Terminarz 3 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   23 - 27. 09. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  RET GIM 20  27 wrz  17:30  piątek  4:6
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  EXPANDOR Głowno  25 wrz  18:00  środa  9:1
 3  PORTA WAN Rąbień  TAURON  25 wrz  19:00  środa  5:5
 4  PROJEKT X  DREWNOMIK  23 wrz  18:30  poniedziałek  8:2
 5  RAVEN CLUB  POLESIANKA  23 wrz  17:30  poniedziałek  6:4
 6  SOBMAR  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  23 wrz  17:30  poniedziałek  7:3
 7  wolny tydzień  REKINY      poniedziałek  
 
 2 Tydzień   30.09 - 4.10. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  RAVEN CLUB  2 paź  19:00  środa  3:7
 2  EXPANDOR Głowno  PORTA WAN Rąbień  30 wrz  18:00  poniedziałek  4:6
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  JAGIELLONIA TUSZYN  3 paź  18:00  czwartek  6:4
 4  POLESIANKA  ATUT  1 paź  17:00  wtorek  5:5
 5  REKINY  PROJEKT X  4 paź  17:30  piątek  5:5
 6  RET GIM 20  SOBMAR  2 paź  17:30  środa  1:9
 7  TAURON  wolny tydzień  4 paź  19:00  piątek  
 
 3 Tydzień   7 - 11. 10. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  POLESIANKA  9 paź  19:00  środa  6:4
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  RET GIM 20  9 paź  18:00  środa  7:3
 3  PORTA WAN Rąbień  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  9 paź  19:00  środa  3:7
 4  PROJEKT X  TAURON  7 paź  18:30  poniedziałek  8:2
 5  RAVEN CLUB  REKINY  7 paź  17:30  poniedziałek  2:8
 6  SOBMAR  ATUT  7 paź  17:30  poniedziałek  9:1
 7  wolny tydzień  EXPANDOR Głowno      poniedziałek  
 
 4 Tydzień   14 - 18. 10. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  JAGIELLONIA TUSZYN  16 paź  17:30  środa  2:8
 2  EXPANDOR Głowno  PROJEKT X  14 paź  18:00  poniedziałek  3:7
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  wolny tydzień      czwartek  
 4  POLESIANKA  SOBMAR  15 paź  17:00  wtorek  2:8
 5  REKINY  DREWNOMIK  18 paź  17:30  piątek  7:3
 6  RET GIM 20  PORTA WAN Rąbień  16 paź  17:30  środa  6:4
 7  TAURON  RAVEN CLUB  18 paź  19:00  piątek  6:4
 
 5 Tydzień   21 - 25. 10. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  TAURON  23 paź  19:00  środa  4:6
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  SOBMAR  23 paź  18:00  środa  4:6
 3  PORTA WAN Rąbień  ATUT  23 paź  18:30  środa  6:4
 4  PROJEKT X  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  21 paź  18:30  poniedziałek  4:6
 5  RAVEN CLUB  EXPANDOR Głowno  21 paź  17:30  poniedziałek  6:4
 6  REKINY  POLESIANKA  25 paź  17:30  piątek  7:3
 7  wolny tydzień  RET GIM 20      poniedziałek  
 
 6 Tydzień   4 - 8. 11. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  wolny tydzień      środa  
 2  EXPANDOR Głowno  DREWNOMIK  4 lis  18:00  poniedziałek  3:7
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  RAVEN CLUB  7 lis  18:00  czwartek  5:5
 4  POLESIANKA  JAGIELLONIA TUSZYN  5 lis  17:00  wtorek  7:3
 5  RET GIM 20  PROJEKT X  6 lis  17:30  środa  5:5
 6  SOBMAR  PORTA WAN Rąbień  4 lis  17:30  poniedziałek  9:1
 7  TAURON  REKINY  8 lis  19:00  piątek  8:2
 
