koźle II  KORAD  20.02.2009  18:00  piątek  4:6
 8  PLASNET  TAURON  20.02.2009  18:00  piątek  w/o 0:10
 9  RKTS Kosteccy  LUKS Koźle I  17.02.2009  17:30  wtorek  3:7
 10  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  RELAX  19.02.2009  17:00  czwartek  3:7
 11  TKKF EXPANDOR Głowno  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  17:02.2009  18:00  wtorek  3:7
 12  TOMA  SALOS WODNA  16.02.2009  19:00  poniedziałek  3:7
 13  ZAPAŁ  RET GIM 20  18.02.2009  17:00  środa  4:6
 
 17 Tydzień   23.02. - 27.02.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  LUKS Koźle I  25.02.2009  17:00  środa  3:7
 2  ATOS  RKTS Kosteccy  26.02.2009  17:00  czwartek  w/o 10:0
 3  DEKO STAR  JEDYNKA  23.02.2009  18:00  poniedziałek  9:1
 4  ELEKTROPROJEKT  TKKF EXPANDOR Głowno  26.02.2009  17:00  czwartek  2:8
 5  KORAD  D.K. 502  27.02.2009  18:00  piątek  8:2
 6  PORTA WAN Rąbień  PLASNET  27.02.2009  19:00  piątek  w/o 0:10
 7  RELAX  POLANIL  26.02.2009  17:30  czwartek  5:5
 8  RET GIM 20  M.S.Z. POKEMONY  26.02.2009  17:15  czwartek  3:7
 9  SALOS WODNA  POCZTA III  25.02.2009  17:00  wtorek  5:5
 10  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  LUKS Koźle II  26.02.2009  17:00  czwartek  8:2
 11  TAURON  M.A.P.  23.02.2009  19:00  poniedziałek  8:2
 12  TOMA  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  23.02.2009  19:00  poniedziałek  5:5
 13  ZAPAŁ  MAGELLAN  25.02.2009  17:00  środa  4:6
 
 18 Tydzień   2.03. - 6.03.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  RET GIM 20  4.03.2009  17:00  środa  1:9
 2  ATOS  RELAX  5.03.2009  17:00  czwartek  8:2
 3  D.K. 502  PORTA WAN Rąbień  4.03.2009  18:00  środa  w/o 10:0
 4  DEKO STAR  POLANIL  2.03.2009  18:00  poniedziałek  6:4
 5  ELEKTROPROJEKT  M.S.Z. POKEMONY  5.03.2009  17:00  czwartek  0:10
 6  JEDYNKA  M.A.P.  6.03.2009  19:00  piątek  7:3
 7  LUKS Koźle I  LUKS Koźle II  5.03.2009  18:30  czwartek  8:2
 8  PLASNET  TOMA  6.03.2009  18:00  piątek  0:10
 9  RKTS Kosteccy  MAGELLAN  3.03.2009  17:30  wtorek  1:9
 10  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  KORAD  5.03.2009  18:00  czwartek  8:2
 11  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  SALOS WODNA  5.03.2009  17:00  czwartek  w/o 10:0
 12  TKKF EXPANDOR Głowno  POCZTA III  3.03.2009  18:00  wtorek  4:6
 13  ZAPAŁ  TAURON  4.03.2009  17:00  środa  4:6
 
 19 Tydzień   9.03. - 13.03. 2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  JEDYNKA  12.03.2009  17:00  czwartek  5:5
 2  D.K. 502  TKKF EXPANDOR Głowno  11.03.2009  18:00  środa  2:8
 3  DEKO STAR  ELEKTROPROJEKT  9.03.2009  18:00  poniedziałek  10:0
 4  KORAD  AMPER ŁZE  13.03.2009  18:00  piątek  8:2
 5  POLANIL  PLASNET  9.03.2009  17:00  poniedziałek  9:1
 6  PORTA WAN Rąbień  M.S.Z. POKEMONY  13.03.2009  19:00  piątek  2:8
 7  RELAX  POCZTA III  12.03.2009  17:30  czwartek  3:7
 8  RET GIM 20  M.A.P.  12.03.2009  17:15  czwartek  5:5
 9  SALOS WODNA  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  10.03.2009  17:00  wtorek  7:3
 10  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  RKTS Kosteccy  12.03.2009  17:00  czwartek  7:3
 11  TAURON  MAGELLAN  9.03.2009  19:00  poniedziałek  7:3
 12  TOMA  LUKS Koźle II  9.03.2009  19:00  poniedziałek  w/o 10:0
 13  ZAPAŁ  LUKS Koźle I  11.03.2009  17:00  środa  6:4
 
