Terminarz 3 liga - Runda jesienna
 1 Tydzień   29.09 - 3.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KAMIKAZE  DREWNOMIK  3 paź  19:00  piątek  7:3
 2  KANZAS  POLESIANKA  30 wrz  17:30  wtorek  5:5
 3  LUKS KOŹLE  KWJ Łódź  3 paź  18:00  piątek  8:2
 4  MKS JEDYNKA  M.S.Z. POKEMONY  30 wrz  19:00  wtorek  4:6
 5  PORTA WAN Rąbień  PROJEKT X  1 paź  20:00  środa  5:5
 6  RAVEN CLUB  EXPANDOR Głowno  29 wrz  17:30  poniedziałek  8:2
 7  RET GIM 20  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  1 paź  17:30  środa  4:6
 
 2 Tydzień   6.10 - 10.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  KANZAS  8 paź  19:00  środa  4:6
 2  EXPANDOR Głowno  MKS JEDYNKA  10 paź  18:00  piątek  8:2
 3  KWJ Łódź  RET GIM 20  6 paź  17:30  poniedziałek  5:5
 4  M.S.Z. POKEMONY  PORTA WAN Rąbień  10 paź  19:00  piątek  5:5
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  RAVEN CLUB  10 paź  18:15  piątek  6:4
 6  POLESIANKA  LUKS KOŹLE  7 paź  16:30  wtorek  2:8
 7  PROJEKT X  KAMIKAZE  6 paź  18:30  poniedziałek  7:3
 
 3 Tydzień   13.10 - 17.10.2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  POLESIANKA  15 paź  19:00  środa  5:5
 2  KAMIKAZE  M.S.Z. POKEMONY  17 paź  19:00  piątek  6:4
 3  KANZAS  PROJEKT X  14 paź  17:30  wtorek  8:2
 4  MKS JEDYNKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  14 paź  19:00  wtorek  4:6
 5  PORTA WAN Rąbień  EXPANDOR Głowno  15 paź  20:00  środa  7:3
 6  RAVEN CLUB  KWJ Łódź  13 paź  17:30  poniedziałek  7:3
 7  RET GIM 20  LUKS KOŹLE  15 paź  17:30  środa  3:7
 
 4 Tydzień   20.10 - 24.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  EXPANDOR Głowno  KAMIKAZE  24 paź  18:00  piątek  6:4
 2  KWJ Łódź  MKS JEDYNKA  21 paź  18:00  wtorek  10:0
 3  LUKS KOŹLE  RAVEN CLUB  24 paź  18:00  piątek  8:2
 4  M.S.Z. POKEMONY  KANZAS  24 paź  19:00  piątek  4:6
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  PORTA WAN Rąbień  24 paź  18:15  piątek  7:3
 6  POLESIANKA  RET GIM 20  21 paź  16:30  wtorek  6:4
 7  PROJEKT X  DREWNOMIK  20 paź  18:30  poniedziałek  4:6
 
 5 Tydzień   27.10 - 31.10. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  M.S.Z. POKEMONY  29 pax  19:00  środa  7:3
 2  KAMIKAZE  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  31 paź  19:00  piątek  5:5
 3  KANZAS  EXPANDOR Głowno  28 paź  17:30  wtorek  9:1
 4  MKS JEDYNKA  LUKS KOŹLE  28 paź  19:00  wtorek  0:10
 5  PORTA WAN Rąbień  KWJ Łódź  29 paź  20:00  środa  7:3
 6  PROJEKT X  POLESIANKA  27 paź  18:30  poniedziałek  5:5
 7  RAVEN CLUB  RET GIM 20  27 paź  17:30  poniedziałek  6:4
 
 6 Tydzień   03.11 - 07.11. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  EXPANDOR Głowno  DREWNOMIK  7 lis  18:00  piątek  6:4
 2  KWJ Łódź  KAMIKAZE  5 lis  17:30  środa  4:6
 3  LUKS KOŹLE  PORTA WAN Rąbień  7 lis  18:00  piątek  9:1
 4  M.S.Z. POKEMONY  PROJEKT X  7 lis  19:00  piątek  5:5
 5  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  KANZAS  7 lis  18:15  piątek  9:1
 6  POLESIANKA  RAVEN CLUB  4 lis  16:30  wtorek  2:8
 7  RET GIM 20  MKS JEDYNKA  5 lis  17:30  środa  9:1
 
 7 Tydzień   17.11 - 21.11. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  19 lis  19:00  środa  4:6
 2  KAMIKAZE  LUKS KOŹLE  21 lis  19:00  piątek  3:7
 3  KANZAS  KWJ Łódź  18 lis  17:30  wtorek  4:6
 4  M.S.Z. POKEMONY  POLESIANKA  21 lis  19:00  piątek  4:6
 5  MKS JEDYNKA  RAVEN CLUB  18 lis  19:00  wtorek  3:7
 6  PORTA WAN Rąbień  RET GIM 20  19 lis  20:00  środa  1:9
 7  PROJEKT X  EXPANDOR Głowno  17 lis  18:30  poniedziałek  6:4
 
