Terminarz 3 liga - Runda wiosenna
 1 Tydzień   3 - 7. 02. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  PROJEKT X  5 lut  19:00  środa  3:7
 2  EXPANDOR Głowno  JAGIELLONIA TUSZYN  3 lut  18:00  poniedziałek  2:8
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  SOBMAR  6 lut  18:00  czwartek  5:5
 4  POLESIANKA  RAVEN CLUB  4 lut  17:00  wtorek  5:5
 5  REKINY  wolny tydzień        
 6  RET GIM 20  ATUT  5 lut  17:30  środa  9:1
 7  TAURON  PORTA WAN Rąbień  7 lut  19:00  piątek  6:4
 
 2 Tydzień   10 - 14. 02. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  POLESIANKA  12 lut  17:30  środa  4:6
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  12 lut  18:00  środa  2:8
 3  PORTA WAN Rąbień  EXPANDOR Głowno  12 lut  19:00  środa  5:5
 4  PROJEKT X  REKINY  10 lut  19:15  poniedziałek  2:8
 5  RAVEN CLUB  DREWNOMIK  10 lut  17:30  poniedziałek  7:3
 6  SOBMAR  RET GIM 20  10 lut  17:30  poniedziałek  6:4
 7  wolny tydzień  TAURON        
 
 3 Tydzień   17 - 21. 02. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  SOBMAR  19 lut  17:30  środa  0:10
 2  EXPANDOR Głowno  wolny tydzień        
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  PORTA WAN Rąbień  20 lut  18:00  czwartek  7:3
 4  POLESIANKA  DREWNOMIK  18 lut  17:00  wtorek  6:4
 5  REKINY  RAVEN CLUB  21 lut  17:30  piątek  4:6
 6  RET GIM 20  JAGIELLONIA TUSZYN  19 lut  17:30  środa  1:9
 7  TAURON  PROJEKT X  21 lut  19:00  piątek  5:5
 
 4 Tydzień   24 - 28. 02. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  REKINY  26 lut  19:00  środa  4:6
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  ATUT  26 lut  18:00  środa  9:1
 3  PORTA WAN Rąbień  RET GIM 20  26 lut  19:00  środa  6:4
 4  PROJEKT X  EXPANDOR Głowno  24 lut  19:15  poniedziałek  9:1
 5  RAVEN CLUB  TAURON  24 lut  17:30  poniedziałek  5:5
 6  SOBMAR  POLESIANKA  24 lut  17:30  poniedziałek  9:1
 7  wolny tydzień  PAŁAC MŁODZIEŻY 1        
 
 5 Tydzień   3 - 7. 03. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  PORTA WAN Rąbień  5 mar  17:30  środa  3:7
 2  EXPANDOR Głowno  RAVEN CLUB  3 mar  18:00  poniedziałek  3:7
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  PROJEKT X  6 mar  18:00  czwartek  7:3
 4  POLESIANKA  REKINY  4 mar  17:00  wtorek  4:6
 5  RET GIM 20  wolny tydzień        
 6  SOBMAR  JAGIELLONIA TUSZYN  3 mar  17:30  poniedziałek  8:2
 7  TAURON  DREWNOMIK  7 mar  19:00  piątek  5:5
 
 6 Tydzień   10 - 14. 03. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  EXPANDOR Głowno  12 mar  19:00  środa  8:2
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  POLESIANKA  12 mar  18:00  środa  8:2
 3  PORTA WAN Rąbień  SOBMAR  12 mar  19:00  środa  1:9
 4  PROJEKT X  RET GIM 20  10 mar  19:15  poniedziałek  6:4
 5  RAVEN CLUB  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  10 mar  17:30  poniedziałek  7:3
 6  REKINY  TAURON  14 mar  17:30  piątek  6:4
 7  wolny tydzień  ATUT        
 
 7 Tydzień   17 - 21. 03. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  PROJEKT X  19 mar  17:30  środa  4:6
 2  EXPANDOR Głowno  REKINY  17 mar  18:00  poniedziałek  3:7
 3  JAGIELLONIA TUSZYN  PORTA WAN Rąbień  19 mar  18:00  środa  8:2
 4  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  DREWNOMIK  20 mar  17:30  czwartek  7:3
 5  POLESIANKA  TAURON  18 mar  17:00  wtorek  5:5
 6  RET GIM 20  RAVEN CLUB  19 mar  17:30  środa  3:7
 7  SOBMAR  wolny tydzień        
 