 7 Tydzień   18 - 22. 11. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  20 lis  19:00  środa  4:6
 2  PORTA WAN Rąbień  JAGIELLONIA TUSZYN  20 lis  18:30  środa  2:8
 3  PROJEKT X  ATUT  18 lis  18:30  poniedziałek  5:5
 4  RAVEN CLUB  RET GIM 20  18 lis  17:30  poniedziałek  5:5
 5  REKINY  EXPANDOR Głowno  22 lis  17:30  piątek  6:4
 6  TAURON  POLESIANKA  22 lis  19:00  piątek  6:4
 7  wolny tydzień  SOBMAR  18 lis  17:30  poniedziałek  
 
 8 Tydzień   25 - 29. 11. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  RAVEN CLUB  27 lis  17:30  środa  5:5
 2  EXPANDOR Głowno  TAURON  25 lis  18:00  poniedziałek  4:6
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  wolny tydzień      środa  
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  REKINY  28 lis  18:00  czwartek  8:2
 5  POLESIANKA  PORTA WAN Rąbień  26 lis  17:00  wtorek  7:3
 6  RET GIM 20  DREWNOMIK  27 lis  17:30  środa  6:4
 7  SOBMAR  PROJEKT X  25 lis  17:30  poniedziałek  6:4
 
 9 Tydzień   2 - 6. 12. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  ATUT  4 gru  19:00  środa  5:5
 2  EXPANDOR Głowno  POLESIANKA  2 gru  18:00  poniedziałek  3:7
 3  PROJEKT X  JAGIELLONIA TUSZYN  2 gru  19:15  poniedziałek  7:3
 4  RAVEN CLUB  SOBMAR  2 gru  17:30  poniedziałek  3:7
 5  REKINY  RET GIM 20  6 gru  17:30  piątek  9:1
 6  TAURON  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  6 gru  19:00  piątek  5:5
 7  wolny tydzień  PORTA WAN Rąbień      poniedziałek  
 
 10 Tydzień   9 - 13. 12. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  REKINY  11 gru  17:30  środa  1:9
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  RAVEN CLUB  11 gru  18:00  środa  8:2
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  EXPANDOR Głowno  12 gru  18:00  czwartek  6:4
 4  POLESIANKA  wolny tydzień      wtorek  
 5  PORTA WAN Rąbień  PROJEKT X  11 gru  18:30  środa  4:6
 6  RET GIM 20  TAURON  11 gru  17:30  środa  1:9
 7  SOBMAR  DREWNOMIK  9 gru  17:30  poniedziałek  7:3
 
 11 Tydzień   16 - 20. 12. 2013
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  JAGIELLONIA TUSZYN  18 gru  19:00  środa  2:8
 2  EXPANDOR Głowno  RET GIM 20  16 gru  18:00  poniedziałek  5:5
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  POLESIANKA  19 gru  18:00  czwartek  5:5
 4  PROJEKT X  wolny tydzień      poniedziałek  
 5  RAVEN CLUB  PORTA WAN Rąbień  16 gru  17:30  poniedziałek  10:0 W/O
 6  REKINY  SOBMAR  20 gru  17:30  piątek  3:7
 7  TAURON  ATUT  20 gru  19:00  piątek  6:4
 
 12 Tydzień   7 - 13. 01. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  EXPANDOR Głowno  8 sty  17:30  środa  6:4
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  REKINY  8 sty  18:00  środa  9:1
 3  POLESIANKA  PROJEKT X  7 sty  17:00  wtorek  6:4
 4  PORTA WAN Rąbień  DREWNOMIK  8 sty  18:30  środa  6:4
 5  RET GIM 20  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  8 sty  17:30  środa  5:5
 6  SOBMAR  TAURON  13 sty  17:30  poniedziałek  7:3
 7  wolny tydzień  RAVEN CLUB      poniedziałek  
 
 13 Tydzień   14 - 20. 01. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  wolny tydzień      środa  
 2  EXPANDOR Głowno  SOBMAR  20 sty  18:00  poniedziałek  3:7
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  ATUT  16 sty  18:00  czwartek  6:3
 4  RAVEN CLUB  PROJEKT X  20 sty  17:30  poniedziałek  7:3
 5  REKINY  PORTA WAN Rąbień  17 sty  17:30  piątek  9:1
 6  RET GIM 20  POLESIANKA  15 sty  17:30  środa  5:5
 7  TAURON  JAGIELLONIA TUSZYN  17 sty  19:00  piątek  2:8