 8 Tydzień   24.11 - 28.11. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  EXPANDOR Głowno  M.S.Z. POKEMONY  28 lis  18:00  piątek  8:2
 2  KWJ Łódź  DREWNOMIK  26 lis  17:30  środa  4:6
 3  LUKS KOŹLE  KANZAS  28 lis  18:00  piątek  7:3
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  PROJEKT X  28 lis  18:15  piątek  8:2
 5  POLESIANKA  MKS JEDYNKA  25 lis  16:30  wtorek  7:3
 6  RAVEN CLUB  PORTA WAN Rąbień  24 lis  17:30  poniedziałek  7:3
 7  RET GIM 20  KAMIKAZE  26 lis  17:30  środa  3:7
 
 9 Tydzień   01.12 - 05.12. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  LUKS KOŹLE  3 gru  19:00  środa  3:7
 2  EXPANDOR Głowno  POLESIANKA  5 gru  18:00  piątek  9:1
 3  KAMIKAZE  RAVEN CLUB  5 gru  19:00  piątek  6:4
 4  KANZAS  RET GIM 20  2 gru  17:30  wtorek  3:7
 5  M.S.Z. POKEMONY  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  5 gru  19:00  piątek  0:10
 6  PORTA WAN Rąbień  MKS JEDYNKA  3 gru  20:00  środa  9:1
 7  PROJEKT X  KWJ Łódź  1 gru  18:30  poniedziałek  1:9
 
 10 Tydzień   08.12 - 12.12. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KWJ Łódź  M.S.Z. POKEMONY  10 gru  17:30  środa  10:0 W/O
 2  LUKS KOŹLE  PROJEKT X  12 gru  18:00  piątek  9:1
 3  MKS JEDYNKA  KAMIKAZE  9 gru  19:00  wtorek  3:7
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  EXPANDOR Głowno  12 gru  18:15  piątek  9:1
 5  POLESIANKA  PORTA WAN Rąbień  9 gru  16:30  wtorek  7:3
 6  RAVEN CLUB  KANZAS  8 gru  17:30  poniedziałek  5:5
 7  RET GIM 20  DREWNOMIK  10 gru  17:30  środa  6:4
 
 11 Tydzień   15.12 - 19.12. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  RAVEN CLUB  17 gru  19:00  środa  4:6
 2  EXPANDOR Głowno  KWJ Łódź  19 gru  18:00  piątek  2:8
 3  KAMIKAZE  PORTA WAN Rąbień  19 gru  19:00  piątek  7:3
 4  KANZAS  MKS JEDYNKA  16 gru  17:30  wtorek  6:4
 5  M.S.Z. POKEMONY  LUKS KOŹLE  19 gru  19:00  piątek  3:7
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  POLESIANKA  19 gru  18:15  piątek  7:3
 7  PROJEKT X  RET GIM 20  15 gru  18:30  poniedziałek  6:4
 
 12 Tydzień   12.01 - 16.01. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  KWJ Łódź  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  14 sty  17:30  środa  4:6
 2  LUKS KOŹLE  EXPANDOR Głowno  16 sty  18:00  piątek  9:1
 3  MKS JEDYNKA  DREWNOMIK  13 sty  19:00  wtorek  2:8
 4  POLESIANKA  KAMIKAZE  13 sty  16:30  wtorek  3:7
 5  PORTA WAN Rąbień  KANZAS  14 sty  20:00  środa  4:6
 6  RAVEN CLUB  PROJEKT X  12 sty  17:30  poniedziałek  4:6
 7  RET GIM 20  M.S.Z. POKEMONY  14 sty  17:30  środa  8:2
 
 13 Tydzień   19.01 - 23.01. 2015
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  PORTA WAN Rąbień  21 sty  19:00  środa  4:6
 2  EXPANDOR Głowno  RET GIM 20  23 sty  18:00  piątek  GOŚĆ
 3  KANZAS  KAMIKAZE  20 sty  17:30  wtorek  4:6
 4  KWJ Łódź  POLESIANKA  21 sty  17:30  środa  6:4
 5  M.S.Z. POKEMONY  RAVEN CLUB  23 sty  19:00  piątek  3:7
 6  PAŁAC MŁODZIEŻY 2  LUKS KOŹLE  23 sty  18:15  piątek  3:7
 7  PROJEKT X  MKS JEDYNKA  19 sty  18:30  poniedziałek  9:1