Terminarz 3 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   4 - 8. 10. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER 2  KSIĘŻAK Łowicz  6.10.2010  18:00  środa  4:6
 2  ATOS  POLESIANKA  4.10.2010  17:00  poniedziałek  3:7
 3  DEKO-STAR  TAURON  8.10.2010  19:00  piątek  5:5
 4  EXPANDOR Głowno  PORTA WAN Rąbień  5.10.2010  18:00  wtorek  6:4
 5  KORAD  POLONIA Andrzejów  8.10.2010  18:00  piątek  7:3
 6  MKS JEDYNKA  M.S.Z. POKEMONY  8.10.2010  19:00  piątek  5:5
 7  MTS PIRANIE  SALOS WODNA  4.10.2010  17:30  poniedziałek  4:6
 
 2 Tydzień   11 - 15. 10. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KSIĘŻAK Łowicz  MTS PIRANIE  14.10.2010  18:00  czwartek  10:0
 2  M.S.Z. POKEMONY  EXPANDOR Głowno  15.10.2010  19:00  piątek  5:5
 3  POLESIANKA  AMPER 2  11.10.2010  17:00  poniedziałek  3:7
 4  POLONIA Andrzejów  ATOS  14.10.2010  17:30  czwartek  5:5
 5  PORTA WAN Rąbień  DEKO-STAR  11.10.2010  19:00  poniedziałek  3:7
 6  SALOS WODNA  MKS JEDYNKA  12.10.2010  17:00  wtorek  3:7
 7  TAURON  KORAD  15.10.2010  19:00  piątek  7:3
 
 3 Tydzień   18 - 22. 10. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  TAURON  18.10.2010  17:00  poniedziałek  3:7
 2  DEKO-STAR  M.S.Z. POKEMONY  22.10.2010  19:00  piątek  7:3
 3  EXPANDOR Głowno  SALOS WODNA  19.10.2010  18:00  wtorek  3:7
 4  KORAD  PORTA WAN Rąbień  22.10.2010  18:00  piątek  5:5
 5  MKS JEDYNKA  KSIĘŻAK Łowicz  22.10.2010  19:00  piątek  3:6
 6  MTS PIRANIE  AMPER 2  18>10.2010  17:30  poniedziałek  1:9
 7  POLONIA Andrzejów  POLESIANKA  21.10.2010  17:30  czwartek  8:2
 
 4 Tydzień   25 - 29. 10. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER 2  MKS JEDYNKA  27.10.2010  18:00  środa  7:3
 2  KSIĘŻAK Łowicz  EXPANDOR Głowno  28.10.2010  18:00  czwartek  10:0
 3  M.S.Z. POKEMONY  KORAD  29.10.2010  19:00  piątek  5:5
 4  POLESIANKA  MTS PIRANIE  25.10.2010  17:00  poniedziałek  6:4
 5  PORTA WAN Rąbień  ATOS  25.10.2010  19:00  poniedziałek  6:4
 6  SALOS WODNA  DEKO-STAR  26.10.2010  17:00  wtorek  6:4
 7  TAURON  POLONIA Andrzejów  29.10.2010  19:00  piątek  7:3
 
 5 Tydzień   2 - 5. 11. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  M.S.Z. POKEMONY  inny termin  17:00    5:5
 2  DEKO-STAR  KSIĘŻAK Łowicz  5.11.2010  19:00  piątek  6:4
 3  EXPANDOR Głowno  AMPER 2  2.11.2010  18:00  wtorek  4:6
 4  KORAD  SALOS WODNA  5.11.2010  18:00  piątek  7:3
 5  MKS JEDYNKA  MTS PIRANIE  5.11.2010  19:00  piątek  7:3
 6  POLONIA Andrzejów  PORTA WAN Rąbień  4.11.2010  17:30  czwartek  8:2
 7  TAURON  POLESIANKA  5.11.2010  19:00  piątek  10:0
 
 6 Tydzień   8 - 12. 11. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AMPER 2  DEKO-STAR  10.11.2010  18:00  środa  6:4
 2  KSIĘŻAK Łowicz  KORAD  inny termin  18:00    10:0
 3  M.S.Z. POKEMONY  POLONIA Andrzejów  12.11.2010  19:00  piątek  3:7
 4  MTS PIRANIE  EXPANDOR Głowno  8.11.2010  17:30  poniedziałek  6:4
 5  POLESIANKA  MKS JEDYNKA  8.11.2010  17:00  poniedziałek  4:6
 6  PORTA WAN Rąbień  TAURON  8.11.2010  19:00  poniedziałek  3:7
 7  SALOS WODNA  ATOS  9.11.2010  17:00  wtorek  9:1
 
 7 Tydzień   15 - 19. 11. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  KSIĘŻAK Łowicz  15.11.2010  17:00  poniedziałek  3:7
 2  DEKO-STAR  MTS PIRANIE  19.11.2010  19:00  piątek  6:4
 3  EXPANDOR Głowno  MKS JEDYNKA  16.11.2010  18:00  wtorek  5:5
 4  KORAD  AMPER 2  19.11.2010  18:00  piątek  4:6
 5  POLONIA Andrzejów  SALOS WODNA  18.11.2010  17:30  czwartek  6:4
 6  PORTA WAN Rąbień  POLESIANKA  15.11.2010  19:00  poniedziałek  5:5
 7  TAURON  M.S.Z. POKEMONY  19.11.2010  19:00  piątek  6:4
 