 8 Tydzień   24 - 28. 03. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  RET GIM 20  26 mar  19:00  środa  6:4
 2  PORTA WAN Rąbień  POLESIANKA  26 mar  19:00  środa  3:7
 3  PROJEKT X  SOBMAR  24 mar  19:15  poniedziałek  3:7
 4  RAVEN CLUB  ATUT  24 mar  17:30  poniedziałek  9:1
 5  REKINY  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  28 mar  17:30  piątek  2:8
 6  TAURON  EXPANDOR Głowno  28 mar  19:00  piątek  8:2
 7  wolny tydzień  JAGIELLONIA TUSZYN        
 
 9 Tydzień   31.03 - 4.04. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  DREWNOMIK  2 kwi  17:30  środa  1:9
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  PROJEKT X  2 kwi  18:00  środa  7:3
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  TAURON  3 kwi  17:30  czwartek  7:3
 4  POLESIANKA  EXPANDOR Głowno  1 kwi  17:00  wtorek  4:6
 5  PORTA WAN Rąbień  wolny tydzień        
 6  RET GIM 20  REKINY  2 kwi  17:30  środa  6:4
 7  SOBMAR  RAVEN CLUB  31 mar  17:30  poniedziałek  9:1
 
 10 Tydzień   7 - 11. 04. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  SOBMAR  9 kwi  19:00  środa  3:7
 2  EXPANDOR Głowno  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  7 kwi  18:00  poniedziałek  3:7
 3  PROJEKT X  PORTA WAN Rąbień  7 kwi  19:15  poniedziałek  9:1
 4  RAVEN CLUB  JAGIELLONIA TUSZYN  7 kwi  17:30  poniedziałek  4:6
 5  REKINY  ATUT  11 kwi  17:30  piątek  8:2
 6  TAURON  RET GIM 20  11 kwi  19:00  piątek  2:8
 7  wolny tydzień  POLESIANKA        
 
 11 Tydzień   14 - 18. 04. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  TAURON  16 kwi  17:30  środa  1:9
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  DREWNOMIK  16 kwi  18:00  środa  8:2
 3  POLESIANKA  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  15 kwi  17:00  wtorek  1:9
 4  PORTA WAN Rąbień  RAVEN CLUB  16 kwi  19:00  środa  2:8
 5  RET GIM 20  EXPANDOR Głowno  16 kwi  17:30  środa  3:7
 6  SOBMAR  REKINY  14 kwi  17:30  poniedziałek  6:4
 7  wolny tydzień  PROJEKT X        
 
 12 Tydzień   12 - 16. 05. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  DREWNOMIK  PORTA WAN Rąbień  14 maj  19:00  środa  5:5
 2  EXPANDOR Głowno  ATUT  12 maj  18:00  poniedziałek  10:0
 3  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  RET GIM 20  15 maj  17:30  czwartek  7:3
 4  PROJEKT X  POLESIANKA  12 maj  19:15  poniedziałek  6:4
 5  RAVEN CLUB  wolny tydzień        
 6  REKINY  JAGIELLONIA TUSZYN  16 maj  17:30  piątek  4:6
 7  TAURON  SOBMAR  16 maj  19:00  piątek  5:5
 
 13 Tydzień   19 - 23. 05. 2014
 Lp.   Gospodarze   Goście   Data   Godzina   Dzień tyg.   Wynik 
 1  ATUT  PAŁAC MŁODZIEŻY 1  21 maj  17:30  środa  2:8
 2  JAGIELLONIA TUSZYN  TAURON  21 maj  18:00  środa  4:6
 3  POLESIANKA  RET GIM 20  20 maj  17:00  wtorek  4:6
 4  PORTA WAN Rąbień  REKINY  21 maj  19:00  środa  3:7
 5  PROJEKT X  RAVEN CLUB  19 maj  19:15  poniedziałek  6:4
 6  SOBMAR  EXPANDOR Głowno  19 maj  17:30  poniedziałek  9:1
 7  wolny tydzień  DREWNOMIK