Terminarz 3 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   1 - 5. 10. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  EXPANDOR Głowno  4 paź  17:30  czwartek  8:2
 2  MTS PIRANIE  M.S.Z. POKEMONY  1 paź  17:30  poniedziałek  9:1
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  RET GIM 20  4 paź  18:00  czwartek  8:2
 4  POLONIA  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  1 paź  17:30  poniedziałek  2:8
 5  PORTA WAN Rąbień  DREWNOMIK  3 paź  19:00  środa  4:6
 6  RAVEN CLUB  POLESIANKA  1 paź  17:30  poniedziałek  7:3
 7  ZAPAŁ  MKS JEDYNKA  3 paź  17:00  środa  5:5
 
 2 Tydzień   8 - 12. 10. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  GOK LUTOMIERSK  10 paź  18:30  środa  3:7
 2  EXPANDOR Głowno  POLONIA  8 paź  18:00  poniedziałek  7:3
 3  M.S.Z. POKEMONY  ZAPAŁ  12 paź  19:00  piątek  4:6
 4  MKS JEDYNKA  RAVEN CLUB  9 paź  19:00  wtorek  4:6
 5  POLESIANKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  9 paź  17:00  wtorek  4:6
 6  RET GIM 20  PORTA WAN Rąbień  10 paź  17:30  środa  3:7
 7  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  MTS PIRANIE  11 paź  17:00  czwartek  8:2
 
 3 Tydzień   15 - 19. 10. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  RET GIM 20  18 paź  17:30  czwartek  9:1
 2  MKS JEDYNKA  POLESIANKA  16 paź  19:00  wtorek  4:6
 3  MTS PIRANIE  EXPANDOR Głowno  15 paź  17:30  poniedziałek  5:5
 4  POLONIA  DREWNOMIK  15 paź  17:30  poniedziałek  3:7
 5  PORTA WAN Rąbień  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  17 paź  19:00  środa  4:6
 6  RAVEN CLUB  M.S.Z. POKEMONY  15 paź  17:30  poniedziałek  7:3
 7  ZAPAŁ  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  17 paź  17:00  środa  4:6
 
 4 Tydzień   22 - 26. 10. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  MTS PIRANIE  24 paź  18:30  środa  4:6
 2  EXPANDOR Głowno  ZAPAŁ  22 paź  18:00  poniedziałek  2:8
 3  M.S.Z. POKEMONY  MKS JEDYNKA  26 paź  19:00  piątek  0:10
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  GOK LUTOMIERSK  25 paź  18:00  czwartek  3:7
 5  POLESIANKA  PORTA WAN Rąbień  23 paź  17:00  wtorek  6:4
 6  RET GIM 20  POLONIA  24 paź  17:30  środa  7:3
 7  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  RAVEN CLUB  25 paź  17:00  czwartek  9:1
 
 5 Tydzień   5 - 9. 11. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  PORTA WAN Rąbień  8 lis  17:30  czwartek  3:7
 2  M.S.Z. POKEMONY  POLESIANKA  9 lis  19:00  piątek  6:4
 3  MKS JEDYNKA  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  6 lis  19:00  wtorek  3:7
 4  MTS PIRANIE  RET GIM 20  5 lis  17:30  poniedziałek  7:3
 5  POLONIA  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  5 lis  17:30  poniedziałek  3:7
 6  RAVEN CLUB  EXPANDOR Głowno  5 lis  17:30  poniedziałek  7:3
 7  ZAPAŁ  DREWNOMIK  7 lis  17:00  środa  6:4
 
 6 Tydzień   12 - 16. 11. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  RAVEN CLUB  14 lis  18:30  środa  1:9
 2  EXPANDOR Głowno  MKS JEDYNKA  12 lis  18:00  poniedziałek  5:5
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  MTS PIRANIE  15 lis  18:00  czwartek  6:4
 4  POLESIANKA  GOK LUTOMIERSK  13 lis  17:00  wtorek  2:8
 5  PORTA WAN Rąbień  POLONIA  14 lis  19:00  środa  8:2
 6  RET GIM 20  ZAPAŁ  14 lis  17:30  środa  5:5
 7  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  M.S.Z. POKEMONY  15 lis  17:00  czwartek  6:4
 
 7 Tydzień   19 - 23. 11. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  M.S.Z. POKEMONY  EXPANDOR Głowno  23 lis  19:00  piątek  5:5
 2  MKS JEDYNKA  DREWNOMIK  20 lis  19:00  wtorek  5:5
 3  MTS PIRANIE  PORTA WAN Rąbień  19 lis  17:30  poniedziałek  8:2
 4  POLONIA  GOK LUTOMIERSK  19 lis  17:30  poniedziałek  2:8
 5  RAVEN CLUB  RET GIM 20  19 lis  17:30  poniedziałek  8:2
 6  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  POLESIANKA  22 lis  17:00  czwartek  10:0
 7  ZAPAŁ  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  21 lis  17:00  środa  4:6
 