 8 Tydzień   22 - 26. 11. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AZS UŁ  ATOS  24.11.2010  18:00  środa  8:2
 2  KSIĘŻAK Łowicz  POLONIA Andrzejów  25.11.2010  18:00  czwartek  10:0
 3  M.S.Z. POKEMONY  PORTA WAN Rąbień  26.11.2010  19:00  piątek  7:3
 4  MKS JEDYNKA  DEKO-STAR  26.11.2010  19:00  piątek  4:6
 5  MTS PIRANIE  KORAD  22.11.2010  17:30  poniedziałek  2:8
 6  POLESIANKA  EXPANDOR Głowno  22.11.2010  17:00  poniedziałek  3:7
 7  SALOS WODNA  TAURON  23.11.2010  17:00  wtorek  5:5
 
 9 Tydzień   29.11 - 3.12. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  MTS PIRANIE  29.11.2010  17:00  poniedziałek  4:6
 2  DEKO-STAR  EXPANDOR Głowno  3.12.2010  19:00  piątek  6:4
 3  KORAD  MKS JEDYNKA  3.12.2010  18:00  piątek  4:6
 4  M.S.Z. POKEMONY  POLESIANKA  3.12.2010  19:00  piątek  8:2
 5  POLONIA Andrzejów  AZS UŁ  2.12.2010  17:30  czwartek  3:7
 6  PORTA WAN Rąbień  SALOS WODNA  29.11.2010  19:00  poniedziałek  6:4
 7  TAURON  KSIĘŻAK Łowicz  3.12.2010  19:00  piątek  2:8
 
 10 Tydzień   6 - 10. 12. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AZS UŁ  TAURON  8.12.2010  18:00  środa  7:3
 2  EXPANDOR Głowno  KORAD  7.12.2010  18:00  wtorek  5:5
 3  KSIĘŻAK Łowicz  PORTA WAN Rąbień  9.12.2010  18:00  czwartek  9:1
 4  MKS JEDYNKA  ATOS  10.12.2010  19:00  piątek  7:3
 5  MTS PIRANIE  POLONIA Andrzejów  6.12.2010  17:30  poniedziałek  5:5
 6  POLESIANKA  DEKO-STAR  6.12.2010  17:00  poniedziałek  2:8
 7  SALOS WODNA  M.S.Z. POKEMONY  7.12.2010  17:00  wtorek  5:5
 
 11 Tydzień   13 - 17. 12. 2010
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  EXPANDOR Głowno  13.12.2010  17:00  poniedziałek  4:6
 2  KORAD  DEKO-STAR  17.12.2010  18:00  piątek  5:5
 3  M.S.Z. POKEMONY  KSIĘŻAK Łowicz  17.12.2010  19:00  piątek  1:9
 4  POLONIA Andrzejów  MKS JEDYNKA  16.12.2010  17:30  czwartek  4:6
 5  PORTA WAN Rąbień  AZS UŁ  13.12.2010  19:00  poniedziałek  2:8
 6  SALOS WODNA  POLESIANKA  14.12.2010  17:00  wtorek  8:2
 7  TAURON  MTS PIRANIE  17.12.2010  19:00  piątek  8:2
 
 12 Tydzień   3 - 7. 01. 2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  AZS UŁ  M.S.Z. POKEMONY  5.01.2011  18:00  środa  8:2
 2  DEKO-STAR  ATOS  7.01.2011  19:00  piątek  7:3
 3  EXPANDOR Głowno  POLONIA Andrzejów  4.01.2011  18:00  wtorek  7:3
 4  KSIĘŻAK Łowicz  SALOS WODNA  6.01.2011  18:00  czwartek  7:3
 5  MKS JEDYNKA  TAURON  7.01.2011  19:00  piątek  3:7
 6  MTS PIRANIE  PORTA WAN Rąbień  3.01.2011  17:30  poniedziałek  6:4
 7  POLESIANKA  KORAD  3.01.2011  17:00  poniedziałek  4:6
 
 13 Tydzień   10 - 14. 01. 2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATOS  KORAD  10.01.2011  17:00  poniedziałek  
 2  KSIĘŻAK Łowicz  POLESIANKA  13.01.2011  18:00  czwartek  10:0
 3  M.S.Z. POKEMONY  MTS PIRANIE  14.01.2011  19:00  piątek  5:5
 4  POLONIA Andrzejów  DEKO-STAR  13.01.2011  17:30  czwartek  5:5
 5  PORTA WAN Rąbień  MKS JEDYNKA  10.01.2011  19:00  poniedziałek  2:8
 6  SALOS WODNA  AZS UŁ  11.01.2011  17:00  wtorek  2:8
 7  TAURON  EXPANDOR Głowno  14.01.2011  19:00  piątek