 20 Tydzień   16.03. - 20.03.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  M.A.P.  KORAD  18.03.2009  17:00  środa  4:6
 2  M.S.Z. POKEMONY  TKKF EXPANDOR Głowno  16.03.2009  19:00  poniedziałek  10:0
 3  MAGELLAN  LUKS Koźle I  20.03.2009  19:00  piątek   7:3
 4  PLASNET  LUKS Koźle II  20.03.2009  18:00  piątek  7:3
 5  POCZTA III  JEDYNKA  18.03.2009  17:30  środa  3:7
 6  POLANIL  ELEKTROPROJEKT  16.03.2009  17:00  poniedziałek  10:0
 7  PORTA WAN Rąbień  DEKO STAR  20.03.2009  19:00  piątek  4:6
 8  RELAX  D.K. 502  19.03.2009  17:30  czwartek  6:4
 9  RET GIM 20  ATOS  19.03.2009  17:15  czwartek  5:5
 10  SALOS WODNA  AMPER ŁZE  17.03.2009  17:00  wtorek  7:3
 11  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  RKTS Kosteccy  19.03.2009  18:00  czwartek  10:0
 12  TAURON  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  16.03.2009  19:00  poniedziałek   7:3
 13  TOMA  ZAPAŁ  16.03.2009  19:00  poniedziałek  5:5
 
 21 Tydzień   23.03. - 27.03.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  TAURON  25.03.2009  17:00  środa  2:8
 2  ATOS  SALOS WODNA  26.03.2009  17:00  czwartek  6:4
 3  D.K. 502  RET GIM 20  25.03.2009  18:00  środa  3:7
 4  DEKO STAR  RELAX  23.03.2009  18:00  poniedziałek  9:1
 5  ELEKTROPROJEKT  PORTA WAN Rąbień  26.03.2009  17:00  czwartek  2:8
 6  JEDYNKA  M.S.Z. POKEMONY  27.03.2009  19:00  piątek  5:5
 7  KORAD  POCZTA III  25.03.2009  18:00  piątek  9:1
 8  LUKS Koźle I  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  26.03.2009  18:30  czwartek  4:6
 9  LUKS Koźle II  MAGELLAN  27.03.2009  18:00  piątek  0:10
 10  RKTS Kosteccy  M.A.P.  24.03.2009  17:30  wtorek  3:7
 11  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  TOMA  26.03.2009  17:00  czwartek  4:6
 12  TKKF EXPANDOR Głowno  POLANIL  24.03.2009  18:00  wtorek  6:4
 13  ZAPAŁ  PLASNET  25.03.2009  17:00  środa  w/o 10:0
 
 22 Tydzień   30.03. - 3.04.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  M.A.P.  LUKS Koźle I  1.04.2009  17:00  środa  6:4
 2  M.S.Z. POKEMONY  KORAD  30.03.2009  19:00  poniedziałek  9:1
 3  PLASNET  MAGELLAN  3.04.2009  18:00  piątek  0:10
 4  POCZTA III  RKTS Kosteccy  1.04.2009  17:30  środa  10:0
 5  POLANIL  JEDYNKA  30.03.2009  17:00  poniedziałek  3:7
 6  PORTA WAN Rąbień  TKKF EXPANDOR Głowno  3.04.2009  19:00  piątek  5:5
 7  RELAX  ELEKTROPROJEKT  2.04.2009  17:30  czwartek  5:5
 8  RET GIM 20  DEKO STAR  2.04.2009  17:15  czwartek  6:4
 9  SALOS WODNA  D.K. 502  31.03.2009  17:00  wtorek  10:0
 10  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  LUKS Koźle II  2.04.2009  18:00  czwartek  10:0
 11  TAURON  ATOS  30.03.2009  19:00  poniedziałek  6:4
 12  TOMA  AMPER ŁZE  30.03.2009  19:00  poniedziałek  7:3
 13  ZAPAŁ  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  1.0.2009  17:00  środa  5:5
 