 8 Tydzień   26 - 30. 11. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  M.S.Z. POKEMONY  28 lis  18:30  środa  5:5
 2  EXPANDOR Głowno  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  26 lis  18:00  poniedziałek  5:5
 3  GOK LUTOMIERSK  MTS PIRANIE  29 lis  17:30  czwartek  8:2
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  RAVEN CLUB  29 lis  18:00  czwartek  6:4
 5  POLESIANKA  POLONIA  27 lis  17:00  wtorek  8:2
 6  PORTA WAN Rąbień  ZAPAŁ  28 lis  19:00  środa  3:7
 7  RET GIM 20  MKS JEDYNKA  28 lis  17:30  środa  6:4
 
 9 Tydzień   3 - 7. 12. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  EXPANDOR Głowno  POLESIANKA  3 gru  18:00  poniedziałek  7:3
 2  M.S.Z. POKEMONY  RET GIM 20  7 gru  19:00  piątek  4:6
 3  MKS JEDYNKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  4 gru  19:00  wtorek  3:7
 4  MTS PIRANIE  POLONIA  3 gru  17:30  poniedziałek  8:2
 5  RAVEN CLUB  PORTA WAN Rąbień  3 gru  17:30  poniedziałek  9:1
 6  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  DREWNOMIK  6 gru  17:00  czwartek  7:3
 7  ZAPAŁ  GOK LUTOMIERSK  5 gru  17:00  środa  5:5
 
 10 Tydzień   10 - 14. 12. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  EXPANDOR Głowno  12 gru  18:30  środa  5:5
 2  GOK LUTOMIERSK  RAVEN CLUB  13 gru  17:30  czwartek  8:2
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  M.S.Z. POKEMONY  13 gru  18:00  czwartek  8:2
 4  POLESIANKA  MTS PIRANIE  11 gru  17:00  wtorek  6:4
 5  POLONIA  ZAPAŁ  10 gru  17:30  poniedziałek  3:7
 6  PORTA WAN Rąbień  MKS JEDYNKA  12 gru  19:00  środa  6:4
 7  RET GIM 20  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  12 gru  17:30  środa  5:5
 
 11 Tydzień   17 - 21. 12. 2012
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  POLESIANKA  19 gru  18:30  środa  5:5
 2  EXPANDOR Głowno  RET GIM 20  17 gru  18:00  poniedziałek  3:7
 3  M.S.Z. POKEMONY  PORTA WAN Rąbień  21 gru  19:00  piątek  4:5
 4  MKS JEDYNKA  GOK LUTOMIERSK  18 gru  19:00  wtorek  5:5
 5  RAVEN CLUB  POLONIA  17 gru  17:30  poniedziałek  8:2
 6  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  20 gru  17:00  czwartek  7:3
 7  ZAPAŁ  MTS PIRANIE  19 gru  17:00  środa  7:3
 
 12 Tydzień   7 - 11. 01. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  GOK LUTOMIERSK  M.S.Z. POKEMONY  10 sty  17:30  czwartek  9:1
 2  MTS PIRANIE  RAVEN CLUB  7 sty  17:30  poniedziałek  6:4
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  EXPANDOR Głowno  10 sty  18:00  czwartek  6:4
 4  POLESIANKA  ZAPAŁ  8 sty  17:00  wtorek  3:7
 5  POLONIA  MKS JEDYNKA  7 sty  17:30  poniedziałek  4:6
 6  PORTA WAN Rąbień  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  9 sty  19:00  środa  3:7
 7  RET GIM 20  DREWNOMIK  9 sty  17:30  środa  7:3
 
 13 Tydzień   14 - 18. 01. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  16 sty  18:30  środa  2:8
 2  EXPANDOR Głowno  PORTA WAN Rąbień  14 sty  18:00  poniedziałek  4:6
 3  M.S.Z. POKEMONY  POLONIA  18 sty  19:00  piątek  7:3
 4  MKS JEDYNKA  MTS PIRANIE  15 sty  19:00  wtorek  7:3
 5  RAVEN CLUB  ZAPAŁ  14 sty  17:30  poniedziałek  5:5
 6  RET GIM 20  POLESIANKA  16 sty  17:30  środa  7:3
 7  SOLIDARNOŚĆ MPK ŁÓDŹ  GOK LUTOMIERSK  17 sty  17:00  czwartek  5:5