Terminarz 3 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   3 - 7. 10. 2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DEKO-STAR  MTS PIRANIE  7 paź  19:30  piątek  4:6
 2  DREWNOMIK  POLONIA Andrzejów  5 paź  18:30  środa  8:2
 3  EXPANDOR Głowno  ARISTO JEANS  3 paź  18:00  poniedziałek  0:10
 4  KORAD  RAVEN CLUB  7 paź  18:00  piątek  7:3
 5  MKS JEDYNKA  M.S.Z. POKEMONY  4 paź  19:00  wtorek  5:5
 6  TAURON  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  7 paź  19:00  piątek  7:3
 
 2 Tydzień   10 - 14.10.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  MKS JEDYNKA  11 paź  19:00  wtorek  7:3
 2  M.S.Z. POKEMONY  TAURON  14 paź  19:00  piątek  4:6
 3  MTS PIRANIE  KORAD  10 paź  17:30  poniedziałek  2:8
 4  POLONIA Andrzejów  EXPANDOR Głowno  13 paź  17:30  czwartek  4:6
 5  RAVEN CLUB  DREWNOMIK  10 paź  17:30  poniedziałek  4:6
 6  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  DEKO-STAR  13 paź  17:00  czwartek  6:4
 
 3 Tydzień   17 - 21.10.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  M.S.Z. POKEMONY  18 paź  19:00  wtorek  7:3
 2  DEKO-STAR  TAURON  21 paź  19:30  piątek  7:3
 3  DREWNOMIK  MTS PIRANIE  19 paź  18:30  środa  6:4
 4  EXPANDOR Głowno  RAVEN CLUB  17 paź  18:00  poniedziałek  7:3
 5  KORAD  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  21 paź  18:00  piątek  7:3
 6  MKS JEDYNKA  POLONIA Andrzejów  18 paź  19:00  wtorek  7:3
 
 4 Tydzień   24 - 28.10.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  M.S.Z. POKEMONY  DEKO-STAR  28 paź  19:00  piątek  4:6
 2  MTS PIRANIE  EXPANDOR Głowno  24 paź  17:30  poniedziałek  7:3
 3  POLONIA Andrzejów  ARISTO JEANS  27 paź  17:30  czwartek  1:9
 4  RAVEN CLUB  MKS JEDYNKA  24 paź  17:30  poniedziałek  6:4
 5  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  DREWNOMIK  27 paź  17:00  czwartek  7:3
 6  TAURON  KORAD  28 paź  19:00  piątek  4:6
 
 5 Tydzień   14 - 18.11.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  RAVEN CLUB  15 lis  19:00  wtorek  8:2
 2  DREWNOMIK  TAURON  16 lis  18:30  środa  6:4
 3  EXPANDOR Głowno  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  14 lis  18:00  poniedziałek  5:5
 4  KORAD  DEKO-STAR  18 lis  18:00  piątek  7:3
 5  MKS JEDYNKA  MTS PIRANIE  15 lis  19:00  wtorek  6:4
 6  POLONIA Andrzejów  M.S.Z. POKEMONY  17 lis  17:30  czwartek  5:5
 
 6 Tydzień   21 - 25.11.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DEKO-STAR  DREWNOMIK  25 lis  19:30  piątek  6:4
 2  M.S.Z. POKEMONY  KORAD  25 lis  19:00  piątek  0:10
 3  MTS PIRANIE  ARISTO JEANS  21 lis  17:30  poniedziałek  1:9
 4  RAVEN CLUB  POLONIA Andrzejów  21 lis  17:30  poniedziałek  7:3
 5  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  MKS JEDYNKA  24 lis  17:00  czwartek  9:1
 6  TAURON  EXPANDOR Głowno  25 lis  19:00  piątek  6:4
 
 7 Tydzień   28.11 - 2.12. 2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  29 lis  19:00  wtorek  6:4
 2  DREWNOMIK  KORAD  30 lis  18:30  środa  7:3
 3  EXPANDOR Głowno  DEKO-STAR  28 lis  18:00  poniedziałek  5:5
 4  MKS JEDYNKA  TAURON  29 lis  19:00  wtorek  2:8
 5  POLONIA Andrzejów  MTS PIRANIE  1 gru  17:30  czwartek  5:5
 6  RAVEN CLUB  M.S.Z. POKEMONY  28 lis  17:30  poniedziałek  6:4
 
 8 Tydzień   5 - 9.12.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DEKO-STAR  MKS JEDYNKA  9 gru  19:30  piątek  5:5
 2  KORAD  EXPANDOR Głowno  9 gru  18:00  piątek  9:1
 3  M.S.Z. POKEMONY  DREWNOMIK  9 gru  19:00  piątek  6:4
 4  MTS PIRANIE  RAVEN CLUB  5 gru  17:30  poniedziałek  9:1
 5  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  POLONIA Andrzejów  8 gru  17:00  czwartek  8:2
 6  TAURON  ARISTO JEANS  9 gru  19:00  piątek  5:5
 
 9 Tydzień   12 - 16.12.2011
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  DEKO-STAR  13 gru  19:00  wtorek  9:1
 2  EXPANDOR Głowno  DREWNOMIK  12 gru  18:00  poniedziałek  6:4
 3  MKS JEDYNKA  KORAD  13 gru  19:00  wtorek  3:7
 4  MTS PIRANIE  M.S.Z. POKEMONY  12 gru  17:30  poniedziałek  10:0 W/O
 5  POLONIA Andrzejów  TAURON  15 gru  17:30  czwartek  4:6
 6  RAVEN CLUB  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  12 gru  17:30  poniedziałek  6:4
 
 10 Tydzień   9 - 13. 01. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DEKO-STAR  POLONIA Andrzejów  13 sty  19:30  piątek  10:0
 2  DREWNOMIK  MKS JEDYNKA  11 sty  18:30  środa  5:5
 3  KORAD  ARISTO JEANS  13 sty  18:00  piątek  5:5
 4  M.S.Z. POKEMONY  EXPANDOR Głowno  13 sty  19:00  piątek  4:6
 5  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  MTS PIRANIE  12 sty  17:00  czwartek  9:1
 6  TAURON  RAVEN CLUB  13 sty  19:00  piątek  6:4
 
 11 Tydzień   16 - 20. 01. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ARISTO JEANS  DREWNOMIK  17 sty  19:00  wtorek  4:6
 2  MKS JEDYNKA  EXPANDOR Głowno  17 sty  19:00  wtorek  7:3
 3  MTS PIRANIE  TAURON  16 sty  17:30  poniedziałek  5:5
 4  POLONIA Andrzejów  KORAD  19 sty  17:30  czwartek  0:10
 5  RAVEN CLUB  DEKO-STAR  16 sty  17:30  poniedziałek  5:5
 6  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  M.S.Z. POKEMONY  19 sty  17:00  czwartek  9:1