 23 Tydzień   20.04. - 24.04.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER ŁZE  ZAPAŁ  22.04.2009  17:00  środa  2:8
 2  ATOS  TOMA  23.04.2009  17:00  czwartek  6:4
 3  D.K. 502  TAURON  22.04.2009  18:00  środa  1:9
 4  DEKO STAR  SALOS WODNA  20.04.2009  18:00  poniedziałek  8:2
 5  ELEKTROPROJEKT  RET GIM 20  23.04.2009  17:00  czwartek  2:8
 6  JEDYNKA  PORTA WAN Rąbień  24.04.2009  19:00  piątek  6:4
 7  KORAD  POLANIL  24.04.2009  18:00  piątek  6:4
 8  LUKS Koźle I  POCZTA III  23.04.2009  18:30  czwartek  6:4
 9  LUKS Koźle II  M.A.P.  24.04.2009  18:00  piątek  3:7
 10  MAGELLAN  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  24.04.2009  19:00  piątek  1:9
 11  RKTS Kosteccy  M.S.Z. POKEMONY  21.04.2009  17:30  wtorek  1:9
 12  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  PLASNET  23.04.2009  17:00  czwartek   -
 13  TKKF EXPANDOR Głowno  RELAX  21.04.2009  18:00  wtorek  8:2
 
 24 Tydzień   4.05. - 8.05.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  M.A.P.  MAGELLAN  6.05.2009  17:00  środa  6:4
 2  M.S.Z. POKEMONY  LUKS Koźle I  4.05.2009  19:00  poniedziałek  9:1
 3  PLASNET  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  8.05.2009  18:00  piątek   -
 4  POCZTA III  LUKS Koźle II  6.05.2009  17:30  środa  10:0
 5  POLANIL  RKTS Kosteccy  4.05.2009  17:00  poniedziałek  9:1
 6  PORTA WAN Rąbień  KORAD  8.05.2009  19:00  piątek  4:6
 7  RELAX  JEDYNKA  7.05.2009  17:30  czwartek  0:10
 8  RET GIM 20  TKKF EXPANDOR Głowno  7.05.2009  17:15  czwartek  4:6
 9  SALOS WODNA  ELEKTROPROJEKT  5.05.2009  17:00  wtorek  10:0
 10  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  AMPER ŁZE  7.05.2009  17:00  czwartek  6:4
 11  TAURON  DEKO STAR  4.05.2009  19:00  poniedziałek  7:3
 12  TOMA  D.K. 502  4.05.2009  19:00  poniedziałek  9:1
 13  ZAPAŁ  ATOS  6.05.2009  17:00  środa  6:4
 
 25 Tydzień   11.05. - 15.05.2009
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  JEDYNKA  PLASNET  15.05.2009  19:00  piątek   XXX
 2  KORAD  TKKF EXPANDOR Głowno  15.05.2009  18:00  piątek  4:6
 3  LUKS Koźle I  DEKO STAR  14.05.2009  18:30  czwartek  w/o 10:0
 4  LUKS Koźle II  D.K. 502  15.05.2009  18:00  piątek  7:3
 5  M.A.P.  T.G. SOKÓŁ III Zgierz  13.05.2009  17:00  środa  w/o 10:0
 6  M.S.Z. POKEMONY  TOMA  11.05.2009  19:00  poniedziałek  6:4
 7  MAGELLAN  ATOS  15.05.2009  19:00  piątek  5:5
 8  POCZTA III  ZAPAŁ  13.05.2009  17:30  środa  3:7
 9  POLANIL  TAURON  11.05.2009  17:00  poniedziałek  3:7
 10  PORTA WAN Rąbień  SALOS WODNA  15.05.2009  19:00  piątek  w/o 10:0
 11  RELAX  RET GIM 20  14.05.2009  17:30  czwartek  2:8
 12  RKTS Kosteccy  ELEKTROPROJEKT  12.05.2009  17:30  wtorek  w/o 10:0
 13  T.G. SOKÓŁ II Zgierz  AMPER ŁZE  14.05.2009  18:00  czwartek  10:0